Archiv 3 - zpravodajství

Zákeřný turecký plán na kolonizaci Evropy. Nebýt Turecka a Saúdské Arábie, neexistovala by žádná uprchlická krize a islámská invaze do Evropy.
Angela Merkelová zradila Evropu a zradila veškeré křesťanské hodnoty, kteří naši předci bránili před islámem. Jako biblický netvor likviduje Evropu hůře než to kdy učinil Hitler. Psychopatický narcismus Merkelové je pro Evropu likvidační.

Vojenský analytik Martin Koller zuří: To je drzost, co po nás chce Turecko. Mají s námi skrytý záměr. Zapojme se do obrany hranic
Úvodem k hodnocení turecké drzosti ve vztahu k EU a celé civilizované Evropě je třeba připomenout, že právě Turecko se zásadním způsobem podílelo na vyvolání války v Sýrii. Nebýt Turecka a Saúdské Arábie, neexistovala by žádná uprchlická krize a islámská invaze do Evropy. A turecký prezident přichází do Bruselu a s gangsterskou drzostí požaduje miliardy eur, hospodářské výhody pro Turecko a přesídlování milionů nábožensky a etnicky nepřizpůsobitelných, většinou nevzdělaných a agresivních muslimů do Evropy. Turecko se chová jako neurvalý vyděrač, který stále stupňuje svoje požadavky.
Ilegálové přicházejí nikoli jako vděční uprchlíci, oni přicházejí vládnout a brát si to, na co jim dal islám právo jako vyvoleným. Přicházejí jako lupiči a násilníci, a ještě si myslí, že jsou v právu. To je zásadní problém naprosté většiny současných ilegálů, ale i mnohých legálních muslimských migrantů, který nechtějí evropští islamizátoři vidět, natož uznat.

Kdyby EU dala procento toho, co vynakládá na migraci, bojujícím Kurdům, byl by problém s Islámským státem vyřešen

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Presstitutky v plné jízdě

Nejvyšší americký generál pro Evropu, Philip Breedlove, ve slyšení před americkými zákonodárci minulé úterý hovořil o imigrantech jako o zbrani (!!) hromadného účinku

Poslanec ČSSD Stanislav Huml: velmi drsně o migrantech a islámu: Bití žen, pedofilie, nenávistné chování, bičování, sekání rukou, řezání hlav. Kolaps a chaos. Čeká nás občanská válka, nebo emigrace

Svědectví uprchlíka z Iráku: Uprchlickou vlnu organizují USA s Tureckem. Islámský stát dostává zbraně od Američanů. Máme důkazy. Odejděte z EU a postavte zeď, jinak vás to zničí.

Erdogan: Rozumím migrantům, asimilace je zločin proti lidskosti! Neexistují islám a islamismus. Existuje jen jeden islám. Kdo říká něco jiného, uráží islám. Turecké migranty považuji za svůj islamistický výsadek v Evropské unii. Proto se nesmějí integrovat.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Zahraniční politikou Washingtonu je – vražda
"Od doby Clintonova režimu se masakrování civilistů stalo určující charakteristikou politiky Spojených států. Washington je zodpovědný za zničení Jugoslávie a Srbska, Afghánistánu, Iráku, Libye, Somálska a části Sýrie. Washington umožnil saudsko-arabský útok na Jemen. Americkému vražednému běsnění na Středním východě a v Severní Africe podali pomocnou ruku Evropané, kteří washingtonským zločincům poskytli jak diplomatické, tak i vojenské krytí. Dnes za to platí přílivem milionů uprchlíků na své území."

Hodně ostrá Partie Miloše Zemana. Tohle senátoři, kteří jej umravňovali, neslyšeli rádi

Během pouhých několika dní by se EU mohla rozpadnout, řekl eurokomisař. 5000 vojáků dostalo povolávací rozkaz. Prý se blíží válka


Zdeněk Koudelka: Toto je důkazem pokračující degenerace Ameriky. Evropa se stává rejdištěm islámu a Afriky. Západ na cestě k zániku. Věříte na teorii spiknutí? Tak tady jsou důkazy

Nostradamovo proroctví o uprchlících

Norské školství: Od 1. do 7. třídy je základní škola. Úkolem státního programu je naučit abecedu do 13 let a naučit je číst – číst ceny v obchodech. Literatura tam není, historie není, fyzika není, chemie není, zeměpis není. Je tam přírodověda, která se jmenuje „obzor“. Ve školách visí oznámení typu: „Jestliže tě rodiče nutí dělat úkoly, zavolej nám. My ti pomůžeme zbavit se od takových rodičů.“
Neuvěřitelné. Je li to pravda (a nechce se mi tomu věřit), pak tlak státních elit USA a tentokrát i tlak GP na likvidaci Evropy začíná mít v Norsku prvé výsledky dokonce s předstihem než dílo dokončí invazní jednotky imigrantů a teroristů (nyní analytici odhadují cca 10 tisíc teroristů mezi imigranty). Pokud prosadí ministrně školství Valachová (ČSSD) inkluzi, pak je toto perspektiva i pro Českou republiku v horizontu cca 5 až 10 let.

Západ na cestě k zániku: Islám na pochodu, bašibozukové v akci. Co měli společného Lincoln, d'Este, Alexandr II. a Martin Luther King? V Dantově Pekle se to zrádci a kořistníky jen hemží. Věříte na teorii spiknutí?

Robert Kennedy, slavný americký právník, a synovec prezidenta Johna F. Kennedyho: USA vytvořily IS kvůli potrubí - a vyděsily se!

Osmašedesát pokladů: Sametové státní převraty jsou zdejší specialitou. Dějiny se právě opakují v přímém přenosu. Zrada a kolaborace – národní sport „elit“. V blátě chaosu i na prahu naděje?

Záhada sklepa v Liberty street 33: Řídí Spojené státy Německo zlatými provazy? Tuhle krádež sotva kdy někdo překoná. Proč Němci jen mlčí a poslušně klopí oči? Ze stejných důvodů proč "pozvali" migranty.

Výzkumy dokládají, že svět politiky je ideálním polem působnosti pro psychopaty. Podle zjištění amerických vědců je mezi vysokými politiky a manažery USA mnohem větší procento nebezpečných psychopatů než mezi vězni ve federálních věznicích Spojených států.
"Ale na těchto hadech v oblecích to zprvu poznat není. Úžasná kniha amerického psychiatra Roberta Hareho a psychologa Paula Babiaka „Hadi v oblecích aneb Psychopat jde do práce“. Jim chybí mozková centra, která jsou rozhodující pro svědomí, soucit, zodpovědnost a spolupráci. Mají úžasnou schopnost lhát a schopnost manipulovat své okolí. Jejich chování vykazuje často chladnokrevnost, bezohlednost, absenci morálních zábran, citu, soucitu a zodpovědnosti. Jsou-li psychopati schopni v průběhu času rozložit a zničit prosperující podniky, dokáží analogicky rozložit a zničit také fungující státy a vyvolat války."

Do Evropy již letos přicestovalo více migrantů než za prvních 6 měsíců loňského roku.

Turecký tisk potvrzuje: Turecká armáda spolupracuje s Islámským státem

Huffington Post: Erdogan musí být vyloučen z NATO!
„Země NATO by se měly střízlivě podívat jak roste každým dnem seznam trestných činů tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Turecko se vzdálilo svým spojencům v NATO, protože nyní podporuje teroristy Islámského státu v boji proti Západu. Severoatlantická rada musí oficiálně vyloučit Turecko z NATO, ještě před tím, než válkychtivost a vytrvalá agresivita zavleče mezinárodní společenství do třetí světové války."

Video: Neodkladné prohlášení V.V. Putina celému světu – 22.02.2016 Titulky CZ

Druhé výročí Majdanu. Francouzský dokument „Masky revoluce“ – video, slovenské titulky (640x360px 54 min)

Jaceňuk se zmýlil jen v detailu: Nepostavil vládu sebevrahů, ale vrahů. Inspekce loutkovodičů má zabránit válce oligarchů. Tvůrčí diktatura vymyslela opravdový originál! Pustí ČT Masky revoluce?


Prezident Akademie geopolitických problémů v Moskvě, generál plukovník Leonid.G.Ivašov: Příznaky blížící se „velké války“

Bývalý ministr turismu a kultury Turecka Ertugrul Günay: Turecko vytvořilo v Sýrii druhý "Afghánistán"

Vypadá to, že „vrchním velitelem“ IS je ve skutečnosti turecký prezident Erdogan!


Divný atentát v Ankaře: Měl se stát záminkou k invazi Turecka do Sýrie? Erdogan vydírá EU i Spojené státy. Do přímého střetu s Ruskem se ale zatím nikomu moc nechce. Dokdy?

Musíme zastavit šílenství Merkelové a Erdogana dříve než zničí celou Evropu! Tahle dvojice se může stát pro Evropu větší katastrofou než Hitler a jeho nacisté! Nesmyslnost současné německé politiky a zášť, zákeřnost a velikášství Turecka může Evropu dovést k totální zkáze!

Evropští kmotři se právě radí, jak nás zabít: Také premiér Psí dečka tančí s vlky. Jak je důležité míti Rozum(ka). Dokonalý byznys z našich daní. Někdo to rád horké.

Kotel před výbuchem: Pekelné "soužití" s migranty a politiky. Svědectví z Calais, kde se již nedá žít. Slavný generál zatčený při demonstraci proti migrantům: "Francie umírá. Čelíme diktatuře!"


The Wall Street Journal: Spojenci USA se v syrském konfliktu postavili za Rusko.

Erdoganovo Turecko jako člen NATO destabilizuje Evropu a ohrožuje její bezpečnost. Jens Stoltenberg by až tak moc lhát neměl o činnosti NATO prostřednictvím Erdoganova Turecka, které vyzbrojuje Islámský stát (ISIL/Daeš) a útočí na Evropu, ale naopak by měl Rusku děkovat, že zachraňuje Evropu ze spárů člena NATO Erdoganova Turecka, které vytváří a organizuje islámské invazní jednotky imigrantů a teroristů k útoku na Evropu. Schizofrenie vedení NATO je neuvěřitelná.

Ruské MO zuří: USA provedly nálet na Aleppo a obvinily z toho Rusko!
Jelikož to američané popřeli, pak příště nekompromistě "teroristy v letadlech A-10" sestřelit nejpozději po návratu z bombardování civilistů a nemocnice, což je však podezřelé, neboť nemocnice jsou oblíbený cíl američanů i v Afganistánu i s "lékaři bez hranic". Američané se tedy k A-10 nehlásí a tímto A-10 útočí na vlastní pěst proti civilistům jako běžní teroristé.

Nation: Největší počet vojáků na ruské hranici od Hitlerovy éry!

Michael Hudson, Paul Craig Roberts: Jezinky nové privatizace ženou Rusko do pasti.

Kandidát na prezidenta USA Donald Trump: Angela Merkelová udělala s migranty tragickou chybu, uprchlická krize vyvolá v Evropě revoluce.

O globálním prediktorovi a o možnosti globalizační moc zastavit. A o světové moci tentokrát americkým pohledem – video

Označení pachatele znásilnění ženy: jednorázové zařízení, které se používá jako tampon se speciálním aplikátorem. Když násilník vnikne do těla oběti, nic necítí, ale jakmile chce vyklouznout, jeho penis se zachytí o velmi jemné a tvrdé plastové trny.

Politolog Oskar Krejčí: Americký ekonom a spolupracovník tamních zpravodajských služeb Jim Rickards tvrdí, že světový HDP je 72,6 bilionů dolarů – a na trhu jsou bankovní deriváty za 710 bilionů. Při jakékoliv dílčí panice se ukáže, že nejslavnější bankovní domy jsou nevěrohodné. Rezervou pro kapitalismus bylo využití transformace postsocialistických zemí, kdy byly zničeny či odčerpány výrobní, surovinové a finanční zdroje z východní Evropy směrem na západ. Západ levou rukou dává pomoc, a pravou živí válku.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Západ na cestě k ekonomickému kolapsu.
"Michael Hudson je nejlepší ekonom na světě. Hudson zjistil, že ekonomická teorie je skutečně ústrojím pro okrádání Untermenschen. Teorie mezinárodního obchodu tvrdí, že země mohou obsluhovat obrovský dluh prostě tím, že sníží domácí mzdy, aby zaplatily věřitelům. Je to v podstatě forma vykrádání, která převádí národní zdroje na zahraniční věřitele. Zjistil, že ekonomická teorie slouží jako krytí pro polarizaci světové ekonomiky mezi bohaté a chudé. Hlavním nástrojem vykořisťování je výpalné finančního systému převáděné na platby úroků. Hudson ukazuje, že západní ekonomiky byly financializovány kořistnickým způsobem, který obětovává veřejné zájmy zájmům finančního sektoru."

Uznávaný německý psychiatr a psychoanalytik Hans-Joachim Maaz: Merkelová trpí narcistickou poruchou osobnosti a je nebezpečím pro společnost.

Britský politolog John Laughland: 11. září 1990: Zrození Nového světového řádu. Maastricht byl zřízen k odstranění států. Nezákonné NATO. A co euro? Německo už nemá z EU cestu zpět. Rusko se vymklo kontrole Západu - a tím se zachránilo.

Britský deník The Independent: Turecko se stalo zločineckým státem!

Pokud Erdoganovo Turecko v Sýrii zaútočí, coby agresor nemá právo žádat NATO o oprášení pátého článku charty NATO, která zaručuje pomoc ostatních napadenému členovi. Navíc je to i útok proti NATO, které pomáhá kurdům a útočí na ISIL/Daeš. Naopak Erdoganovo Turecko ISIL/Daeš podporuje a útočí na kurdy, tedy bojuje proti NATO. Erdoganovo Turecko je nepřítelem NATO a v NATO nikdy nemělo být.

USA si myjí ruce nad tureckou armádou v Iráku! Turecké síly, které působí v Iráku, nejsou součástí mezinárodní koalice vedené Spojenými státy a pokyny pro boj s teroristy nedostaly.

Tři miliardy eur nesmí přijít do Turecka, které islámskou invazi podporuje, ale do Řecka, Itálie a dalších zemí, které chrání hranice Evropy před invazí imigrantů a teroristů.

Turecko neplní dohody s EU s cílem zastavit příliv uprchlíků.
To samozřejmě Turecko nikdy nemělo v plánu a úplatek 3 miliard eur na zastavení toku uprchlíků snažících se vstoupit do EU se "odkloní" do kapes Erdogana a jeho rodiny. Zoufale a neuvěřitelně nekompetentní Merkelová se snažila zkorumpovat "Hitlera aby nebyl rasista". Vždyť kdyby dala 3 miliardy eur místo Erdoganovi, tak do Řecka na obranu Evropy před uprchlíky, tak tito by ochotně vraceli všechny uprchlíky do Turecka a Erdogan by s tím nic nenadělal. Teď se Erdogan jen směje jak Merkelová podporuje jeho invazi přistěhovalců a teroristů do Evropy s cílem zničit Německo a Evropu přeměnit v Evropský islámský chalifát. Turecko se pod Erdoganem stalo nepřítelem NATO a nikdy členem NATO nemělo být.

Vojenský analytik Martin Koller: Zrádce národa Sobotka, peníze od podivných strýců. Anální expedice do Bruselu. Chtějí z nás udělat duševně omezený hnědý mišmaš, jako kdysi SS
Každopádně by si měli naši občané promyslet, zda budou volit takové profesionální podrazáky letos i příští rok. Zamyslet by se měli hlavně důchodci, kterým ČSSD vybojovala 40 korun v době, kdy kupní síla důchodů průběžně poklesla už o 2500 korun. Pokud současná prolhaná ČT někoho podporuje a dává jeho názorům široký prostor, nelze mu věřit. Projekt EU vznikl v době takzvané ‚třetí říše‘ (před rokem 1943). Americká kolonizace Německa a Marshallův plán napomohly k realizaci a využily nacistický projekt k posílení americké pozice v Evropě.

VIDEO: Policie v Holandsku obchází byty a zvoní na lidi kvůli komentářům na Facebooku o uprchlících a vládě! [CZ Titulky] Velký bratr v Orwellově románu 1984 byl vlastně žabař a amatér. To, co se děje v Evropě dnes, to by ani autor sci-fi dříve nevymyslel.

Putin v boji s pátou kolonou. [2]
Pátá kolona: bývalý první vicepremiér Anatolij Čubajs, první náměstkyně šéfky ruské centrální banky Ksenija Judajevová, vicepremiér Arkadij Dvorkovič, první vicepremiér Igor Šuvalov, guvernérka ruské centrální banky Elvíra Nabiullinová, ministr hospodářského rozvoje Alexej Uljukajev, ministr financí Anton Siluanov a premiér Dmitrij Medvěděv a mnoho dalších.

Hra na demokracii skončila: Tajná dohoda TISA předá Americe národní státy na stříbrném podnosu. Vzdělání, zdravotnictví a vše ostatní do privátních rukou? Klíčový projekt Nového světového řádu.

Maxim Litviněnko, bratr bývalého ruského špiona Alexandera Litviněnka: Atentát na bývalého špiona spáchala britský tajná služba.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Důkazy jsou po ruce – vláda USA je nejkomplexnější kriminální organizací v dějinách lidstva.

Imigrantská operace je primárně podporovaná ze Spojených států a Velké Británie. Ostatně největší počet tweetů se sloganem "Vítejte uprchlíci" (do Německa) přišlo právě z 95% z USA a z Velké Británie - stejně jako na začátku ukrajinského státního převratu.
Šíření osobního pozvání Angely Merkelové přistěhovalcům a teroristům takto zajistili nejen hlavně američané, ale překvapivě i angličané, vše pro vytvoření zničujících invazních jednotek islámistů, letos dokonce v neuvěřitelném počtu 10 miliónů, což Evropa nemá nejmenší šanci přežít, nebude li se naplno a nekompromisně této invazi bránit národní armádou na národních hranicích států.

Odtajněný dokument: NATO zabilo Kaddáfího, aby zabránilo Libyi vytvoření měny kryté zlatem.

Video: O „chudé“ Africe a „bohatém“ Západu. Aneb sametově vytvořená EU a sametové zotročení celého světa.

Otázka, která stojí nejen před Německem: Jak se zbavit Merkelové? Veřejnost je dál, než tvrdí cinknuté průzkumy. Německo úpí, NATO posiluje u hranic s Ruskem. Kdo chce rozvrat a chaos v Evropě?

Migranti bez práce a škol. Německé podsvětí řídí rodinné klany. Kurdsko-libanonské klany - známé klanové struktury s prastarými mechanismy.

Zdroj bohatství USA: „Vojensko-průmyslově-teroristický" komplex!


VIDEO: Německo hlásí, že na cestě do Evropy je v této chvíli 10 milionů migrantů! Dopředu varuje, že tento rok jich přijme jen 1 milion. A co zbytek? [CZ Titulky]
"Neexistují cesty, jak příliv migrantů zastavit. Řešením by bylo pouze odstavení Erdoganovy vlády v Turecku, která spolupracuje s Islámským státem na společném projektu islamizace Evropy a otevírá uprchlíkům bránu do Evropy. V Evropské unii není politický zájem migranty zastavit"

Ekonomická expertka Ilona Švihlíková: Musíme držet hubu. Žádná EU, je to „Německá unie“. Ale letos nás čeká takový průšvih, že tu pravdu všichni uvidí. Euro je nepovedený projekt. Navíc za kurzu 27 Kč za euro, což je hluboko depreciovaný (záměrně snížený) kurz, který z nás dělá žebráky. Představitelé EU rozhodují pozdě. Jejich reakce jsou zpožděné a většinou i chybné.

Finančníci varují: Blíží se nová velká finanční krize. "Euro je katastrofa: je to stroj soudného dne ve prospěch německé ekonomiky."

Máte rádi migranty? Na blbou otázku znepokojivá odpověď. Když politici naslibují Evropanům hory doly a potom skutek utek, nic se neděje. Když totéž provedou migrantům, hoří ulice, znásilňují se ženy a létají kameny. Sebevražda Evropy v přímém přenosu? Tento rok míří do Evropy 8 až 10 milionů běženců.
"Celý ten dav přichází s naprostou vírou ve lživé informace, je pak zklamán a ve smyslu svého temperamentu a zvyků také rozlícen, následně dokonce naplněn nenávistí. Tuto nenávist vytvořili politikové svým pozváním bez jasné podmínky, co budou mít za povinnosti, čeho se budou muset vzdát a co za to dostanou. Je to vše klamavá smlouva, která by byla v právní terminologii lehce prokázána jako podvodná. "
"Život v ubytovně bez žen a sexu, žádná auta, žádná smysluplná činnost, pohrdání od místního obyvatelstva, nebo jeho strach, což vyvolává zase jejich pohrdání. To vše zákonitě musí vyvolat odpor, vzdor a nenávist, proti těm, kdo jim upírají to, co jim slíbili a na co oni mají nárok. Tento způsob, kterým si EU naplánovalo jejich ,,integraci“ oni nikdy nepřijmou, protože je to násilí proti jejich chápání světa a svobody. S touto představou přicházejí a nebude-li to tak, budou nás vinit z nesplnění slibu."
"Naše vstřícnost je z jejich úhlu chápání potvrzením jejich očekávání a současně je brána jako slabost a podřízenost, a proto pak o to více budou agresivní, když budeme nějak odporovat jejich přáním. Politici a zájmové skupiny, které podporují a podněcují tuto migrační vlnu se tedy dopouštějí podvodu na imigrantech a zločinu na nás všech. Zločinem proti příchozím je i to, že se jim budou poskytovat různé požitky/dávky, výhody, apod./, aniž by za to museli dávat nějakou protihodnotu. Tím se odnaučí nejen pracovním návykům, ale i nutné protihodnotě za jakýkoliv dar a službu, která je jim poskytnuta.
Pro zlepšení je nutno spojit úsilí všech národů a světových velmocí a vytvořit jim lepší podmínky v jejich zemích. Především pak jim tam vytvořit pracovní příležitosti při obnově jejich zemí, aby se oni sami museli přičiňovat, ne aby jen přijímali a nic za to nedali."

Velitelé německých leteckých sil Luftwaffe zůstali po společné misi s Leteckými silami Ruska nad válečnou zónou Levantu v „totálním šoku“, protože tato mise dokázala „nade vší pochybnost“ komplicitu Spojených států s teroristy Islámského státu při masívním kradení syrské a irácké ropy

Německo zrušilo svobodu slova, za nepěknou větu na Facebooku proti nelegálovi si půjdete sednout! Dohled nad cenzurou v Německu bude mít neziskovka bývalé spolupracovnice východoněmecké Stasi!

Kaddáfí se nemýlil: Znásilňování, teror a chaos je v Evropě už realitou: Muslimské invazní jednotky si otestovaly politiky, policii i obyvatelstvo. Merkelová může couvnout jen do propasti. Strhne s sebou i Sobotku? Na řadě jsou činy.

Soukromá banka FED v držení Rothschildů, MMF a Svetová banka – strecha globalizácie.

Human Rights Watch (HRW): Arabská koalice vedená Saúdskou Arábií masakruje v Jemenu v centru přeplněného města civilisty kazetovými bombami! Kdo používá proti civilistům zakázané kazetové bomby je válečný zločinec, proto i členové Arabské koalice vedené Saúdskou Arábií jsou váleční zločinci. USA mohou být považovány za spoluviníky válečného zločinu, míní HRW.

Analytik Štěpán Kotrba: Za imigrační vlnou stojí organizace Muslimské bratrstvo. Prezident podle něj elegantně jednou větou shrnul množství informací od tajných služeb, o kterých se ale nemluví. V článku je k tomuto tvrzení spousta důkazů.

HuffPost: Mlčení USA z nich dělá komplice Erdoganových zločinů

The New York Times: Erdogan? Nejhorší obavy se naplnily!

Americký ekonom Michael Hudson: Staré i nové šaty parazitní renty
„Neoliberalismus, vnucený hlavní u spánku.“ „Cenzura každé myšlenky, představující alternativu.“ „Deregulovaný ´volný trh´, zbavený sociálních garancí, si totiž žádá totalitní nadvládu.“ To si logicky „vynutilo přepsat i hospodářské dějiny“. Vygumovat z nich „regulační reformy, požadované Smithem, Millem a ostatními klasickými ekonomy“. Počínaje vládou Margaret Thatcherové se však stala kořistí „privatizace, vyúsťující v ekonomickou rentu z narůstajících cen, pokrývajících úroky, akciové opce, strmě narůstající manažerské odměny a pojistné. Ekonomika, soustředěná dřív kolem továren, zmutovala v rezervoár vybíraného mýta, či privilegia si zřídit závoru, kde se mýto platí, a prohlásit ´Kabelovou televizi nedostanete, dokud nám nezaplatíte, a my vám naúčtujeme právě tolik, kolik se z vás dá vyrazit.´“ „Takto určovaná cena nemá s tím, kolik výroba čeho stojí, společného nic.“ Právě to bylo cílem „takzvaného Washingtonského konsensu, nutícího vlády privatizovat veřejné statky, a vytvářet tak šance k dolování renty.“ Finance jsou novou arénou války. Hříčkou „obzvlášť bizarních neoliberálních experimentů“ jsou někdejší socialistické země.

Americký konzervativec a bývalý spolupracovník prezidenta Reagana Patrick. J. Buchanan: Netancovat, jak píská Rijád. Saúdská provokace jde „hlavně o to donutit nás, abychom si vybrali mezi nimi a Íránem“. Z Rijádu Americe nic dobrého nekouká ani v ekonomickém směru. Jít do války za autokratické spojence tak pomateného a zbrklého ražení, jako je turecký Tayyip Recep Erdogan? „V syrské občanské válce – armády Bašára Asada bojující s ISIS a al-Kájdou – jsou to Rusko, Írán a dokonce i Hizballáh, kdo je v danou chvíli spojencem víc, než Turecko, Saúdi a Arabové ze Zálivu.“

Americký novinář Stephen Kinzer: USA by neměly stát na straně Saúdské Arábie! Útoky z 11. září 2001 na Dvojčata byly naplánovány a provedeny většinou lidí pocházejících ze Saúdské Arábie. Pokud se „podíváme do budoucnosti“, tak je Írán nejlogičtějším partnerem USA. Američané pochopili, že Saúdská Arábie je represivní stát na velmi vysokém stupni. A co hůř, je hlavním sponzorem Islámského státu, Al-Káidy a Talibanu.

Pokročilý stupeň šílenství Clintonové: Situace v Libyi je lepší než v Sýrii díky zásahu USA (+ video)
Hloupost Hillary Clintonové exceluje do závratných výšin tak, že uvádí v úžas všechny analytiky neuvěřitelnou arogancí a cynizmem bez soucitu, svědomí a odpovědnosti Clintonové k jakékoliv politické zodpovědnosti za své válečné zločiny...

Poté, co uniklé emaily H. Clintonové odhalily její válečné zločiny, předvídá státní zástupce USA její obžalobu do 60 dní.

Kandidát na prezidenta USA za Republikánskou stranu Donald Trump: Hillary Clintonová vytvořila IS (Islámský stát) spolu s Obamou. Byla to jedna z nejhorších, ne-li nejhorší, ministryně zahraničí v dějinách země. Její hloupost zabila stovky tisíc lidí.

Bývalý velvyslanec USA Dan Simpson: Američané jsou v zahraničí národem vrahů! „Vrátit domů své vojáky". „Dokud to neuděláme, tak světový mír nebude“

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Ambice zpupné „jurisdikce“ - „Nejhorší ze všech zločineckých podniků“
„Washington v zajetí neokonů tvrdí, že si dějiny vybraly Ameriku, aby podrobila svět své hegemonii, a žádný jiný zákon neplatí. Počítá se jen to, oč kráčí Washingtonu.“

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Dokud existuje NATO, světu hrozí jaderná apokalypsa!
"Prosazování hegemonie začalo za Billa Clintona vměšováním se do záležitostí Jugoslávie, Srbska, Kosova a vytvořením bezletové zóny v Iráku. Útoky z 11. září uvolnily neokonzervativcům ruce. Od 11. září 2001 Washington částečně nebo zcela zničil osm zemí, a nyní vstoupil do konfrontace s Ruskem. Absence důvěry – spolu s médii a Evropou, která se „chová jako idiot" - vydláždila cestu k jaderné válce."

VIDEO: Svědek promluvil! Turecko provozuje na svém území výcvikové tábory Islámského státu! [CZ Titulky]

Pro rychlé přečtení titulků místo zdlouhavého sledování videa doporučuji Subtiles Wizards, kde se snadno přepne tlačítkem "A" velikost písma (14px) a typ písma (Tahome) a čtení je pak rychlé a pohodlné.
Formát "TXT" je i pro čtení na mobilu např. v Cool Reader nebo Ebook Reader nebo Moon+ Reader. V těchto aplikacích lze pohodlně číst i běžný formát titulků "SRT", ale "TXT" je v mobilu optimální. Formát "DOC" se nyní v mobilu snadno čte ve WPS Office (Kingsoft Office), kde stačí přepnout na mobilní zobrazení formátu "DOC", čímž dojde k přeformátování textu pro zobrazení optimální na displeji mobilu.


Globální analytik V.V.Pjakin - video z 10.12.2018 - titulky TXT - text SRT
" Když na Ukrajině rozeženou třicetileté, tak jsou to děti. A když ve Francii školáky z lycea, 150 školáků nechají klečet s rukama spoutanýma za zády, tak jen dělají pořádek, to je přece normální. Když u nás (v Rusku) například rozhánějí liberasty, tak to dělají tak, že je odnášejí v náručí, no a ve Francii prostě čapli dívku za vlasy a odtáhli ji po dlažbě. Oni mají řízení ve svých rukou, právo na násilí má pouze stát. Ten, kdo využívá toto právo na násilí, ten také řídí systém. Vždyť proč prohrál Janukovič? Protože ho připravili o možnost použít sílu proti protestujícím. Macronovi je podřízena jak policie, tak četníci a armáda a on v klidu pracuje na potlačení toho majdanu. Beneficient všech těchto akcí je jen jeden, státní elita USA, pro kterou znamená ztráta řízení světa, parazitování na celém světě absolutní krach. Stane se nepotřebnou. Uzavírání se USA do sebe, které je v plánu globálního prediktoru, a jejich přeformátování není nic, s čím by státní elita USA byla svolná, takže proti tomu bojuje. Americká státní elita rozpoutává majdan ve Francii s cílem vyvolat tam válku, aby tím vyřešila své zištné zájmy. Oni nechápou, že si chtějí podpálit svůj vlastní dům, ve kterém žijí. Jestliže tedy chcete snížit míru krvavosti nadcházejících událostí, rychleji překonat období té ruiny, která je dnes z Ukrajiny, tak musíte v rámci společenské iniciativy prosazovat bojkot voleb. Norimberský soud rozhodl, že plnění prokazatelně zločinného rozkazu nezbavuje člověka jeho odpovědnosti. Kdyby Savčenková seděla ve vězení, tak by si žádný ukrajinský mizera netroufnul splnit prokazatelně zločinný rozkaz, protože by věděli, že je za to Rusko potrestá. Jde o to, aby úředníci byli vlastenci své země a ne patrioti severoamerického zeleného dolaru, aby ti lidé pracovali pro zájmy Ruska a ne pro zájmy USA. Neprofesionální úředníci musí odejít. Na jejich místo musí nastoupit odborníci a vlastenci. Musíme vytvářet takové podmínky, za kterých budou úředníci pracovat pro zájmy našeho státu, jinak daný úředník o své místo přijde. Povstanou-li lidé dovedení do stavu zoufalství, koho jako prvního zlikvidují? Řídící strukturu! Jestliže tedy řídící struktura sama nesleduje zpětné negativní vazby v řízení a nekoriguje své řízení ve vztahu k objektu řízení, tak ať potom nehledá viníky jinde. Za všechno si může sama. Záchrana tonoucích spočívá v rukou samotných tonoucích. "


Globální analytik V.V.Pjakin - video z 3.12.2018 - titulky TXT - text SRT
" Američané dál chtějí být těmi parazity po celém světě a vysávat ho. Nechápou, že se tak zhroutí celá civilizace na planetě Zemi a oni také zahynou. Globalisté najednou urychleně potřebovali stabilizovat celou Evropu, ustoupit od jejího přeformátování a od vytvoření na jejím území nových národů, nových jazyků a nových států, prostě ten proces pozastavit. Evropská státní elita byla podřízena státní elitě USA. Evropa se teď může zachránit pouze tak, že přijme konceptuální vedení. Státy třetího světa trpí kolosálním kádrovým nedostatkem odborníků v různých oblastech života. Evropa si prostě bude muset poněkud připomenout své staré koloniální zkušenosti. Představitelé evropských elit, odborníci mohou v klidu odjet do států třetího světa. Jakýkoliv stát spolupracující s USA potřebuje konzultanty a odborníky pro komunikaci s podnikatelskými kruhy USA, dokud tyto podnikatelské kruhy USA existují. Takže američtí odborníci státního departmentu nesmí zůstat sedět na velvyslanectvích, ale přejít do státní služby nebo do nějaké finanční korporace těchto států „třetího světa“, a hledat tam své uplatnění, dokud je o jejich služby zájem. Mohou se tam uplatnit za slušných podmínek, protože mají dobré osobní kontakty se státním establishmentem a podnikatelskými kruhy Západu. V Číně ta města staví pro odborníky. Ke zdržení došlo kvůli přenosu centra koncentrace řízení z Velké Británie, s tím brexitem je teď třeba dát zpátečku. "

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 26.11.2018 - titulky TXT - text SRT
" Vždyť jakou hrozbu pro západní svět znamená Al-Káida a ISIL? Žádnou. Protože důstojnický sbor těchto dvou teroristických organizací je složen z představitelů tajných služeb Velké Británie a USA. Jedná se o dva nástroje, pomocí kterých USA a Velká Británie mění svět podle svého. To oni přece založili jak Al-Káidu, tak i ISIL, jedná se o jejich nástroje. "


6 priorit zobecněných prostředků řízení/agrese:

V případě řízení ve svém vlastním prostředí jsou tyto priority prostředkem řízení a při jejich použití vůči nepříteli se jedná o zbraně!

  1. priorita: světonázorová, metodologická (studená válka, informační prostředky řízení); největší účinnost, nejdelší reakční doba, nejpomalejší působení; pokoření vybraného národa se stane efektivním, trvalým a nevratným, pokud se podaří masově změnit světonázor jeho lidu. Pak budou lidé chránit zájmy okupantů a považovat je za své. Nejvýraznějším příkladem takového ovlivnění jsou všechny kastovní struktury společnosti – státní kastovní systém v Indii, kastovní mafie Judaismu apod., které se udržely po tisíce let bez změny.

V současnosti rozlišujeme dva hlavní typy vnímání a chápání světa:
a) kaleidoskopické vnímání světa, kdy lidé nenalézají adekvátní obraz skutečnosti a vše jen zvyšuje chaos v jejich pochopení světa – nic nedává smysl a každý nový jev vede k přeuspořádání téměř všeho, co dosud shromáždili. Lidé nevidí, že svět je řízen a mnohé jevy považují za náhodu. Takové chápání světa podporuje současná kultura.
b) mozaikovité vnímání světa, kdy každý jev je střípkem, který dále zpřesňuje obraz o realitě. Takoví lidé pak vždy chápají svět jako jednotný a celostný, ve kterém je vše svázáno vazbami příčin a následků, kde není místa pro náhody.

  2. priorita: chronologická (dějiny), matričně-algoritmická (studená válka, informační prostředky řízení); pokud člověk a hlavně národ zapomene svou historii, nebo uvěří v historický mýtus, který je mu vnucen zevně nepřítelem, dojde ke změně jeho budoucnosti. Každá změna vlády je doprovázena přepisováním historie – to poškozuje každý národ, i ten vítězný. Historie sama nikdy nic neučí, jen trestá za neznalost svých lekcí.

3. priorita: faktologická, ideologicko-technologická (studená válka, informační pro-středky řízení); jde o zpracování lidského vědomí pomocí ideologií, náboženství, sociál-ních doktrín, médií (hlavně pomocí TV a „sociálních“ médií). GP s předstihem vytváří k budoucí aktivaci předpřipravené konflikty, rozpory, provokace, atentáty, skandály, karikatury i objektivní chyby. Jejich aktivace se pak zdá nezasvěceným náhodná, neřízená. Jejich průběh je však řízen a dopad očekáván. Média nezobrazují objektivní realitu, ale programují ji vytvářením postoje lidí k jednotlivým událostem.

  4. priorita: ekonomická, finance (studená válka, fyzické prostředky řízení); globální finanční systém postavený na lichvě a v soukromých rukou globálních elit vytváří úplnou ekonomickou závislost lidské společnosti na GP. „Světové finance: půjčíte peníze a s úroky se vám jich vrátí víc. To znamená, že daný člověk ve výši těch úroků pracuje na vás. V tomto případě je možné si ten dluh odpracovat a vrátit ho i s úroky pouze v případě, tedy aniž by došlo k poškození vlastního systému a struktury, je to možné pouze v případě, že ta roční úroková sazba není vyšší než 3-5 %, tedy přesně tolik, o kolik procentně vzrůstá energetická zajištěnost.“ --- Pjakin

  5. priorita: zdravotně-biologická, zbraně nepřímé genocidy (studená válka, fyzické pro-středky řízení); prostředky genocidy: drogy, alkohol, tabák, léky, otrávené či poškozené potraviny, voda i vzduch. A také asociální chování. Tyto zbraně jsou maskovány prostřednictvím „ďábelské“ kultury tak, aby je lidé přijímali bez odporu (viz heslo „Overtonovo okno“).

  6. priorita: silová, vojenská (horká válka, fyzické prostředky řízení/zbraně fyzické likvi-dace); nejmenší účinnost, nejkratší reakční doba, nejrychlejší působení; cílem každé horké války je získání všech zdrojů nepřítele, nebo/i jeho likvidace. Nyní jsme na vrcholu účinků zbraní – jejich potenciál již umožňuje samolikvidaci lidské civilizace (to platí i pro zbraně na 5. prioritě).  Globální analytik V.V.Pjakin - video z 19.11.2018 - titulky TXT - text SRT
" SpaceX již neplánuje modernizovat druhý stupeň Falconu 9, aby mohl být opakovaně využíván. Falconem 9 je u konce. Cvičení Trident Juncture mělo být okupací Běloruska. Dvěma kolonami z Polska a Pobaltí měl probíhat pozemní vpád a v kombinaci s tím leteckým měl pokrýt obsazení celého Běloruska. Když se ale Rusko za Bělorusko postavilo, protože by to poškodilo i naše státní zájmy, ta okupace Běloruska, tak bylo zapotřebí změnit i průběh toho cvičení, proto změny udělali jen tak narychlo na koleně a proto bylo tolik těch kiksů. Nebylo to dobře připraveno, protože to původně mělo probíhat jinak. "
" Definice: Válka, to je soubor opatření zaměřených na zmocnění se cizích přírodních energetických a lidských zdrojů. Šest zobecněných priorit řízení jsou „prostředky řízení“ uvnitř jednoho sociálního systému. A když stejný soubor prostředků, když úplně stejný soubor prostředků použijete vůči jinému sociálnímu systému, tak se v případě nekompatibility koncepce řízení tohoto sociálního systému řízení bude jednat o „prostředky, jimiž je proti němu vedena válka“. Těch šest priorit zobecněných prostředků řízení je přesně to, čemu se dnes obvykle říká hybridní válka. Suverenita státu znamená, že je řízení podle plné funkce řízení realizováno státními a společenskými institucemi daného státu. Studená válka je vedena, když hlavní systém řízení, tedy přesněji konfrontační boj dvou systémů probíhá prostřednictvím vyšších priorit řízení, od páté do první. A horká válka probíhá, když intenzita a priorita působení probíhá na šesté prioritě. A i když probíhá studená válka, je v ní také ta šestá, silová priorita rozhodně přítomna. Všechny zavádějící definice hybridní války mají jeden jediný cíl, a tím je zakrývat, jak je ve skutečnosti společnost řízena! Termín hybridní válka byl zaveden úplně stejně jako termín geopolitika, aby to poskytovalo pravděpodobná vysvětlení, a lidé se nedobrali skutečné pravdy. Obyčejní lidé si povšimli, že občas nevojenské prostředky buď nahrazují nebo doplňují vedení bojových akcí ve snaze dosáhnout válečných cílů. Globální prediktor v celé řadě případů nepovažuje vedení války za prohru řízení na pěti vyšších prioritách a nejen to, globální prediktor považuje vedení války na šesté prioritě za úspěšný výsledek řízení na vyšších prioritách. Je to jako ve stavebnictví... Takže lokální války jsou bouráním některých stěn v jedné budově a světová válka znamená zbourání celé budovy, aby se místo ní postavilo něco nového. Takže pro globální prediktor je válka oprávněným prostředkem řízení. Zatímco z hlediska Koncepce sociální bezpečnosti nevyhnutelně, bezvýhradně válka na šesté prioritě znamená prohru řízení na pěti vyšších prioritách, a ve své podstatě to tak také je. A jen taková válka, která pro ně znamená nepřijatelnou újmu, jako je konec civilizace na planetě Zemi, je pro globální prediktor nepřijatelná. A my teď stojíme na její hraně. "
" Když se Velká Británie od Evropy odtrhne, nezbývá jí než se propadnout do bezvýznamnosti. Vystoupení Velké Británie ze sjednocené Evropy znamená pro Velkou Británii ekonomickou smrt, protože parazituje na Evropě a tak si to prostě nemůže dovolit. Ve Francii byla provedena zkouška organizace globálních nepokojů s cílem svržení vlády a uvržení státu do neřiditelného chaosu za účelem následné destabilizace Evropy. Jen Trump má možnost ve svém boji se státní elitou ušetřit Evropu toho blížícího se kataklyzmatu, do kterého se ji snaží nahnat státní elita USA, která přichází o své řízení Evropy. Ten, kdo myslí na rok dopředu, ten zasadí pšenici, ten, kdo myslí na desetiletí dopředu, ten zasadí stromy, a ten, kdo přemýšlí o věčnosti, ten vychovává děti. "

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 12.11.2018 - titulky TXT - text SRT

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 5.11.2018 - titulky TXT - text SRT
" A cílem USA je rozpoutání války na Ukrajině a v Bělorusku s cílem přenést tuto válku na území Ruska i do Evropy. A Lukašenko to dobře ví, jenže pro něho je důležité něco jiného, on chce carovat a všemu vládnout. Pokouší se tedy dohodnout s USA: „Nechte si mě tu ve vedoucí funkci jako svého člověka a já se za to postarám dokonce i ke škodě Běloruského státu udělat vše, co bude třeba.“ Když se podíváte na tyto vůdce, jako je Lukašenko, tak vidíte, že je život ničemu nenaučil. Kde je konec Mubárakovi? Jak skončil Kaddáfí? A co Saddám Husajn? Ti všichni se také pokoušeli dohodnout s USA a také kvůli tomu obětovali národní zájmy, také se snažili manévrovat. A kde je jim konec? Jak Lukašenko přijímal Putina, jak okolo něho tancoval. A co teď díky tomu nabízí? Lukašenko nabízí USA: „Jen se podívejte, za mnou stojí celé Rusko a já to zařídím tak, že ho podrazím na všech úrovních vedení státní činnosti: zahraničněpolitické, globální, v oblasti diplomacie, všude je podrazím, abyste vy, USA, mohly vyhrát. V podmínkách, kdy se Rusko se vším všudy postavilo za Bělorusko... A Lukašenko stejně jako vždycky v těchto případech, opět zradil Rusko, které se za něj postavilo, a nabízí, že ho znovu podrazí. Jenže zatímco Rusko, když vstoupilo do Afghánistánu, tak tam přišlo budovat školy, fabriky, nemocnice, tak všude kam vstoupí USA, sebou přinášejí zkázu, hlad a genocidu místního obyvatelstva. Jak to vypadá v Iráku? Jak to vypadá v Afghánistánu? Jak dopadla Libye? Všude je to jedno a to samé. Tam, kde jsou Američané, tam teče krev, lidé strádají a umírají. Specnaz USA zlikviduje Lukašenka a až potom začnou v kolonách z Polska a Pobaltí proudit vojska NATO na běloruské území. A povede to k tomu, že bude válka. Tedy to, o čem sní Američané, rozpoutat válku v Rusku a Evropě. Definice: Válka je soubor opatření zaměřených na uchvácení cizích přírodních, energetických a lidských zdrojů. Dva velké principy začátku války. Ten první je, když je systém k vedení války připraven, potom začne válka. A ta druhá složka je, když jsou války rozpoutány z hlouposti. Mnichovská zrada v roce 1938 kdy Itálie, Francie a Velká Británie přenechali Německu československé Sudety a Polsko to využilo k obsazení Těšínska. USA připravili na rok 2014 globální systém na úrovni mezinárodních vztahů k rozpoutání světové války. Jenže výsledkem je, že svým jednáním Lukašenko vytváří u americké státní elity falešnou iluzi, že okupace Běloruska je v podstatě možná s Lukašenkovou pomocí a možnost rozpoutání 3. světové války z hlouposti tak prudce vzrůstá. Lukašenko už je v podstatě pro všechny persona non grata. A to včetně Ruska. Američané by ho nechali pověsit někde na hlavním náměstí v Minsku i s tím jeho Koljou. Janukovič se také chtěl Západu zavděčit. A nakonec mu holý život zachraňovalo zase Rusko. Americká státní elita pořád potřebuje 3. světovou válku. Hitler zaútočil, protože měl záruku, že v Rudé armádě dojde ke zradě, jak jsme to také mohli pozorovat celý 1941 a 1942 rok. Absolutní zradu. Tam kde byl Chruščov, tam byla zrada. Tam kde byl Žukov, samá zrada. "

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 29.10.2018 - titulky TXT - text SRT

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 22.10.2018 - titulky TXT - text SRT
" To, co se stalo v Kerči, se v mnohém podobá tomu, co se stalo v roce 2016 v Mnichově a v mnohém se to podobá tomu, co se stalo v Las Vegas v roce 2017, ale úplně nejvíce se to podobá jiné události z letošního roku, 2018. 14. února na Floridě ve škole Margery Stoneman Douglas došlo k teroristickému útoku. To právě americký vzdělávací systém tvoří v mnohém základ pro páchání zločinů tohoto druhu pro to, aby se takové tragédie děly. To právě v amerických školách se to stalo obyčejným, běžným jevem. A kdopak se u nás všemožně vynasnažil zničit ten nejlepší vzdělávací systém na světě? Jak ho nazval sám americký prezident J. F. Kennedy, který řekl, že ten závod o dobývání vesmíru SSSR vyhrál ve školní lavici, že ve světě neexistuje lepší vzdělávací systém, než je ten sovětský. Ruský prezident Dmitrij Anatoljevič Medvěděv naopak prohlásil, že pedagog není profese, že jde o poskytování služby, že je to sluha, po kterém může šlapat kdo si jen vzpomene? Dmitrij Anatoljevič Medvěděv se smál a říkal: „Potřebujete peníze? Tak co děláte ve školství? Jděte podnikat.“ A přitom je to naopak: Tím nejlépe placeným člověkem ve státních službách musí být UČITEL! To učitel formuje naši budoucnost! Musíme změnit systém! A mezi jeho prvními změnami musí být navýšení sociálního postavení učitele, aby ve školách začali učit i muži. Učitel musí být tím nejlépe placeným státním zaměstnancem v naší zemi. Ve státní sféře musí mít nejvyšší výplatu učitelé ve školách a vychovatelé ve školkách. Učitelé se musí dělit na učitele předmětů a vychovatele. Hromadná vražda je zacílená a konečná. Jedná se o konkrétní nenáviděný subjekt, vůči kterému se projeví agrese. A čím se liší teroristický útok? Teror se překládá jako zastrašování a hrůza. Teroristický útok se liší tím, že při něm neexistuje konkrétní objekt útoku, že každý člověk, který se ocitne v určitých podmínkách, se může stát obětí takového útoku. V minulém roce došlo v Německu k takovému skandálu. Nějaký šílenec přidával do dětských potravin v obchodech jed. A lidé si ty dětské potraviny jednoduše mohli koupit a otrávit s nimi vlastní dítě. Tak to je teroristický útok. Když tedy není cíl útoku určen přesně, a objektem, obětí toho útoku se může stát kdokoliv, kdo se z nějakých důvodů ocitne na tom či onom místě, tak je to teroristický útok. "
" Sovětský svaz položili k nohám zcela zbankrotovaným USA jen půl roku před tím, než by se USA zhroutily. Rusko má jedinou šanci jak přežít, a to provést odvetné protiútoky a nepadnout pod jadernými bombami, jak o tom sní veškerá liberální elita. Jakýkoliv útok proti Bělorusku bude Rusko hodnotit jako útok proti Rusku. NATO má v plánu dvěma útoky z Pobaltí a z Polska bleskově okupovat Bělorusko. Všude jsou plány na okupaci Běloruska v horké fázi. To varování bylo Ruskem předáno: „Ani to nezkoušejte, vyžerete si to do dna! Bělorusko vám okupovat neumožníme!“ Svět stojí na hraně globální ekologické, ekonomické a vojenskopolitické katastrofy a v daném případě je ta vojenskopolitická katastrofa pokusem rozpoutat válku s Ruskem, zlikvidovat Rusko. Americká státní elita doufá, že stejně jako generálský sbor zradil stát i armádu v roce 1989, tak ji zradí i teď. Američané generálský sbor šetřit nebudou! Zlikvidují je společně se všemi ostatními. To jen ti generálové si myslí, že jsou pro někoho důležití. Nikdy tam pro nikoho nic neznamenali, vždy byli jen loutkami. A teď ta americká státní elita při svých plánech jaderného útoku na Rusko počítá s tím, že se žádný protiútok konat nebude, že se o to postarají zrádci z řad generálů, jakých bohužel na ministerstvu obrany skutečně sedí více než dost. Putin je varoval: „Nevkládejte své naděje do zrádců, ti vám nepomůžou! Když se rozhodnete zdechnout, tak také zdechnete! Ano, v této válce zemřeme i my, ale nač je nám svět, ve kterém nebude Rusko!“ Vždyť bez ruské vesmírné oblasti americké vesmírné programy nemohou žádným způsobem existovat, oni prostě neexistují a nejen s ohledem na motory, prostě neexistují! Hlava Roskosmosu nemá žádný důvod tam jet, pokud si tam nejede, demonstrativně nejede pro odměnu za dobře odvedenou práci. Otrok se nedokáže chovat jako svobodný člověk. On dobře ví, že Američané se bez něj na nic nezmůžou, jenže mu dělá dobře plazit se k nim po břiše. A proto když Američané plánují raketový jaderný útok proti Rusku, tak doufají v pomoc takových jako je Rogozin, kteří jsou v Rusku ve vysokých řídících funkcích. Putin: „My se dostaneme do ráje a vy se nestačíte ani pomodlit a jednoduše zdechnete.“ "

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 15.10.2018 - titulky TXT - text SRT

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 8.10.2018 - titulky TXT - text SRT
" Podle plánů globálního prediktoru je nutné přenést současná centra v Evropě, stávající centra koncentrace řízení v Evropě, Anglii/Velké Británii a USA, tedy euroasijské i euroatlantické centrum koncentrace řízení, do nových základen jejich umístění. Euroasijské z Evropy chce převést do Íránu a euroatlantické zase do Číny. Další etapou mělo být to, že ISIL vytvořený na základě arabského jara vedoucího k jeho zformování vyvolá globální stěhování národů, globální migraci, která smete evropské státy a Rusko. Potom měla být podpora ISIL přerušena. A ISIL jako takový je nepravidelnou armádou USA. Žádný terorismus nemůže existovat bez možnosti provádět bankovní operace, nakupovat zbraně, prodávat například tu jejich ropu, bez toho není životaschopný. Každý terorismus je větví tajných služeb určitých států. Jinak by existovat nemohl. Takže ISIL bude bojeschopným útvarem, dokud bude funkčním útvarem nepravidelné armády USA. Čína by si zřídila svůj pás, svou novou hedvábnou stezku a Írán zase svůj koridor sever-jih. Rusko jako takové by přestalo existovat a bylo by rozčleněno na malé státy bez suverenity. Tak takto vypadal plán! A plán, na základě kterého měla být přeformátována Evropa, je plánem globálního prediktoru, který ale jako výkonný nástroj používá státní elitu USA. Jenže zahraničněpolitické cíle samotné státní elity USA se dostaly do konfliktu s cíli řízení globální politiky globálního prediktoru. Globálního prediktor potřeboval, aby někdo porazil ISIL, a uvolnil cestu Íránu. Takže co udělal globální prediktor? Nebránil Rusku realizovat ruské cíle. Proto jsme vstoupili do Sýrie a porazili ISIL, ale teď bychom měli postoupit své místo Íránu. Jenže my víme, že dokud v čele Ruska stojí gosudar Putin, tak se to nestane. Írán má z tohohle hlediska problémy od samého začátku, od počátku selhává. Vždyť i pro vyřešení problému s Irákem potřeboval pomoc západní koalice. Írán je teď v počátečním stádiu formování centra koncentrace řízení a výsledkem je, že formát Astany stále více přechází pod kontrolu Ruska místo pod kontrolu Íránu. Jedním z největších problémů Íránu je Izrael. Oni budou tak či onak muset ten problém Izraele vyřešit. Existuje takové hnutí Me Too, kdy si jakákoliv žena může vzpomenout na událost 15-20 let starou a tvrdit, že se stalo to a to, zveřejnit to a žádat zadostiučinění, a muž nemá právo to popírat. Proč je tento algoritmus kádrové čistky, který na Západě už nabyl groteskní podoby, proč je používán i proti Rusku? Mají-li lidé svou sebeúctu, a nesmlouvavě se jí za všech okolností drží, tak to nefunguje. Napřed přeložte fakta, a potom se o tom budeme bavit. Zlom Ruska musí z hlediska globálního prediktoru proběhnout až v okamžiku, kdy již nebude potřebovat služby Ruska s ohledem na stabilizaci situace ve světě. Takže když se ho pokouší vyvolat teď, tak vstupují do konfliktu s globálním prediktorem. A teď tato jejich neznalost staví celý svět na hranu jaderné katastrofy v důsledku boje americké státní elity s globálním prediktorem. Jestliže s ohledem na to nebudeme postupovat opatrně, tak se civilizace na planetě Zemi zhroutí, se vším všudy. Nepřežije to vůbec nikdo. Svět je teď třeba zachraňovat. "

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 1.10.2018 - titulky TXT - text SRT

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 24.09.2018 - titulky TXT - text SRT
" Írán tedy nezvládá úkol, který mu byl uložen GP, aby se přirozeným způsobem proměnil v centrum koncentrace řízení. Jenže potom vyvstane otázka, má vůbec Írán zdroje na splnění vytyčeného úkolu? Dokáže zničit Izrael? A ukazuje se, ano má, ale bude se jednat o Pyrrhovo vítězství. Írán nedokáže splnit svou úlohu centra koncentrace řízení, dokud je tam Rusko. Protože dokud je tam Rusko, tak jim neumožní splnit hlavní úkol při budování nového centra koncentrace řízení, kterým je likvidace státu Izrael s celým jeho národem. Stejně tak je ve státním řízení Izraele dost lidí, kteří jsou zcela bez skrupulí připraveni zlikvidovat izraelský národ společně se státem, kvůli dosažení jiných cílů. Takoví provokatéři to dělali vždy a likvidaci těchto židů nazývali odsekáváním suchých větví. Putinova politika přispívá k obnově suverenity Ruska, k nárůstu jeho ekonomické a politické síly. Je tedy třeba spustit v Rusku takové procesy, které by to Putinovi dělat znemožňovaly. V Rusku je velké procento židů v řídících funkcích a úřednictvo jako jeden muž dá Putinovi ultimátum. Potom Rusko exploduje zevnitř v důsledku barevné revoluce, kterou povede Gennadij Andrejevič Zjuganov a přestane být subjektem koncentrace řízení, kterým se naopak stane Írán. Írán má přijít k hotovému a stát se centrem koncentrace řízení. Jednoduchý a geniální tah. Putin musí mít v Rusku širokou národní podporu, jestliže jí mít nebude, zalkneme se krví. My, Rusko jsme odsouzeni k likvidaci. Zpravidla jsou všechny elity parazity na těle národa. Proto žádné elity v žádném státě a národě nikdy nemají zájem přispívat k prosperitě svého státu. Ten útok ze strany izraelského státu na naše letadlo je toho reálným ukazatelem. Izrael se kvůli tomu mohl utopit v krvi, ale jim je to ukradené. Všichni informovali jen o tom, že ruské vojenské letadlo zmizelo z radarů. Všichni tedy věděli jen toto, zatímco v CNN hned zveřejnili, a to bezprostředně poté, co to letadlo spadlo, okamžitě zveřejnili zprávu, kde prohlásili, že ruské letadlo bylo sestřeleno syrskou protileteckou obranou. Nikdo ještě nic nevěděl a v CNN to zveřejnili. A jestliže CNN informuje, že ruské letadlo bylo sestřeleno syrskou protileteckou obranou bezprostředně poté, kdy to letadlo spadlo, tak to znamená, že ta zpráva o sestřeleném letadle byla v CNN připravena předem, a jakmile k tomu došlo, dostali jen pokyn s tím jít ven. Jinak to být nemohlo. Dokonce i kdyby CNN měla svou vlastní kosmickou rozvědku. "

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 17.09.2018 - titulky TXT - text SRT

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 10.09.2018 - titulky TXT - text SRT
" Všichni, kteří vyřvávají o uznání Doněcké a Luhanské republiky, jednotlivě, si přejí rozdělit Ukrajinu, a chtějí, aby se ruská krev prolévala řekou, aby ta válka proti Rusku nikdy neskončila. Ukrajina musí zůstat celá, ponechat si celé území a ta banderovská líheň musí být zcela zlikvidována. Musí to tak být, jinak budou vybuchovat bomby v domech, ve vlacích, budou padat letadla… USA, Západ vždy banderovce vybaví vším potřebným, zbraněmi. Stejně jako to teď dělají v Sýrii s ISIL, který má k dispozici ty nejmodernější zbraně. Bolotov a Pušilin jako sparingpartneři s Turčinovem snažili dotlačit válku na Donbas, jak se snažili dotlačit kárnou operaci na Donbas, byli připraveni a dělali všechno pro to, aby na Donbasu došlo k velkému krveprolití, aby se Donbas tou krví zalknul. Jeden je důstojník (Ukrajinské) SBU, druhý je agent SBU. Oni… Pušilin a Turčinov si vzájemně nahrávali. V Doněcku pod Pušilinovým vedením veškerý lidový protest vázne. Jde o provokaci, že tam mají provokatéry, kteří vedou na porážku nepřipravené obyvatelstvo, že je speciálně ponechávají na pospas nacistům a karatelům ze Schutzmannschaftů, ze Sonderkommand SS Haličiny. Domobrana, právě to centrum koncentrace řízení ve Slavjansku, které se stalo základem pro to, že lidé na Donbasu byli alespoň minimálně připraveni k odražení agrese ze strany kárných batalionů, které už tehdy vyrazily. Do Doněcku dorazily bojeschopné jednotky, které se dokázaly postavit do cesty ukrajinským fašistům a karatelům, na které tam s otevřenou náručí čekal Pušilin. Zacharčenkova vražda byla naplánovanou akcí sil stojících nad SBU. A proto jsou ti, kteří se nacházejí v Moskvě a stojí za zády Pušilina stejní upíři toužící po ruské krvi, kteří také touží prolévat ruskou krev řekami, protože si to přeje jejich páníček za velkou louží. Odstranili Zacharčenka a pomocí státního převratu dosadili k moci Pušilina, který okamžitě začal s likvidací celého státního aparátu. Pušilin fakticky odhalil všechny své lidi, všechny nepřátele ruského lidu a Doněcké republiky, kteří tam byli infiltrováni různými rozvědkami. Zacharčenkova vražda a dosazení k moci Pušilina jsou pokusem vytvořit tunelový scénář, za kterého mají být odstraněny Minské dohody, má začít masakr lidí na Donbasu, což má donutit Rusko vstoupit do války a přinutit ho vzít pod svou kontrolu pouze polovinu Ukrajiny. Pušilin má svým jednáním diskreditovat a znehodnotit Minské dohody. Optimální variantou je dotlačení Pušilina do jiného tunelového scénáře, při kterém ozbrojené síly Novoruska, lidé, kteří vědí, že je to zrádce a kat ruského národa, navléknou obrazně řečeno Pušilinovi náhubek a donutí ho pracovat na realizaci mírového plánu Minských dohod. Byli to Pušilin a Turčinov, kteří společným úsilím přivedli válku na doněckou zemi. SPOLEČNĚ! Pušilin udělal všechno pro to, aby se tam ta válka rozhořela, stejně jako se o to samé snažil v Luhansku Bolotov. Američanům se všechno hroutí. Oni v Sýrii potřebují za každou cenu rozpoutat válku. Naši diplomaté přímo v OSN, všude se přímo mluví o tom, že ISIL je strukturním útvarem amerických ozbrojených sil, že se jedná o nepravidelnou jednotku americké armády, a že jim Američané dodávají zbraně a zajišťují krytí. Naše diplomacie jim přímo dává najevo: „Evropo, podívej se, USA nechtějí, abychom dorazili ISIL, protože se jedná o jejich ozbrojené jednotky. Je to jejich armáda. A tak už diplomatická podpora Evropy není na straně USA, ale na straně Ruska. Když ropa ze Sýrie přestala proudit přes turecké území, bylo okamžitě v USA po „břidlicové revoluci“. Všichni velmi dobře věděli, že to není žádná břidlicová ropa, ale ropa, kterou těží ISIL a prodávají USA. "

Seminář v Horském Altaji 18-27.07.2018 - titulky1 TXT - titulky2 TXT

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 4.09.2018 - titulky TXT - text SRT
" To znamená, že jsou USA se svou armádou připraveny vstoupit do války v Sýrii. Už ne v podobě nepravidelné armády ISIL, která byla poražena, ale jako americká armáda. Je jasné, že USA nemají v úmyslu bojovat na zemi, protože tam vždy prohrály. Po celé své dějiny USA nikdy v bojích na zemi nevyhrály. Kdy se Američané obtěžovali s bombardováním vojenských objektů? Oni vždy bombardovali civilisty, protože je to pro ně bezpečnější. Tam je méně protileteckých prostředků. A zde počítají s tím, že v jediném okamžiku pokryjí celou Sýrii, že zabijí Asada, s ním co nejvíce lidí a rozpoutají tak okamžitě válku po celém Syrském území. Ve výsledku tohoto pohybu se teď nacházíme v té pozici, že jestliže se USA pokusí o letecký nebo raketový útok na státní objekty v Sýrii, nebudou už sestřelovány jen ty rakety, ale i jejich nosiče. A právě to se snaží vyprovokovat americká státní elita. USA, státní elita přímo tlačí, provokuje k vojenskému konfliktu, neboť je absolutně přesvědčená o tom, že ruská armáda neodpoví. Jenže v tomto ohledu se mýlí a právě proto Putin to své prohlášení udělal po svém odpočinku v horách, kde nikdo nemohl vyrušovat Putina, Šojgu a Bortnikova, tedy lidi, kteří se bezprostředně účastí realizace globální politiky. A globální politika globálního prediktoru je teď taková, že tyto plány americké státní elity, tedy pindosů a jejich podpindosníků po celém světě, na rozpoutání 3. světové války nejsou součástí plánů globálního prediktoru a globální řídící elity, protože po této válce přestane život na zemi existovat. Proto Američané marně doufají, že jejich útok na Sýrii zůstane bez odpovědi, a že se Rusko potom zhroutí. Putin řekl zcela přímo, že je nám k ničemu svět, ve kterém nebude Rusko. Vždy se najde poručík Ivanov, který může určitým způsobem eliminovat nějakého toho podpindosnického majora, a zmáčknout potřebný knoflík! A bude-li to nutné, budou eliminováni i generálové. Opakuji, že svět teď stojí na hraně 3. jaderné světové války. Podle plánů americké státní elity, má Rusko shořet v požáru 3. světové války, v jaderné válce. Rusko má jedinou šanci. Jakmile z americké strany vyletí rakety na Sýrii, zaútočit nejen na ty nosiče, které je vystřelí, ale i na USA a jejich spojence v Evropě. Odstraněním Minských dohod právě teď, v těchto dějinných reáliích, se již nepovede zadržet celý svět před pádem do 3. světové války, po které tu nezbyde nikdo. A jestliže se teď nějakým způsobem zviklají Minské dohody, bude 3. světová válka zajištěná, a to v celém světě, protože zbraně mají teď takový dosah. A vzhledem k tomu, že prvním válečným bojištěm se stane Sýrie, znamená to i konec Izraele. Takže ta Zacharčenkova vražda byla útokem na uplatňování mírové politiky Ruska ve světě. "

Seminář v Horském Altaji 18-27.07.2018 - Principy budování Antidavo-'elitářské' společnosti - titulky TXT - text SRT

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 27.08.2018 - titulky TXT - text SRT
" V příštím finančním roce (od 1.10.2018 do 30.09.2019) budou mít USA velký problém, který může způsobit pád celého světového kreditně-finančního systému. Kdy jsou USA povinny vyplatit za 12 měsíců tolik peněz, kolik tvoří jejich patnáctiměsíční příjem. A to znamená státní default. Když jsou americké cenné papíry prodávány předčasně za dolary, tak to Ameriku zbavuje povinnosti nejen platit úroky, ale i vykupovat tyto cenné papíry alespoň za nominální hodnotu. Když navíc ty dolary zničí, tak na úkor své zdrojové stability stabilizují světový kreditně-finanční systém. Americká státní elita by si opět přála jednu jednoduchou věc. Vydávat cenné papíry, okrádat tak všechny státy světa a žádným způsobem potom nedostát svým závazkům z nich. Lukašenko v Bělorusku, aby vyhověl Západu, tak tam pokládá základy pro běloruský majdan. On však chápe, že až nastoupí ten majdan, tak se mu nemusí podařit utéci jako Janukovičovi. "

Altajský seminář V.V.Pjakina: Japonsko z hlediska globální politiky; Co si počít s čínskou 'expanzí'; O sloučení vzdělání a náboženství; O zločineckých pohlavárech a roli kriminality

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 20.08.2018 - titulky TXT - text SRT
" A tam, kam vstoupí Američané, vždy přinesou jedno a to samé, krveprolití a válku. A jestliže připojení, tedy likvidace Jugoslávie, bombardování Jugoslávie, vytvoření Kosovského státu je v pořádku, přestože tím bylo porušeno veškeré mezinárodní právo, tak ve vztahu k Rusku referendum na Krymu a návrat Krymu do Ruska v pořádku nejsou, přestože zde byly naopak dodrženy veškeré body mezinárodního práva. Čeho Čubajz, Kudrin, Gajdar, Šuvalov, Medvěděv a další nakonec dosáhli, stát se pro Západ jeho lokajíčky a okrádat svůj stát. Právě uplynulo výročí války 888 (08.08.2008.) a existují dva její konkrétní viníci, kteří si sednou na stejnou lavici obžalovaných. Ten první je Saakašvili a ten druhý je Dmitrij Anatoljevič Medvěděv. Kdyby Američané neměli na tisíc procent zaručeno, že Rusku budou moci plivnout do ksichtu, že se Rusko ani nepohne a nebude Osetii bránit, tak by nikdy nevydali rozkaz tomu svému pudlíkovi Saakašvilimu, aby zaútočil. Vždyť také Sarkozy fňukal, když snažně prosil Putina v Pekingu, abychom na to nereagovali, že s Medvěděvem je to dohodnuté. Jen si vzpomeňte, s jakou radostí odsoudil libyjský lid k občanské válce a krveprolití. Stačilo, aby tehdy podpořil Putina, který řekl: „Co je to za nový křížový pochod organizovaný proti Libyi? A Medvěděv? Hystericky vykřikoval: „Kdo tu určuje vnější politiku, já nebo premiér? Bombardujte.“ Takže to, co říká Medvěděv, je všechno na dvě věci. ISIL je nástrojem USA, tedy nástrojem globálního řízení, ale v rukou státní elity USA, a že státní elita svou vnější politikou zasahuje do globální politiky globálního prediktoru. Naplánovali si vytvoření evropského islámského chalífátu, zorganizovali kvůli tomu arabské jaro, zhroucení a destabilizaci států Blízkého Východu a států střední Asie. Oni teď dovolili Rusku řešit problémy za globální prediktor. Zrealizují to uspořádání na dvě centra koncentrace řízení Írán a Čínu. "

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 15.08.2018 - titulky TXT - text SRT

Altajský seminář V.V.Pjakina: Bělorusko jako zvláštní případ
Altajský seminář V.V.Pjakina: Posun Pobaltí směrem k Ruskému světu
V.V.Pjakin - Politická bilance MS ve fotbale v RF
Altajský seminář V.V.Pjakina

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 29.07.2018 - titulky TXT - text SRT
" Korupce není v davo-„elitářské“ společnosti okrajovým jevem, ale bezpodmínečně přítomným faktorem při řízení, při uplatňování řízení. Bez korupce se nemůže obejít řízení v žádné davo-„elitářské“ struktuře. Nikde, žádným způsobem, ani v jednom státě. Proto také v USA, aby korupci povýšili na zákonný mechanismus, vytvořili lobbistické struktury. Přijdete, zaplatíte a najednou to není korupce. A když ty peníze zaplatíte přímo, tak je to už korupce. "

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 9.07.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 2.07.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 25.06.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 18.06.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 11.06.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 28.05.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 21.05.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 14.05.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 7.05.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 30.04.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 23.04.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 16.04.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 9.04.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 2.04.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 26.03.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 19.03.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 11.03.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 5.03.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 26.02.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 19.02.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 12.02.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 5.02.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 29.01.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 22.01.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 15.01.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 8.01.2018 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 25.12.2017 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 18.12.2017 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 10.12.2017 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 4.12.2017 - titulky TXT - text SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 27.11.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 20.11.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 13.11.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 5.11.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 30.10.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 23.10.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 16.10.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 9.10.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 2.10.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 26.09.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 18.09.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 12.09.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 5.09.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 28.08.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 17.08.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 7.08.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 31.07.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 24.07.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 17.07.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 10.07.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 3.07.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 26.06.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 19.06.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 12.06.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 5.06.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 30.05.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 23.05.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 11.05.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 1.05.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 24.04.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 17.04.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 6.04.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 22.03.2017 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 9.03.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 21.02.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 14.02.2017 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 31.01.2017 - titulky SRT - text TXT

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 19.12.2016 - titulky SRT - text TXT
" Je tak těžké vzít si ukrajinskou ústavu, otevřít ji a přečíst si její 2., 5. a 133. článek? Abyste pochopili, že Ukrajina nikdy Krym nevlastnila? Že Krym byl pouze spravován, že státnost Ukrajiny byla pouze pověřena jeho administrativním spravováním? Pouze ho administrativně spravovala! Z tohoto hlediska není vůbec důležité, zda na Ukrajině byl nebo nebyl státní převrat! Jestliže se lidé na Krymu rozhodli, že si nepřejí i nadále být administrativně spravováni z Kyjeva: "Přejeme si administrativně a politicky být spravováni z Moskvy!" Tak prostě zorganizovali referendum a odešli! Ještě jednou, pro obzvláště inteligentní politology, porovnejte si 2., 5. a 133. článek s 1., 5. a 64. článkem ruské ústavy. Mimochodem ruského státu! Při všem tom, že nemá plnou suverenitu atd., je to stále státní ústava! A přesněji ústava státu! A ukrajinská ústava, to je ústava státnosti, není to subjekt, stát. Proto byl Krym v souladu s ukrajinskou ústavou v pověřeneckém administrativním spravování ukrajinské státnosti! Krym nebyl součástí Ukrajiny, unitárního státu. Krym byl samostatným státem v administrativním spravování státnosti! Vždy se jednalo o REPUBLIKU! Svým statusem se rovnala Ukrajinské republice! Republika je formou státnosti! Unitární stát nemůže do sebe začleňovat žádný stát. Krym jednal tak, jak měl a vše udělal správně. Mohl v jakémkoliv okamžiku zorganizovat takové referendum a v jakémkoliv okamžiku odejít. To, že odešel a využil slabosti státnosti Ukrajiny a státu USA při tom silném manévru, že se rozhodli to využít a nakonec se dostat z toho administrativního řízení Ukrajiny a stát se politicky administrativním segmentem Ruska. Proto je to jednání krymského obyvatelstva jednoznačně legitimní z jakéhokoliv úhlu pohledu, vždy! A vůbec žádný vztah to k řízení Krymu, oj ne Krymu, Ukrajiny nemá, k jejímu státnímu převratu, vůbec žádný. A je to zaznamenáno v ukrajinské ústavě! Revoluce se od státního převratu liší tím, že se mění forma sociálního státního zřízení, které je potom zakotveno v zákonech včetně nové ústavy. A my jsme nuceni dále s ukrajinskou státností spolupracovat. Krym nikdy nebyl součástí ukrajinského státu! Nikdy! A je to zaznamenáno v ukrajinské ústavě! Byl pouze v pověřeneckém administrativním spravování. A Donbas, to mi promiňte, ale ten tou součástí byl, a proto také jedná v souladu s ukrajinskou ústavou a neuznal státní převrat! A fakticky pracuje na obnově ukrajinské státnosti. Nejlépe to, co provedl Obama s USA, charakterizoval McCain, který řekl, že za Obamy USA přestaly být velmocí! A uvedl řadu příkladů. Je to tak, a proto Barack Obama, který dostal Nobelovu cenu míru, dostal tuto cenu zaslouženě a vloženou důvěru nezklamal. On největší hrozbu světa a stability na planetě Země - Spojené státy plynule odepsal a připravil na přeformátování. "

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 5.12.2016 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 28.11.2016 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 21.11.2016 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 14.11.2016 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 31.10.2016 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 24.10.2016 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 17.10.2016 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 10.10.2016 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 3.10.2016 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 26.09.2016 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 19.09.2016 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 12.09.2016 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 29.08.2016 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 22.08.2016 - titulky SRT - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 15.08.2016 - titulky SRT - text DOC - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 8.08.2016 - titulky SRT - text DOC - text TXT

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 1.08.2016 - titulky SRT - text TXT
Světový kreditně-finanční model je dnes nastaven tak, aby vysával všechny státy a národy a sytil USA. A přesněji ty finanční instituce, které to řízení na úrovni četníka realizují. Jenže svět už to nedokáže ustát! Světová dolarová bublina katastroficky ohrožuje celou světovou ekonomiku!

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 25.07.2016 - titulky SRT - text DOC - text TXT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 18.07.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 11.07.2016 - titulky SRT - text DOC
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 4.07.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 27.06.2016 - Blog - AER - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 20.06.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 25.04.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 18.04.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 11.04.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 4.04.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 28.03.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 21.03.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 14.03.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 7.03.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 29.02.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 22.02.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 15.02.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 8.02.2016 - titulky SRT
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 1.02.2016 - titulky SRT - [2] - [3]
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 25.01.2016 včetně titulků
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 18.01.2016 včetně titulků - - [2]
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 11.01.2016 včetně titulků - - [2]
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 28.12.2015 včetně titulků a textu v článku.
Globální analytik V.V.Pjakin - video z 21.12.2015 včetně titulků a textu v článku.
Globální analytik V.V.Pjakin - video ze 14.12.2015 včetně titulků a textu v článku.
Vynikající nápad doplnit text unikátních informací globálního analytika V.V.Pjakina v článku, nestačím chválit. Při nedostatku času stačí dát odkaz ke stažení titulků anebo drobně titulky upravit a zveřejnit. Přes sympatického obdivuhodného globálního analytika V.V.Pjakina upřednostňuji rychlé přečtení textu byť i jen jako holé titulky.
Speciální díl o globální moci a struktuře elit (pro zobrazení titulků je nutno kliknout vpravo dole na tlačítko "cc", které je vlevo od volby "Nastavení/Settings"(zubaté kolečko)).

Vojenský analytik Martin Koller: Jsme ve válce. Vrcholí americká kolonizace Evropy pod prapory islámu. Hrozí likvidace Evropanů, vlastní řízené likvidaci, spolu s islamizací a smlouvou TTIP.
"Test programu EuroMed, který má umožnit volný pohyb 150 milionů muslimů směrem do Evropy. Řecko bylo vytunelováno a rozkradeno pravicovými vládami, nikoli prožráno pracujícími a důchodci, jak tvrdí americká propaganda. Díky tomu se Řecko nepostavilo s dostatečnou razancí islamizační vlně z Turecka podporovaného z USA. Kancléřka Merkelová se pasovala na fýrera Evropy, bohužel amerického. Paní kancléřka by navíc neměla přesouvat výsledky svojí katastrofální zahraniční, bezpečností a do budoucna i ekonomické politiky na další země. Záplavu ilegálů z Afriky a okolí pozvala kancléřka do Německa, nikoli do Evropy. Politici EU se chovají jako bezprávní sluhové politiky USA, Turecka a Saúdské Arábie. Od vedení EU nemůžeme čekat nic dobrého, pouze další vlnu islamizace a transatlantickou smlouvu TTIP, která dokončí přeměnu Evropy ve stále chudší americkou koloni. Dopady podobné smlouvy na Mexiko jsou katastrofální. Lisabonská smlouva, ale i další dokumenty, slouží k tomu, že vedení EU arogantně rozhoduje bez ohledu na národní státy a názor jejich voličů. Islámská invaze do Evropy je produktem osy zla tvořené Washingtonem, Bruselem, Rijádem, Ankarou a Islamábádem. Jen na vyrovnání propadu kupní síly důchodů za posledních 15 let by měl dostat každý důchodce měsíčně navíc kolem 2500 korun měsíčně. Třetinové i nižší platy a důchody ve srovnání s Německem, které jsme naopak dostihli v cenách a životních nákladech. Politikou by se neměl zabývat člověk, který nepoznal reálný život. Jednoznačně zklamal Andrej Babiš, z jeho slavných slibů se nesplnilo nic, kdo volí ANO, volí ve skutečnosti především nečasovskou ODS a jejich ideologii, politika ANO jako obrovský podvod, největší od listopadu 1989. Ve válce již jsme, a to v rasové cestou islamizace a pod prapory multikulturalismu. Pracující nebudou schopni uživit rostoucí počet ekonomických parazitů. Výsledek je z dlouhodobého hlediska stejný jako za nacistů. Likvidace Evropanů jako rasy."


VIDEO: Důkazy v mobilních telefonech nalezeny. Turecká tajná služba koordinuje přesuny bojovníků ISIL přes hranice Sýrie a Iráku tam a zpět. NATO dělá, že o tom neví! [CZ Titulky]

Podle informací britského deníku The Express se daří z Evropské unie deportovat zpět do jejich mateřských zemí pouze sedm uprchlíků denně. Na evropský kontinent přitom každý den v průměru dorazí 8 000 migrantů. Při tomto tempu budou uprchlíci deportováni 143 000 let.

Švédsko na pokraji kolapsu, upadá do anarchie. Stále více a více Švédů vstupuje do střeleckých klubů a zakládá občanské hlídky bdělosti proti imigrantům.

Německá ARD odpálila bombu: Turecko umožňuje ISIL obchodování s otroky v příhraničním tureckém městě! Co na to řekne Brusel? [CZ Titulky]

Amnesty International ("AI") se odkopala a ztratila zbytek věrohodnosti, pokud jej tedy kdy vůbec měla či předstírala.

Kultovní americký reportér Seymour Hersh: Disidenti z Pentagonu, Obama a válka v Sýrii
"Libye se tak v důsledku „soukromé války“ Hillary Clintonové posléze proměnila v otevřené nástupiště pro migraci do Evropy a volně dostupnou zbrojnici pro džihádisty všech barev a směrů, kteří z libyjských arzenálů získávají i chemické zbraně. A v Libyi vše řídila pobočka CIA v Benghází se souhlasem amerického ministerstva zahraničí. Poté se do věci naplno vložily Turecko, Saúdská Arábie a Katar, které eskalovaly financování a vyzbrojování džihádu v Sýrii. Jak si Saúdové už roky platí washingtonské politické špičky, publikovaná v Harper´s Magazine. "
"Generálové situaci hodnotili příkře: žádná životaschopná „umírněná“ opozice bojující proti Asadovi neexistovala už ani v roce 2013, zato USA vyzbrojovaly extremisty, shrnuje Hersh. Studie konstatuje, že i po případné – a vítané – vojenské porážce Daeše se v praxi nic moc nezmění, protože asi 60 procent všech ozbrojenců bojujících v Sýrii proti Damašku – tedy asi 65 tisíc mužů -- jsou ideologickými souputníky Daeše a nejméně 15 skupin by rovnou mohlo plnocenně vyplnit vakuum po zlikvidovaném Daeši. Generální štáb a DIA washingtonské vedení neustále upozorňovaly na džihádistickou hrozbu v Sýrii a na to, že ji Turecko podporuje. Saúdská Arábie, která je aktuálně hlavním spojencem Turecka, opravdu už před dekádami koupila americké špičky, na což kdysi detailně upozorňoval i Michael Moore ve svém kultovním dokumentu Fahrenheit 9/11"


Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Hegemonistický cíl neokonzervativců zrušit suverénní státy vede místo toho ke „zrušení“ planety Země
"Aby se vyhnuli blížícímu se konfliktu, který snaha o americkou nadvládu přináší, spoléhali se Rusové na diplomacii založenou na faktech a pravdě. Nicméně neokonzervativní Washington se spoléhá na lži a propagandu a má mnohem více a hlasitějších hlasů. Následně jsou to lži Washingtonu, nikoliv pravda Ruska, čemu většina ovcí na Západě věří."
"Rusko bylo svedeno vírou, že Západ respektuje a ctí hodnoty, které káže. Ve skutečnosti jsou tyto „západní hodnoty“ pouhým krytím pro bezbřehé zlo, které Západ tvoří."
"Lidé na Západě jsou tak tupí a zabednění, že nepochopili, že „válka proti terorismu“ je ve skutečnosti válkou k vytváření teroru."
"Nikde na Západě nikdo jako Putin neexistuje, tam panuje tlupa zaplacených loutek, které se zodpovídají soukromým zájmovým skupinám, jako Wall Street, vojensko-průmyslový komplex, izraelská lobby, agrobyznys a těžařský průmysl (energie, těžba, dřevo)."
"Abych to objasnil dokonce i těm bezstarostným obyvatelům Západu, vše, pro co Reagan a Gorbačov pracovali, bylo zahozeno zešílenými do morku kosti zlými americkými neokonzervativci, jejichž touha po nadvládě nad světem tlačí svět k vyhynutí. Pokud by byla údajná „muslimská hrozba“ skutečná, všichni váleční zločinci by nyní již byli mrtví, a ne nevinní lidé sedící v pařížských kavárnách nebo účastnící se párty v Kalifornii. Neokonzervativci jsou ne-lidé, kteří účelově vytvořili „válku proti terorismu“. Na Západě vládnou lži a lži pohání svět k vyhynutí. Jeden expert nám připomíná, že ke zničení života na Zemi stačí jedna chyba a 30 minut."

Consortiumnews: "Neviditelní byrokrati" nás vedou k jaderné válce!

Americký kongres odhlasoval, že Obamovy vnitřní klimatické regulace tak jako tak zruší. Teroristický útok „oteplovačů“- kde jinde než v Paříži: Loupež 200 miliard dolarů za bílého dne. Cynická fraška, kterou zaplatí každý z nás. Další podvod s daty. Proč loď Greenpeace uvízla v ledu?
Jsem zvědav, kdy tato nezodpovědá parta chamtivých loupežníků obviní neandrtálce, že zrušily svými ohníčky dobu ledovou. Ano, je to tak, za kolísání průměrné teploty na povrchu Země může složitý pohyb Země kolem Slunce v čase řádu tisíce let (precese v cyklu 25800 let) a méně významě aktivita Slunce. Na zvyšování množství CO2 v atmosféře má vliv hlavně současná devastace pralesů v Amazonii, v centrální Africe, na Borneu apod. Vliv průmyslu EU je jen marginální a šílenství "oteplovačů" pak již jen loupeží.

Satelitní měření teplot je zřejmě správné. Pozemní měření NASA (graf GISSTEMP) se přehřívá v důsledku chyby. Tempo ročního růstu CO2 v atmosféře závisí na teplotě oceánu v předchozích měsících. Satelitní snímky téměř žádné mezery ani bílá místa nemají. Rekordní horko nepotvrzují.

Americký republikánský prezidentský kandidát, miliardář Donald Trump: Hillary Clintonová svou hloupostí zabila stovky tisíc lidí

Brusel očekává až 5 milionů ekonomických uprchlíků z Ukrajiny příští rok. VIDEO: Ukrajina kompletně zbankrotovala, hrozí ji default! MMF spaluje na Ukrajině peníze na nátlak Berlína a Washingtonu! [CZ Titulky]

Joachim Hagopian: Válčení kruší i duši, otužilou z West Point

Němci označili za „hlavní lháře roku": Merkelovou, Obamu a Erdogana

Tereza Spencerová: Saúdové jako by na Západě ztráceli imunitu. Současná migrační vlna směřující do Evropy je dílem Ankary a jako taková je tureckým útokem proti Západu.

Americký politolog Cohen: Vypadá to, že viceprezident Biden má vlastní zahraniční politiku, stejně jako americký senátor John McCain a někteří další představitelé vládních agentur v USA, což je podle Cohena katastrofou. Obama je prezident, a jestliže nechápe, co se děje, měl by odstoupit, a pokud si je toho vědom, tak musí zasáhnout.

Kto je Merkelová a prečo nespomína na život v Donecku aneb Angela v obrazech i v plne nahote.

Mezi migranty jsou teroristé, zločinci a žoldnéři, řekl velitel sil NATO v Evropě.
Vzácní hosté Angely Merkelové se nezamlouvají ani veliteli sil NATO v Evropě, přesto teror Angely Merkelové vůči Německu a Evropě nepolevuje, její hosté teroristé, zločinci a žoldnéři jsou jí velebení a vítání na úkor slušných občanů Evropy. Psychopatický narcismus Merkelové je pro společnost velmi nebezpečný.

Migrantů připlouvajících do Evropy je ve srovnání s loňskem desetkrát víc. Teror Angely Merkelové vůči Evropě vrcholí, jako biblický netvor Angela Merkelová pustoší Evropu ve prospěch Evropského islámského chalifátu.

Uznávaný německý psychiatr a psychoanalytik Hans-Joachim Maaz: Merkelová trpí narcistickou poruchou osobnosti a je nebezpečím pro společnost.

Přední německý ústavní soudce: Merkelová otevřením hranic porušila ústavu. Občané mají právo na odpor.

Politika „otevřených dveří", na které kancléřka stále tvrdohlavě lpí, znamená, že Merkelová porušila evropské právo a práva občanů EU.

Milióntý imigrant v Německu: Angela osobností roku, jako před ní Adolf. Globální elity dobyvatele Evropy milují. Klausův manuál o migrantech: Stěhování národů, s.r.o. Zemanova výzva "Všichni k pumpám!"
Angela Merkelová má s Adolfem Hitlerem z pohledu časopisu "Time" společné i to, že právě tento časopis "Time" vyhlásil oba dva "osobností roku", tedy Adolfa Hitlera v roce 1938 a Angelu Merkelovou v roce 2015. Teror Angely Merkelové vůči Evropě je však pro budoucnost Evropy mnohonásobně horší než byl teror Adolfa Hitlera, po jehož teroru se Evropa vzpamatovala, kdežto teror Angely Merkelové je pro Evropu fatální a nevratně zničující, tedy v důsledku konečné řešení s vytvořením Evropského islámského chalifátu.

Turecko neplní dohody s EU s cílem zastavit příliv uprchlíků.
To samozřejmě Turecko nikdy nemělo v plánu a úplatek 3 miliard eur na zastavení toku uprchlíků snažících se vstoupit do EU se "odkloní" do kapes Erdogana a jeho rodiny. Zoufale a neuvěřitelně nekompetentní Merkelová se snažila zkorumpovat "Hitlera aby nebyl rasista". Vždyť kdyby dala 3 miliardy eur místo Erdoganovi, tak do Řecka na obranu Evropy před uprchlíky, tak tito by ochotně vraceli všechny uprchlíky do Turecka a Erdogan by s tím nic nenadělal. Teď se Erdogan jen směje jak Merkelová podporuje jeho invazi přistěhovalců a teroristů do Evropy s cílem zničit Německo a Evropu přeměnit v Evropský islámský chalifát. Turecko se pod Erdoganem stalo nepřítelem NATO a nikdy členem NATO nemělo být.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Výsledky "pomoci" EU: V Řecku vám studentky nabízejí sex za čtyři eura.
„Za situace, kdy to se světovou ekonomikou jde s kopce a Evropu tíží i břemeno miliónů běženců, prchajících před nekonečnými válkami Washingtonu, míří životní standard, jimž se západní civilizace honosí, k zániku.“

Americký list The New York Times: Viceprezident USA Joe Biden je zapleten do korupčních schémat ukrajinských společností a prosazuje finanční zájmy své rodiny.

První dotek velmocí na bojové linii v Sýrii: Chyba, nebo test? Američané koordinují útoky proti syrské armádě s ISIL. Irák se brání turecké invazi. Západ pokračuje ve hře s ohněm. Rusko Asada neopustí. Má to řešení?

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Válka je na obzoru – není už příliš pozdě ji zastavit?

Ukrajina už nedostane další úvěr od Mezinárodního měnového fondu! MMF nepřipravuje nový úvěr a s dalšími mezinárodními finančními připravuje odstoupení od finanční podpory Kyjeva.
Oficiální odmítnutí od vlády USA ohledně poskytnutí záruky za závazky Ukrajiny znamená, že od 20.prosince tohoto roku nesplní své závazky v plném rozsahu, což bude znamenat suveréní defolt Ukrajiny".

Erdogan: Rozumím migrantům, asimilace je zločin proti lidskosti! Neexistují islám a islamismus. Existuje jen jeden islám. Kdo říká něco jiného, uráží islám. Turecké migranty považuji za svůj islamistický výsadek v Evropské unii. Proto se nesmějí integrovat.

VIDEO: Německo hlásí, že na cestě do Evropy je v této chvíli 10 milionů migrantů! Dopředu varuje, že tento rok jich přijme jen 1 milion. A co zbytek? [CZ Titulky]
"Neexistují cesty, jak příliv migrantů zastavit. Řešením by bylo pouze odstavení Erdoganovy vlády v Turecku, která spolupracuje s Islámským státem na společném projektu islamizace Evropy a otevírá uprchlíkům bránu do Evropy. V Evropské unii není politický zájem migranty zastavit"

Turecký útok na Evropu prostřednictvím islámských invazních jednotek přistěhovalců a teroristů se obrátí i proti američanům, kteří v tomto Turecko podporují. Turecko musí být okamžitě vyloučeno z NATO, kam z principu nikdy nepatřilo a nikdy v NATO nemělo být."Stále chybí spravedlivé rozdělení, kritizovala Merkelová Unii".
Jediné spravedlivé rozdělení je: Německo kvůli setrvalému zvaní imigrantů Angelou Merkelovou a jako protektorát USA dostane 70% uprchlíků, 15% Francie (nikoho nezvou, ale je puvodnim pachatelem) a 15% Velká Británie (nikoho nezvou, ale je puvodnim pachatelem) za 3 pachatele migrace (USA, Francie a VB) a nikdo jiný, což je jediné spravedlivé rozdělení přistěhovalců a "teroristů" imigračního tsunami, které stále Angela Merkelová k úžasu celého světa zve a vítá a pak se zmateně diví, co způsobila a důsledky svého teroru vůči občanům Německa chce přenést na jiné nevinné občany dalších Evropských států, tedy ona jako jediná pachatelka nárůstu imigračního tsunami. Neuvěřitelné jak až hluboko může politik klesnout a jsem docela zvědav, kdy bude Angela Merkelová emigrovat do USA, za které tuto krutou válku proti Německu a Evropě nekompromisně a tvrdě vede.

Ray McGovern, bývalý dlouholetý analytik CIA: Svržení Putina by mohlo skončit jadernou válkou, Obama je bezmocný.

Brigádní generál Hosam Al-Awak potvrdil, že má k dispozici kopie ropných smluv na nákup ropy u teroristické organizace Daiš (= ISIS Islámský stát), podepsaných tureckou stranou.

Brífink MO RF: Hlavním odběratelem ropy kradené Daiš (= ISIS Islámský stát) v Sýrii a Iráku je Turecko. Důkazy.

Turecko zatklo dva novináře a tři generály – odhalili, že turecký "humanitární" konvoj vezl do Sýrie zbraně.

Pro Turky Sobotka prachy najde, děti z Klokánků však nechá česká vláda klidně skončit „na ulici“!
Naprosto neuvěřitelné selhání premiéra Bohuslava Sobotky je o to větší, neboť má jako poradce Vladimíra Špidlu, který kdysi sociální cítění měl naprosto v pohodě. Likvidací "Klokánků" likviduje ČSSD i své volební preference, neboť svým asociálním chováním k dětem a důchodcům  [2] ztrácí všechny slušné voliče. Vládní ČSSD, ANO a KDU-ČSL okrádají své důchodce způsobem, který v civilizované Evropě nemá obdoby a teď k tomu navíc přidávají okrádání malých dětí včetně likvidace Klokánků, které zachraňují nejvíc postižené malé děti. Boj proti důchodcům a malým dětem, tak to je opravdu velmi špatné vysvědčení pro tuto vládu.

Jde do tuhého: Merkelová zatáhla za záchrannou brzdu, a ta jí zůstala v ruce. Spolek ochotných líčí past. Miliardy Erdoganovi a úplné otevření bran. Zbrojní sklady pro "uprchlíky" se plní. Pryč z toho ESSSR!
Stále se množící zprávy o zabavení rozsáhlých zásilek zbraní do Evropy ukazují, že „invazní jednotky“ imigrační armády se systematicky rozmisťují na své „block posty“. Jen o tomto víkendu v Itálii zadrželi více než 800 brokovnic z Turecka, které podle všeho mířily k islamistům do Belgie. Náš vyjukaný "velký šéf" premiér Sobotka ji kývl, že ještě i my přidáme ze svého dalších 700 milionů na podporu tureckým teroristům z našeho státního rozpočtu. Není sice na důchody, na opuštěné děti, ale "Zdroje jsou".
Teror Angely Merkelové vůči Evropě nabývá nové kvality. Zánik EU se významně urychluje. Přeměna Evropy na "Evropský islámský chalifát" každým činem Angely Merkelové se blíží čím dál rychleji.

Zdeněk Zbořil: Jaká "podivná válka" se to dnes vede?

Německá média: EU jde na špinavou dohodu s Tureckem!
Turci chtěli ruského letce zajmout, odvézt do Turecka a využít ho jako nástroje politického vydírání Ruska. Teroristé ale chtěli, aby ruského pilota stihl stejný osud, co i zaživa upáleného jordánského letce.

Süddeutsche Zeitung: Rusové málem zapomněli na obraz zrádného Turka.

Doma není nikdo prorokem: Václav Klaus měl pravdu, ale radost z toho nemá: Proč Evropa páchá sebevraždu? Schengen a Euro byly utopií. Vydělalo na ní jen Německo. Svět se otřásá. Migranti jsou projev jeho nemoci.


Americký komentátor John Hoft: Západ páchá dobrovolnou sebevraždu právě kvůli podobným „liberálním idiotům“, jako je Švédská vicepremiérka Romsonová.
Jsem zvědav kdy se Angela Merkelová obdobně jako Romsonová v přímém přenosu rozbrečí z neštěstí, že nemůže Německo přijmout všech 35 miliónů naplánovaných přistěhovalců a teroristů a že se jí nedaří dostatečně rychle přeměnit Evropu v Evropský islámský chalifát.

Turci se přepočítali a couvají: Za vším hledej špinavé peníze. Důkazy o financování islamistů Západem a Tureckem. Ropný IS - byznys Erdoganova rodinného klanu. Zabije Putin dvě mouchy jednou ranou?


VIDEO: Americký generál letectva vyvolal poprask na Fox News. Turecko muselo sestřel ruského Su-24 plánovat! [CZ Titulky]

Turecko je tím, čím bylo historicky vždy, hrozbou pro Evropu a křesťanskou civilizaci!

Americký konzervativec a bývalý spolupracovník prezidenta Reagana Patrick. J. Buchanan: Je čas vyhlásit stop veškeré imigraci. Národ, rasa a náboženství jsou podstatné! Levičácký prezident si nevidí na špičku nosu. Park Obamaworld zavírá. Vítejte v reálném světě.

Uprchlická krize je uměle vyvolaná. Podle Europolu do letošního září proniklo s migranty do Evropy minimálně 5000 aktivních bojovníků Islámského státu. Ti budou znovu vraždit.

Rusko potvrdilo, že šlo o sestřelení typu vzduch-vzduch, kdy turecká stíhačka F-16 překročila hranice Sýrie a de facto sestřelila ruský Su-24 na území cizího státu. Rudskoj odmítl, že by ruský stroj narušil turecký vzdušný prostor a naopak zdůraznil, že to byla turecká stíhačka F-16, která narušila vzdušný prostor Sýrie. Informační VIDEO s CZ titulky.

Válečný akt států NATO proti Rusku: Sestřelený bitevník nad Sýrií překonal všechno, co jsme dosud měli za možné. Teroristická příprava v Egyptě, Paříži, Bejrútu, Mali a na Krymu. Skončí tato provokace katastrofou?
Turecko dlouhodobě bojuje na straně ISIL (Islámského státu) a místo ISIL bombarduje a útočí na kurdy, kteří jeho chráněnce Islámský stát ohrožují. Přesto je velké překvapení, že se dopustilo mezinárodního terorizmu a svým teroristickým útokem letadel F16 na území Sýrie udělalo NATO spoluodpovědnou za tento neuvěřitelný teroristický čin na území cizího státu. Turecko nikdy nemělo být součástí NATO.


VIDEO: Turkmenští povstalci v Sýrii střílí na dva ruské piloty na padácích! Sestřel letadla je snahou amerických elit zhatit vytvoření evropsko-ruské koalice v Sýrii!
Turecko bez jakýchkoliv pochybností sestřelilo ruský Su-24 v souladu s notičkami, které má od amerických elit, ne od americké vlády, protože Obamova vláda představuje jiné mocenské křídlo v USA, než to, které vyzbrojuje, financuje a pomáhá IS v Sýrii skrze Saúdskou Arábii a Turecko.
Sestřelení ruského Su-24 (v Sýrii 1 až 4 km od Tureckých hranic) je otevřené vyhlášení války Rusku, které má zvednout rukavici a začít útočit na Turecko, a tím pádem vyvolat konflikt mezi Ruskem a NATO. Povstalci střílí na ruské piloty na padácích hned poté, co se katapultovali ze svého sestřeleného Su-24. Video nahoře ilustruje chování tzv. „umírněné opozice“, to jsou ti „hodní povstalci“, které podporuje i česká vláda!

Sestřelení ruského vojenského stroje Su-24 nad syrsko-tureckou hranicí je bodnutím do zad Ruska, za nímž stojí komplici teroristů, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin. Dodal, že bude mít úterní incident vážné následky ve vztazích Ruska s Tureckem.

Turecko zaútočilo na ruské letadlo i přes to, že Rusko uzavřelo s USA dohodu o předcházení podobným incidentům, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.

Ruské letadlo, které havarovalo v Sýrii, se nacházelo výhradně nad územím Syrské arabské republiky“, oznámili na ruském ministerstvu obrany.

Sedmibodový plán Al-Káidy z roku 2000 se stává realitou.

Bývalý vojenský pozorovatel: Paříž byla jen zkouška spolupráce spících buněk.

Dva muži hledaní kvůli útokům v Paříži byli uprchlíci registrováni v Řecku.
Teror Angely Merkelové proti Evropě má své prvé oběti. Jen nějaká desítka teroristů z hostů Angely Merkelové ze 4000 teroristů, kteří jsou uváděni mezi imigranty do Evropy ke konci sprna 2015, testuje možnosti realizace svých cílů, tedy ve spolupráci s Angelou Merkelovou, Francoisem Hollandem a dalšími zaprodanými politiky vytvořit Evropský islámský chalifát. Je nutno ihned absolutně zastavit invazi islámistů do Evropy. Pokud Angela Merkelová bude islámisty (přistěhovalce a teroristy) nadále zvát, pak ji okamžitě zatknout a obvinit z podpory a šíření teroristů a terorizmu v Evropě.

Poslanec Českého parlamentu Tomio Okamura: Fatální zrada vlády pokračuje. To vše dělá vláda proti vůli většiny občanů a na úkor sociálního zabezpečení pro naše vlastní potřebné občany.

Vojenský analytik Martin Koller: Politici a analytici při svém žvanění v ČT i jinde vůbec nepochopili, že v Paříži neproběhl standardní teroristický útok. Jednalo se pouze o islamistický test schopnosti francouzských silových složek zasáhnout. Požadavky teroristů už dávno zadala osa zla a jejich slouhové v Evropě a počínaje Merkelovou je nadšeně plní. Podporovat spojenecké Turecko, které pomůže islámské tažení do Evropy zastavit, tak to je stejné jako platit Hitlerovi, aby nebyl nacista. Turecko a Saúdská Arábie válku v Sýrii vyvolaly a podporují ISIL. Bez nich by bylo dávno po válce a uprchlíci doma. EU je v pozici hlupáka, který má platit vyděrači stále zvyšujícímu požadavky. A z jakých peněz se to bude platit? Důchodci dostali 40 korun na měsíc (vzhledem k reálnému propadu kupní ceny důchodů za posledních 15 let by to mělo být kolem 2 500 korun měsíčně jen na vyrovnání) a nakonec si budeme půjčovat na to, abychom platili státům posílajícím k nám teroristy.

Globalizace – hlavní destruktivní plán USA na zničení Evropy.

Asselborn: Hrozí rychlý rozpad EU. Začal puč proti Merkelové? Viktor Orbán: migrační vlna je spiknutí k odstranění národních států. "Sněm" kolaborantů v Americkém centru v Praze a prohraná bitva dlouhé války.

Demokracie bude nahrazena vládou korporací – korporátní tyranií.
">Americký senátor Ron Paul kritizoval, že ekonomická a politická moc tlačí zemi do fašismu 21. století. Podepsáním TTIP se stanou nadnárodní korporace všemocnou korporátní tyranií, která bude vládnout Západnímu světu.

Senátor Jaroslav Doubrava: Prolhaný opilec Havel, hanebný Kalousek. Chce se mi zvracet. Čeká nás katastrofa, zničení Evropy nájezdníky. Dienstbier a Šabatová nenávidí náš národ.

Prázdná třída: ideál našeho školského systému? O vzdělání nejde, hlavní je nakrmit aparát. 140 miliard ročně z kapes občanů Kocourkova. Milión zaplatí každý z nás. Krásné je žít.
A zase má ČSSD problém: nejstarší politická strana a vybere až tak neuvěřitelně nekompetentní ministrni školství, to je tedy síla. A pak se diví jak vysoko prohrává v preferencích s ANO.

Realitní makléři mohou pronájem bytu jednoduše odmítnout slovy "že vlastník odmítl smlouvu podepsat". Při zdůvodnění odmítnutí pronájmu bytu konkrétní osobě by zbytečně riskovali problém. Vlastník bytu má právo smlouvu o pronájmu bez zdůvodnění nepodepsat a tím ji odmítnout.