Archiv 2 - zpravodajství

Rusko se odvážným letem do Jemenu zmocnilo agentů CIA, kteří sestřelili ruské letadlo v Egyptě.

Spojené státy se připravují na válku s Ruskem na syrské půdě.
Po tom, co američané sestřelili civilní letadlo s 224 cestujícími, tak typuji, že se žádné ze dvanácti bojových letounů F-15C, které překročí hranice Sýrie při plnění bojových úkolů, nevrátí a bude považováno za mezinárodního teroristu (nemá ani pozvání vlády Sýrie a nemá ani mandát OSN, naopak letí chránit teroristy, kteří uřezávají zajatcům hlavy apod).

Symetrická odpověď: Rusko může zničit USA za méně než půl hodiny
Rusko války nikdy nezačíná, ale vždy je vyhrává (na rozdíl od USA). V případě jaderné války není vítěze, všichni zemřou a těch pár, co přežijí někde v podzemí, tak budou závidět mrtvým. O to důsledněji si musí v USA hlídat McCaina, který to stále ještě nechápe, že to jeho "cukání k jaderné válce" je sebevražda nejen jeho, ale celé planety a určitě to nikdo v USA ani na Novém Zélandě ani v Argentině ani v Brazílii nepřežije, neboť lokální jaderná válka neexistuje, vždy eskaluje ve fatální armagedon a konec života na planetě Zemi.

Profesor na princentonské univerzitě Stephen Cohen: Washington je překážkou k míru. Spojené státy jsou na pohybu k světovému mírovému pořádku státem číslo jedna coby překážka k jeho naplnění.

Deset českých menšin: Podívejte se, jak se jejich jednotliví příslušníci integrují

Merkelová a Hollande - novodobí šafáři: Používají migranty jako zbraň. Konečný cíl - nová rasa. Svěrací kazajka národů praská. Kolik švů zbývá k výbuchu?

Patrick Buchanan: Ikona pravice proti politice, jíž Amerika škodí i sama sobě, varuje američany před intervencí do Sýrie. „Posíláme vojska na suverénní syrské území“. „Proti vůli a navzdory odporu jeho vlády.“ „A to je akt války.“ „Rusové a Íránci jsou v Sýrii na pozvání vlády. Obamovi však bojové jednotky do Sýrie neschválil ani vlastní Kongres.“

Americká analytička (bývalá zaměstnankyně amerického ministerstva obrany Christina Linová) tvrdě: USA jsou jen námezdnou silou exportérů džihádu!
HDP - Hrubý domácí produkt (HDP, v mezinárodních pramenech GDP z anglického Gross Domestic Product)

Vladimír Špidla: informace z autorova 5 let starého článku ze dne 1.12.2010 jsou stále aktuální i pro stávající vládu ČSSD, ANO a KDU-ČSL:
K současnému průběžnému systému je třeba připomenout dvě věci. Systém se dostal do deficitů po snížení odvodů za Topolánkovy vlády a v porovnání s jinými státy Evropy vynakládáme v poměru k HDP do systému důchodů velmi málo (orientačně - ČR 8,4%, Polsko 12,4%, Slovinsko 10,1%, Maďarsko 10%). Evropský průměr je přitom 11,9% HDP (HDP je klíčovým ukazatelem vývoje národního hospodářství, měří výkonnost ekonomiky).
Tzn Český stát okrádá své důchodce způsobem, který v civilizované Evropě nemá obdoby a je zároveň velkou ostudou této vlády. V příštím roce bude valorizace důchodů neuvěřitelných 40 Kč, tzn podle jejich vlastních slov je mnohem více asociální než předchozí vláda, kterou takto kritizovala za vyšší valorizaci než je směšných 40 Kč. Správně by vláda měla jednorázově valorizovat důchody minimálně o 4000 Kč aby se alespoň přiblížila srovnání s Polskem a Evropou v poměru důchodů k HDP, avšak i částka 400 Kč, která je přiměřená aktuálním možnostem státu, může ukázat dobrou vůli postupně napravovat neuvěřitelné okrádání důchodců státem. Vždyť důchodci mají úplně jinou strukturu spotřeby a veškeré přidání v rámci valorizace se ihned promítne do spotřeby státu, tedy podpoří ekonomiku a navíc se babičky s nízkým důchodem alespoň občas dobře nají.
V době, kdy se platilo za poštovné dopisu 1 Kč, tak se zvýšení důchodů o 30 Kč kritizovalo tak, že je to akorát na to aby důchodce poslal každý den dopis s informací, že ještě žije. Nyní za těch 40 Kč tento dopis "že ještě žije" může důchodce poslat jenom jednou týdně, tedy 7-krát méně.

Úpravy důchodů je samozřejmě nutno udělat systémově, tedy nejdříve je nutno napravit zločiny Miroslava Kalouska proti důchodcům, které prosadil v Topolánkově a Nečasově vládě. Tedy upravit poměr důchodů k HDP alespoň drobným krůčkem (např o 10% z chybějící částky, tedy o cca 500 Kč) se přiblížit k poměru důchodů k HDP v Polsku a Evropě aby okrádání důchodců i stávající vládou nebylo až tak moc mimo důchody v civilizované Evropě, která má v poměru k HDP téměř o polovinu větší příjem na důchody, tzn i důchody v Polsku jsou cca o polovinu větší vůči HDP Polska než je tomu v Česku. Zatím je to opravdu obrovská systémová chyba a neuvěřitelná ostuda až tak moc okrádat své důchodce a ještě je urážet vymlouváním se na systém (zákony), který si prosadil hlavně Kalousek (a jeho Drábek) v předchozích asociálních vládách a zavedl takové okrádání důchodců již do zákona, které v civilizované Evpropě nemá obdobu. Tzn ihned napravit Kalouskem pokřivené asociální zákony, tedy nastavit systém blíže k civilizované Evropě, omluvit se důchodcům za předchozí asociální vlády a symbolickou 500 Kč od ledna 2016 omluvu doplnit. Jsem velmi zvědav na přístup dnešní vlády v čele s ČSSD, která si říká sociální, zda umožní babičkám s nízkým důchodem se alespoň občas slušně najíst. Navíc jdou tyto peníze na důchody přímo na podporu ekonomiky, neboť důchodci je ihned utratí a tím ekonomiku podpoří. Jakékoliv přidávání na mzdě ve státním sektoru by mělo být procentuálně stejné (v procentu přidání je zachován i poměr důchodu ke mzdě) přidání i na důchodech, neboť se vždy jedná o vykompenzování menší kupní síly mezd státních zaměstnanců s tím, že relativní kupní síla důchodů klesá ještě rychleji.

A zdroje jsou: Česká vláda má k dispozici ve státním rozpočtu podle Mezinárodního měnového fondu příjmy ve výši 41,3% HDP (a z toho dává pouze 8,4% HDP na důchody, tzn Česká vláda dává pouhou pětinu vybraných daní na důchody). A nevyjde s tím. Příjmy to jsou přitom nadprůměrné. Vyspělé ekonomiky mají k dispozici v průměru příjmy ve výši 36,3% HDP (a přesto dávají 11,9% HDP na důchody, tzn vyspělé ekonomiky dávají třetinu vybraných daní na důchody). Rozvíjející se ekonomiky si musejí vystačit se státními příjmy o velikosti 26,3% HDP.


Dosáhli důchodového věku, ale na penzi nemají nárok. Co s tím.

Česká správa sociálního zabezpečení začne v září 2016 rozesílat tisíce dopisů s přehledy takzvaných důchodových kont. Adresáti z přehledu zjistí, zda ve své pracovní minulosti nemají v evidenci na důchod nějaká bílá místa.

Důchodové rozdíly v Česku. Kdo bere pouhé tři tisíce a kdo 100 tisíc

Francouzský publicista Thierry Meyssan: Ruské hi-tech v Sýrii mění světový poměr sil.

"Stále chybí spravedlivé rozdělení, kritizovala Merkelová Unii".
Jediné spravedlivé rozdělení je: Německo kvůli setrvalému zvaní imigrantů Angelou Merkelovou a jako protektorát USA dostane 70% uprchlíků, 15% Francie (nikoho nezvou, ale je puvodnim pachatelem) a 15% Velká Británie (nikoho nezvou, ale je puvodnim pachatelem) za 3 pachatele migrace (USA, Francie a VB) a nikdo jiný, což je jediné spravedlivé rozdělení přistěhovalců a "teroristů" imigračního tsunami, které stále Angela Merkelová k úžasu celého světa zve a vítá a pak se zmateně diví, co způsobila a důsledky svého teroru vůči občanům Německa chce přenést na jiné nevinné občany dalších Evropských států, tedy ona jako jediná pachatelka nárůstu imigračního tsunami. Neuvěřitelné jak až hluboko může politik klesnout a jsem docela zvědav, kdy bude Angela Merkelová emigrovat do USA, za které tuto krutou válku proti Německu a Evropě nekompromisně a tvrdě vede.

Předseda Svobodných a poslanec Evropského parlamentu: Návod jak Českou republiku zbavit imigračních kvót!
Chytne se premiér Sobotka tohoto "záchranného lana pro ČSSD a Česko" anebo Českou republiku poškodí přistěhovalci a "teroristy" podle kvót EU a tím ČSSD naprosto pro jakékoliv další volby znemožní? Jsem na jeho rozhodnutí velmi zvědav, i když pevně věřím, že není zbabělec a svou nejdůležitější povinnost premiéra vlády využít všechny prostředky "k obraně vlasti" splní.

Jaroslav Bašta: Volnost, rovnost, bratrství a migranti.
Zkušenosti z Dánska ukazují, že přistěhovalci sice tvoří jen 5% obyvatelstva, čerpají však 40% sociálních výdajů. Proto je třeba počítat s kolapsem sociálního státu. O tom jak rychle se to stane, rozhodne výsledný počet nových zájemců o jeho služby.

Americký časopis American Thinker: Putin povstal, aby bránil křesťanskou civilizaci místo Obamy.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Uznáním bankrotu neokonzervativců prokazuje Obama sílu. Neokonzervativní politika zkrachovala. Obama ten krach prohlédl a snaží se nyní vyvést Ameriku z cesty, která ji zatím vedla jen k neúspěchům a válkám.

Kdo dodal džípy Toyota do Sýrie? Byly to USA a Velká Británie!

CIA právě dodala syrským islamistům 500 protitankových střel! Saudská Arábie opět jako prostředník McCainovy americké stínové vlády. Rozkaz zněl jasně: „Rusové nesmí projít!“

Republikánský kandidát na úřad amerického prezidenta Donald Trump označil ve svém vystoupení v televizi CBC v pořadu Čelem k národu (Face the Nation) imigrační politiku Merkelové za popletenou ba choromyslnou (insane), a předpověděl, že v Německu proti tomu budou povstání. Trump poukázal na to, že za vznik imigrantské krize je zodpovědný prezident Obama, imigranty označil za trojského koně

Největší demonstrace v historii Německa proběhla proti smlouvě TTIP.
Angela Merkelova, která tvrdě a nekompromisně hájí zájmy USA, tak nyní rozhodně a silně tlačí na schválení smlouvy TTIP. Navíc stále šíří "teroristy" po Evropě (koncem srpna bylo mezi imigranty 4000 "teroristů"). Jak přes aktivaci smlouvy TTIP, tak hlavně přes imigrační tsunami ekonomicky likviduje nejenom svoji vlast, ale i všechny národní státy Evropy. Vždyť vděční jí budou jen ti "teroristi", neboť to co naslibovala přistěhovalcům imigračního tsunami, tak to ani z principu není schopna splnit, tzn přistěhovalcům vědomě lhala ("teroristům" její lhaní nevadilo, neboť ti mají úplně jíné cíle, proto se z nich stali největší fanoušci Angely Merkelové). USA nemají přátele, ale jen své zájmy, tedy zase nic pro ni. Neuvěřitelné jak až hluboko může politik klesnout a jsem docela zvědav, kdy bude Angela Merkelová emigrovat do USA, za které tuto krutou válku proti Německu a Evropě nekompromisně a tvrdě vede.

V Berlíně demonstrovalo 150 až 250 tisíc lidí proti obchodní dohodě s USA, tedy proti smlouvě TTIP, která je o nadvládě korporací nad národními vládami států, v důsledku o ekonomické likvidaci národních států (ořezání sociálních programů, zdravotnictví, školství, důchodů apod).

Nejzločinnější obchodní smlouva v historii je předložena k podpisu.

Publicista Henryk M. Broder: Co nedokázal Adolf Hitler, tak to dokázala Merklová! Deutschland kaputt. „Bravo“ Merkel!

Proměna uprchlíka v teroristu během několika minut: Dobře organizované jednotky bojovníků. Matky s dětmi jako živý štít. Kdo a proč vtáhl Trojského koně za evropské hradby? Smrtelný omyl nepoučitelných

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Putin se obrací k Washingtonu

Americké a afghánské jednotky vědomě bombardovaly nemocnici. Ženeva/Kábul - Mezinárodní humanitární organizace Lékaři bez hranic (MSF) "je znechucena" prohlášením, kterým afghánská vláda ospravedlňuje sobotní letecký útok na nemocnici MSF ve městě Kunduz na severu Afghánistánu. Toto prohlášení je "přiznáním k válečnému zločinu", uvedl na webu organizace její generální ředitel Christopher Stokes.

Nejúspěšnější mulat na světě Barak Obama měl nejenom velmi hezkou maminku bělošku, ale je po tatínkovi a otčimovi muslim. Otec i otčim Baracka Husajna Obama byli muslimové a oba chodili do islámských škol. Po otci je tedy americký prezident muslim. Obamova nejbližší poradkyně je muslimka a má na něho velký vliv. Následovaly Obamovy proslovy, že „Amerika není ve válce s islámem“, že „Amerika už není křesťanská země“ a začal všestranně podporovat růst islámu v Americe.
Pro mě je to docela hodně překvapení na tento týden, i když si myslím, že to americké děcko ISIS (Islámský stát) už to má stejně nahnuté a dlouho nevydrží.

Německo: Napětí před výbuchem? I vojáci Bundeswehru se už musejí stěhovat do stanů. Kasárna obsazují imigranti. Epidemie znásilnění i epidemie chorob. Již brzy také u nás?
Jak je vidět, tak Angela Merkelová z gruntu likviduje Německo jako takové a úspěšně je transformuje v islámský stát, kde němci budou sloužit a opouštět své domy (kasárna, tedy ještě hůře) ve prospěch invazních muslimských jednotek přistěhovalců a "teroristů". A to jsou osobní hosté Angely Merkelové, která je stále zve k "prostřenému stolu", kde je vše zdarma a němci jim budou sloužit. Nově Angela Merkelová začíná likvidovat celou Evropu vnucováním svých hostů přistěhovalců a "teroristů" nevinným státům Evropy (jen USA, Francie a Velká Británie jako pachatelé imigrační tsunami si je zaslouží), vše za velké podpory J.C.Junckera, který rozpad EU a přeměnu Evropy v islámský stát plně podporuje. Neuvěřitelné, ale fakta jsou fakta.

Přestože jsou muslimové v Austrálii stále čtyř procentní minoritou, tak v kriminalitě tvoří majoritu. Zejména v oblasti výroby a distribuce drog, kšeftů s ilegálními zbraněmi, loupežemi atd. Ve věznicích jsou zastoupeni téměř padesáti procenty. No go zóny jsou i tady v Sydney.

Obchodní centra v USA jsou v tichosti přestavována na detenční tábory. Příprava na ekonomický kolaps země nebo násilnou implementaci NWO v USA?

Vlajková loď Černomořské flotily raketový křižník Moskva proplula Bosporem a Dardanelami a zamířila k břehům Sýrie.

Čínska lietadlová loď Liaoning-CV-16 zakotvila v sýrskom prístave Tartus, kde je sprevádzaná raketovým krížnikom.

Vypadá to, že americké děcko ISIS (Islámský stát) to ani přes rozsáhlou americkou a tureckou podporu nebude mít lehké.
Naopak Angele Merkelové se s přicházejícím podzimem konečně uleví, neboť tvrdě a nekompromisně prosazovat americké zájmy proti svému lidu a proti zájmům přežití Evropy je opravdu velmi nevděčný úkol, i když s neuvěřitelným pozadím, neboť Angela Merkelová za tento teror prostřednictvím přistěhovalců a "teroristů" (koncem srpna bylo mezi imigranty 4000 "teroristů") v Německu a nyní i po celé Evropě přerozdělováním "teroristů" pod hrozbou sankcí je navržena na "Nobelovu cenu míru", přestože místo "míru" šíři po Evropě "teroristy".

Obama ve zmatku: Ruská přítomnost v Sýrii znamená smrtelné nebezpečí. Je ohrožena válka, Islámský stát i zdroje migrační krize. Putin před branami!
"Poté, co dalo Rusko jasně najevo, že vstoupí do řešení "přízraku Islámský stát" nejen diplomaticky, ale také vojensky, nastalo v Bílém domě zděšení. Vždyť pracně vybudovaný chaos v celé oblasti, který kromě jiného tak skvěle uvedl do pochodu milióny lidí směr Evropa, je tím ohrožen!"


USA zablokovaly v OSN sankce proti Islámskému státu. Rusko navrhlo, aby se teroristická skupina Islámský stát ocitla seznamu sankcí Rady bezpečnosti OSN jako samostatný subjekt. Toto rozhodnutí je ale blokováno západními členy rady, a na prvním místě USA.

Syrští povstalci podporovaní USA předali zbraně teroristům islamistické frontě An-Nusra, která se hlásí k teroristické organizaci al-Kajda.

Analýza V.V.Pjakina z 21.9.2015, video ... o podřízenost Merkelová USA, vystěhovávání Němců z domovů ve prospěch uprchlíků, o napětí, hrozícím bojem ISIL (Islámským státem) na německém území, migrace je organizována, uprchlíci byli po celou dobu koncentrováni v Turecku, najednou masívně odcházejí, USA tím řeší národní problémy ale podle scénáře globální elity (GP) s cílem vytvořit evropský chálifát, pro Evropu nastal okamžik pravdy zda se dokáže odpoutat od vlivu USA, slabá Evropa=výhodnější obchodování pro USA, jde o koloniální politiku, migrace zlikviduje konkurenta USA, o konci dolaru a škodách, které to způsobí.

Markéta Šichtařová: Volkswagen srazili na kolena zelení blázni. Ve skutečnosti prohřešek automobilky spočívá hlavně v tom, že se snažil obejít stávající tlak na zelenou politiku. Kdyby zelených trotlů nebylo, nedostal by Mezinárodní panel pro čistou dopravu (ICCT) do ruky hůl, kterou mohl Volkswagen bíti.

Také americké automobilky nemají čisté svědomí (a čisté motory aut). Naznačuje to výpověď whistelblowera z Agentury na ochranu životního prostředí (EPA – Environmental Protection Agency), která kontroluje emise v USA. Podle ní s emisemi fixlovali rovněž v Chrysleru, Fordu a General Motors.

Německý koncern Volkswagen se už sám přiznal, že vybavil klamavým zařízením dieselovové motory u 11 milionů vozů Volkswagen, konkrétně značek Audi, Škoda, Seat a Porsche.

Nevládní organizace Transport & Environment zveřejnila nezávislé emisní testy, z nichž vyplynulo, že nejen Audi A8 překračuje v běžném provozu legální limit 21,9x, ale že i diesel BMW X3 chrlil svinstvo 9,9x nad limitem. A seznam nadlimitních emitentů je dlouhý: Opel Zafira Tourer, Citroën C4 Picasso, BMW 5, Peugeot 308, Golf Mark VII, nový C-Class Mercedes, Renault Clio IV…


Tak to vypadá, že mnohem kratší bude seznam aut s dieslovým motorem, které tyto přísné emisní limity splňují.

Pokud americké firmy vyrábí auta s dieselovým motorem, pak je nezbytně nutné ihned provést obdobné testy jako u aut firmy Volkswagen a pokud dopadnou stejně, pak emistní limity ihned upravit jako nesmyslné mimo realitu a sankce vůči Volkswagenu a dalším firmám z Evropy ihned zrušit nebo minimalizovat i přes morální selhání jejich manažerů, kteří místo aby rozporovali nesmyslné nereálné emistní limity, tak se jim začali "přizpůsobovat".

Samozřemě je nutno postupně vylepšit výrobu dieselových motorů tak, aby i stávající přísné limity splnily anebo dieselové motory zrušit a nahradit je benzinovými motory nové konstrukce, které právě v této době postupně dobývají trh (např pro objem válců 1 litr má výkon 100 kW a spotřebu 5 litrů benzinu na 100 km). Skoro to vypadá jako "skandál na objednávku" k okamžitému prosazení těchto benzinových motorů nové konstrukce...

Vkrádá se mi i neodbytná myšlenka, že američané, kteří jezdí hlavně v autech s benzinovým motorem, tak pro konkurenci z Evropy s dieslovými motory nasadili takové emisní limity, které v praxi u stávajících dieselových motorů při běžném provozu ani splnit nelze bez významného omezení výkonu, životnosti katalyzátoru apod, tzn v důsledku zdražení provozu dieselového motoru při jeho nižším výkonu v provozu...

A pastička v podobě emistních limitů na firmy z Evropy právě sklapla.

Jsem docela zvědavý jaké další obdobné pastičky budou mít američané nastražené na firmy v Evropě v rámci prosazované smlouvy TTIP o nadvládě korporací nad národními vládami států?
Vždyť tyto extrémně přísné emisní normy pro dieselové motory budou podle TTIP platit i v Evropě!

Španělsko chce vrátit od Seatu dotace kvůli skandálu s emisemi.
Pokud se španělská vláda přidá k "honu na čarodějnice", pak výsledkem bude jenom a pouze zvýšená nezaměstnanost ve Španělsku, což jim samozřejmě voliči zúčtují. Jako technik jsem přesvědčen, že veškeré dotace na snížení emisí byly bez nejmenších pochybností použity na zlepšení ekologie aut Seat. Kdyby ve španělské vládě byl nějaký technik, pak by musel vědět, že každá investice má ve výsledku své hranice co do technických možností, tedy i zlepšení emisí po nějakou "úřednicky stanovenou hranici". "Zázraky na počkání a nemožné do tří dnů" patří k standartním požadavkům nekompetentních úředníků a technici pak vždy udělají maximum možného a někdy i ty "zázraky", ale brát někomu dotace, které byly využity pro stanovený účel dotací byť s omezeným výsledkem odpovídajícím dotacím a možnostem, pak je to neuvěřitelné barbarství nekompetentních úředníků, kteří se pak nesmí divit narůstající nezaměstnanosti, kterou tímto krokem vytvoří.

Utajený rozklad Evropské unie: Veřejnost už toho má dost. Masové demonstrace v Německu. Merkelová na Sibiř, Putin do Berlína? "Pane Klausi, staňte se naším kancléřem!"

Policejní psycholog: Evropští politici způsobili bezpečnostní katastrofu.

Zbořil: USA nemají přátele ani nepřátele, ale mají jen svoje zájmy.

Angela Merkelová naštvala i Bavorsko. Vyvolala jste krizi a nemáte ji pod kontrolou, kritizuje ji bavorský premiér Horst Seehofer. Merkelová, která v podstatě vyzvala běžence, aby se vrhli do Německa, podle něj zavinila uprchlickou krizi a situace se její vládě vymkla z rukou. Pravidla, která byla nastavena, byla samotným Německem potlačena.

Václav Klaus (prezident ČR 2003-2013): Politici jako Merkelová činí Evropě medvědí službu. Politici se vůbec nezabývají tím, jak současnou migrační vlnu zastavit, ale věnují se jen tomu, jak nově příchozí přivítat, zaopatřit a přislíbit jim lepší život s cílem rozložit současné společnosti Evropy, na jejíž troskách by pak vznikla nová Evropa, samozřejmě bez nás.

Povinné kvóty už jednou selhaly. Češi mají tři výhrady.

Před bruselským diktátem: S "Klausovou výjimkou" by se nás netýkal. Migrační tsunami podle zednářských plánů. Státy musejí zmizet. EUROMED: Přerozdělit do zemí EU až 80 miliónů muslimů.

USA a EU odmítly přijmout od ruských tajných služeb seznam islámských teroristů.
Ani se USA a EU nedivím, vždyť to jsou "jejich" teroristi amerického děcka ISIL (Islámského státu) a tak proč by se jejich zveřejněním nechali tlačit k nějakému narušení jejich činnosti a tím ohrožili americký plán z roku 2012 a dalších cílů v rámci prosazení smlouvy TTIP o nadvládě korporací nad národními vládami států, na kterou si pod imigrační vlnou a případnými teroristickými útoky "amerického děcka ISIL (Islámského státu)" nikdo ani nevzpomene.

Analytik Pentagonu George Friedman před Chicago Council on Global Affairs v únoru 2015: Amerika nepotřebuje dobývat a okupovat země, ale kontrolovat jejich vlády, finance a zbrojení a bude-li třeba, rozeštvávat je mezi sebou.
A jak je vidět, tak zničením Iráku, Sýrie, severu Afriky apod a s pomocí amerického děcka ISIL (Islámského státu) se jim to vytvořením imigrantské tsunami přistěhovalců a teroristů s pomocí A.Merkelové a J.C.Junckera docela i daří...

Europoslanec Miloslav Ransdorf: Válka proti Evropě aneb Takzvané uprchlíky vozí do Evropy i americké lodě!

Zdroje ze zpravodajských služeb: Američané platí převaděče imigrantů do Evropy.

Imigrace muslimů (přistěhovalců a "teroristů") na videu: Přepychové lodě je přívážejí. Jsou to většinou výborně živení mladí muži, kteří dokonce od policistů odmítají jídlo a vodu, které házejí do kolejiště apod

Europoslankyně Kateřina Konečná: Evropská komise pod vedením Junckera za rok neudělala nic pozitivního pro Evropu. A Juncker zatím jen blábolí...
"Aféra LuxLeaks odhalila složité finanční operace, které umožňovaly stovkám velkých firem vyhýbat se placení daní v jejich domovských státech. Vše posvěcovala lucemburská daňová správa, a to i v době, kdy byl Jean-Claude Juncker ministerským předsedou a šéfem státní pokladny."


Co po nás chce Merkelová, abychom stavěli tábory jako Němci za války?
"Česko by mělo podle nových návrhů přijmout další tři tisíce uprchlíků. Jak je udržet, když všichni chtějí do bohatého Německa? Zavíráním do táborů? To už tady v historii bylo."


Joseph Goebbels českým umělcům a intelektuálům: "Nikdo vám nerozumí lépe než já". Německo opět v čele pokroku a lidskosti. Česko jako 17. spolková země? Naše 11. září

Jiří Paroubek (premiér ČR 2006-2010): Kolik stovek miliard si vlastně Bakala v OKD vydělal a kdo za to může?
... v květnu 2010 se Bakala v interview pochlubil, že to byl vlastně on, kdo přispěl rozhodným způsobem k instalaci vlády P. Nečase (rozuměj vlády s V. Bártou, R. Johnem, M. Kalouskem a dalšími výtečníky). K tomu dodal, že udělal vše pro to, abych se českým premiérem nestal já ... neboť jsem se ve vedení ČSSD jasně vyjádřil, že z něj v případě vytvoření vlády ČSSD po sněmovních volbách v roce 2010 byty pro zájemce o jejich koupi z řad nájemníků vytřepáme ... tak jak jsme to už udělali u tisíců hornických bytů v roce 2006, které jsme předali jejich nájemníkům v Ústeckém kraji (zdarma) po mém zásahu.
Čistý výnos Bakaly a spol. z celé desetileté operace OKD se tedy rozhodně pohybuje přes sto miliard.

Jiří Paroubek (premiér ČR 2006-2010): Česko má nejhloupější pravici na světě aneb Vystupování proti třináctému důchodu ve výši 600, jež mají letos v prosinci dostat všichni důchodci, které nyní předvádí pravicová opozice, je politicky sebevražedné a nedává žádný smysl.V přepočtu na obyvatele Slováci letos přijmou 5,2x více uprchlíků ze Sýrie, než přijaly celé Spojené státy v roce 2014! Evropa pak v roce 2014 přijala 34,6 krát více syrských uprchlíků na obyvatele než USA.

Pachatelé migrační vlny jsou pouze USA, Velká Británie a Francie. Správně by do těchto zemí mělo být přesměrováno 100% imigrantů. Přesto i takové Slovensko pomáhá 5-krát více než největší pachatel migrační vlny USA.

Na masovém exodu muslimů do Evropy mají největší zásluhy v USA G. Bush jr., ve Velké Británii T. Blair a D. Cameron, ve Francii N.Sarkozy.

Tajný dokument Pentagonu potvrzuje, že USA plánovaly vznik ISIL a Islámského Státu již od roku 2012 jako nástroje ke svržení Assadova režimu v Sýrii!

A teď jim to americké děcko ISIL (Islámský stát) chtějí zničit rusové, když oni, američané, se tak snažili, aby jejich bomby ISIL neublížily a dokonce ani výcvikové tábory ISIL (Islámského státu) ani jednou bombičkou neobtěžovali. Bodejť by se to američanům líbilo, když jejich malý terorističkové ISIL najednou mohou dostat skutečnou nakládačku a plán z roku 2012 může být narušen...

Proč z šedesáti výcvikových táborů ISIS (Islámského státu) USA nebombardovaly ani jeden?

Tajný dokument americké vlády odhaluje, že USA a další národy NATO úmyslně v Iráku podporovaly Al-Kajdu a Islámský stát

Důvod přítomnosti ruských vojáků v Sýrii odhalen, budují tam leteckou základnu! Američané se bojí radaru, odhalení svých falešných bombardování a konce vyzbrojování islamistů!

Profesor Michel Chossudovký z Centra pro výzkum globalizace v Montrealu: Velký počet z těch 53 000 vzletů „US humanitární bombardovaní“ zaměřené proti Iráku a Sýrii byl ve skutečnosti zaměřen na dodávky zbraní a materiálu pro ISIS

Turecko jako velký ochránce amerického děcka ISIL (Islámského státu) ničí zatím jedinného úspěšného bojovníka, který občas nad ISIL vyhrává. Turecko kupuje od ISIL ropu, léčí jejich bojovníky a nově naplno bombarduje kurdy armádními letadly. Člověk již jen nevěřícně zírá nad rozporem mezi slovy a činy Turecka i USA.


„Čtyři miliony uprchlíků a migrantů se nyní nachází v Turecku a jsou připraveny k odchodu ve směru Evropy,“ řekl náměstek ministra Zois. Evropa a Evropská unie se potýká, a dodejme, že neúspěšně, s vlnou migrantů, která se počítá na statisíce lidí. Ale počet čtyř milionů uprchlíků je nad jakoukoliv představu, nemluvě o stálém proudu migrantů z Afriky.

Tzn sto procentní zánik EU a navíc i evropské kultury je připraven v Turecku. Bruselští byrokraté zatím jen svými nekompetentními činy tento rozpad EU podporují, neboť zavedení kvót na přerozdělování imigrantů (přistěhovalců a teroristů) je ta nejrychlejší cesta k úplnému rozpadu EU a hlavní viníci rozpadu EU byrokraté z Bruselu přestanou bez náhrady existovat, neboť EU jejich vinou a jejich fatálním selháním zanikne.

Pašerák ISIS: Propašovali jsme již 4000 našich bojovníků do EU, přestrojené za uprchlíky
A právě těchto 4000 "teroristů" (stav ke konci srpna 2015 zveřejněný 8.září 2015) šíří J.C.Juncker a A.Merkelová formou kvót po celé Evropě. Nějak tomu nerozumím, vždyť "šíření terorismu" je snad trestný čin ve všech zemích Evropy? Anebo se pletu a "4000 teroristů" mohou volně a beztrestně šířit v Evropě jen J.C.Juncker a A.Merkelová?


Přerozdělení imigrantů je jedinné možné: 50% imigrantů dostane za USA (hlavní pachatel imigrační vlny) Německo, které je již 70 let protektorátem USA (dokonce i kancléře schvalují USA, proto Angela Merkelová hájí hlavně zájmy USA, což může být i vysvětlení, proč tak bezstarostně šíří "4000 teroristů" po Evropě). Po 25% dostanou příděl imigrantů zbývající dva pachatelé imigrační vlny, tedy Francie a Velká Británie. Všechny 3 státy mají nejenom silnou ekonomiku a možnost vytřídit "teroristy", ale i velkou muslimskou populaci, proto jejich začlenění mohou zvládnout na rozdíl od ostatních států Evropy, kteří většinou žádnou muslimskou populaci nemají a navíc jsou ostatní státy Evropy velmi chudé tak, že i důchodci mají reálně čtvrtinový důchod vůči Německu a už vůbec nemají zdroje pro imigrační tsunami, kterou na rozdíl od Německa, Francie a Velké Británie nemohou nijak ovlivnit.

Zatím to vypadá tak, že byrokraté z Bruselu tvrdě a nekompromisně bojují ve prospěch amerického děcka ISIL (a pokud je mi známo, tak nemusí, neboť američané je pouze korumpují, ale neschvalují jako kancléřku Angelu Merkelovou). Nevezmou li si byrokraté z Bruselu příklad z australanů, pak je to konec Evropy tak jak ji známe a podle Francie ISIL (Islámský stát) oslaví velké vítězství.


Australská vláda rozhodla, že nepřijímá žádné uprchlíky z lodí. Prostě ty lodě vrací nazpět, a lidem nepovolí ani jen vystoupit. Když už se některé lodi podaří obelstít pobřežní stráž a přistát, jsou lidé z ní internováni ve sběrném táboře na Papui - Nové Guinei. A mají tři možné volby (žádnou jinou). BUĎ budou žít ve sběrném táboře, tedy za plotem, nadosmrti, NEBO se dobrovolně vrátí do země, odkud přišli, NEBO budou souhlasit s přesunem do státu Guinea, který se australskému státu za úplatu zavázal, že všechny takové uprchlíky od něho přijme.

Když ilegálně překročíte severokorejské hranice, pošle Vás Kimův režim na 12 let nucených prací. Když ilegálně zavítáte do Íránu, skončíte bez časového omezení ve vězení. Když ilegálně vkročíte do Afghánistánu, smí Vás místní policista bez varování zastřelit. Když ilegálně přijedete do Saúdské Arábie, budete věznění několik roků (od tří do patnácti, podle tamního práva). Když ilegálně přejdete čínské hranice, je velmi pravděpodobné, že o Vás už nikdy nikdo neuslyší. Jestliže bez povolení přejdete hranice Venezuely, jste autoomaticky považován za špióna a podle toho se k Vám budou tamní autority chovat. Při ilegálním překročení hranic Kuby skončíte ve vězení dokonce i bez soudu.

Když však ilegálně přijdete do států Evropské Unie, především tedy do Německa, Rakouska, Anglie, Francie či Švédska, dostanete :
- číslo a kartu sociálního pojištění
- mobilní telefon bez nutnosti platit útratu za volání
- placený nájem
- bezplatnou zdravotní péči
- peníze (kapesné) bez potřeby prokazovat účel jejich použití
- bezplatný jazykový kurz jazyka daného státu
- volné lístky na autobusovou, železniční a lodní dopravu
- příplatky na děti
- bezplatné právní zástupce na ochranu proti nezákonnému vykázání ze země
- právo, aby za Vámi směli přijet rodinní příslušníci
- a de facto žádné povinnosti, ale mnohem více práv, než mají domácí.

A právě tato "pozvánka na hostinu" pro imigranty migrační vlnu exponenciálně umocňuje, tedy viníky migrační vlny jsou též vlády Německa, Rakouska, Anglie, Francie či Švédska, které tuto "pozvánku na hostinu" stále udržují, přestože Německo zaplatí za péči o běžence 270 miliard, tzn 2x více než nedávno čekalo. Navíc do toho tlačí chudé státy EU, které nemají zdroje ani na směšně malé starobní důchody v průměru na hranici chudoby vůči několika násobně vyšším starobním důchodům v těchto privilegovaných státech při zhruba stejné cenové hladině "spotřebního koše starobního důchodce".

Zapáchající realita 25 let po Sametu: Půl druhého miliónu Čechů pod hranicí chudoby, 2 milióny lidí bez práce, 100 tisíc Čechů bez domova, 2 milióny Čechů v exekuci, nájemné až 30x vyšší než tehdy… ale to nevadí, hlavně že jsou dnes levné banány!


Budeme živit přistěhovalecké vetřelce? Dva miliony českých občanů žijí na hranici nebo pod hranicí chudoby. Máme milion handicapovaných spoluobčanů
Německá kancléřka Angela Merkelová říká úplné bláboly, když mluví o potřebě férového rozdělování ilegálních (nezákonných) imigrantů mezi země střední Evropy. A pakliže prý k tomu nedojde, tak jestli má Schengen smysl. Jak může být férové rozdělovat problémy zemí, které za něj zodpovídají, mezi země, které ho bohužel nemohou nijak ovlivnit?


Předseda vlády Kevin Rudd - Austrálie : "Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli vyzváni, aby opustili Austrálii. Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte.

Obama nařídil vládě přijmout 10 000 syrských uprchlíků.
Barak Obama sice udělal hezké a chválihodné gesto, ale aby USA (320 milionu obyvatel) srovnaly krok se Slovenskem (5,4 milionu obyvatel a 200 uprchlíků), pak by museli ve srovnatelném období přijmout 11850 uprchlíků, tedy o 18% více než přijmout hodlají. Pokud by však USA chtěly srovnat krok s Českou republikou (10,5 milionu obyvatel a 3000 uprchlíků), pak by musely přijmout 91400 uprchlíků, tzn o 800% více (9-krát více)... Jako hlavní pachatel imigračního tsunami by však měli přijmout do konce kalendářního roku alespoň 100 tisíc uprchlíků a s ohledem na jejich exponenciální nárůst, který neuvěřitelně urychlují J.C.Juncker a A.Merkelová, tak v příštím kalendářním roce a letech následujících minimálně 1 milión uprchlíků ročně ze všech regionů (Afganistán, Irák, Sýrie, celý sever Afriky apod), které USA v poslední době zničily. A hlavně zastavit další stále ještě intenzivní pomoc svému děcku ISIL (Islámského státu).


Ať si každý signatář "vědecké" výzvy vezme domů uprchlíka, reagoval prezident Zeman. Migrační vlna je jako tsunami a ještě zesílí, běženci si budou zvát příbuzné, řekl prezident. Naopak uprchlíci z Ukrajiny by měli větší šance na začlenění do české společnosti.

.

Prvním základním pilířem civilizace je rodina. Rodina je nosným pilířem civilizace už od pravěku. Hlavním faktorem byla podle všeho tradiční rodina, která dětem předávala těchto 5 morálních imperativů: 1. Kdo je vládcem (Bůh / Vladař / Rada starších) 2. Jaké je časové období (Od kdy se datuje existence mé civilizace) 3. Jaké jsou zvyky a obyčeje (Co se sluší, co se nesluší, co je nutno, co je zakázáno) 4. Jaké jsou povinnosti (Co musím dělat) 5. Jaká jsou práva (Na co mám právo)
Druhým pilířem civilizace je vzdělání. První a druhý pilíř jsou tzv. „komplementární pilíře civilizace“, které se vzájemně doplňují.
Třetím pilířem civilizace je kultura. Pilíř kultury má ale mnohem důležitější úlohu, a to konzervaci kulturní historické identity obyvatelstva. Kultura je trezorem 3. morálního imperativu rodiny (zvyků a obyčejů).
Čtvrtým základním pilířem civilizace je právo. Civilizace stojí a padá se systémem práva a ochrany obyvatelstva.

Ten, kdo vládne, musí vládnout na ochranu těchto 4 pilířů! Pokud vládne jinak anebo dokonce s cílem poškodit tyto 4 pilíře (rozvrat rodiny, podpora homosexualismu, juvenilní justice, desintegrace systému vzdělání, inkluze ve vzdělávání s mnohem zaostalejšími, podpora etnik, které útočí nebo ohrožují majoritní obyvatelstvo civilizace), potom je osud civilizace prakticky zpečetěn.
..
Procesory INTEL mají na úrovni hardwaru backdoor instalovaný přímo výrobcem ve spolupráci se CIA. Úmyslná technologie v procesorech Intel je natolik silná a mocná, že teoreticky zcela nuluje veškerou softwarovou ochranu dnešních počítačů.
" Cokoliv za data vložíte do počítače, může IME na povel odeslat pryč. Rozhraní IME je nezávislé na nadřazeném operačním systému, běží na chipsetu základní desky a dokáže spouštět zakryptované programy v jakémkoliv kódu. IME je plnohodnotný OS a umí komunikovat přes síťové karty. CPU si samo skrze IME stáhne do počítače malware ze serverů CIA a NSA. "
Tzn veškeré technologie (komunikační, letecké, vojenské apod), kam má přístup CIA (kompletně celý "Západ" a na něj navazující státy), tak slouží CIA a NSA, která nasbírá kompromitující informace a CIA jich použije. Navíc mohou kdykoliv znefunkčnit (nebo funkčně upravit) systémy kdekoliv na světě přímo v řídícím systému neposlušné organizace atd.

Největší skandál CIA v dějinách je na světě! (8.března 2017): Windows 10 je doopravdy terminál na sběr dat pro potřeby CIA. Doslova!
Tzn Microsoft by měl nyní uživatelům Windows 10 dát nějaké odškodné a trvale OEM Windows 10 dodávat zdarma. Po aktualizacích někdy od května 2015 to samozřejmě v menší míře platí i o Windows 8, 8.1 a 7. Problém Microsoftu se sběrem dat pro potřeby CIA je o dva řády větší než má Volkswagen s Dieselgate. Nakonec hlavní zdroj financí Microsoftu není z jeho systému, ale z ostatních SW produktů.

5.února 2016: Asi třetina počítačů má po update na Windows 10 tak velké problémy, že se vrací ke starému Windows - v článku je statistika 15970 čtenářů.

Microsoft se vám v únoru pokusí vnutit Windows 10 jako běžnou doporučenou aktualizaci a při základním nastavení systému se tak stáhne a spustí automaticky. Návod jak si udržet starší verzi.

Telemetrie ve Windows 10, co se posílá Microsoftu?

Analýza Windows 10: Ve svém principu jde o pouhý terminál na sběr informací o uživateli, jeho prstech, očích a hlasu!

Architektura Windows 10 odporuje bezpečnostním ISO certifikacím o kybernetické bezpečnosti pracoviště s certifikací ISO...

Holanský právník: EULA Windows 10 není v souladu s evropským právem. Sběr dat (collect), použití dat (use) a poskytnutí dat někomu dalšímu (disclose). USA považují data o uživatelích z EU za své „duševní vlastnictví“ a podle toho s těmito daty zacházejí.

Windows 7 a 8 po aktualizáciách špehujú. Môžete to zakázať
Uživateli zatracovaná funkce z desítek se nainstaluje i ve Windows 7 a 8

U Windows 7 a 8 stačí pro zrušení nových "špehovacích" funkcí odinstalovat a skrýt aktualizace KB3022345, KB3068708, KB3075249 a KB3080149

Obdobně pro zrušení nadbytečné ikonky na přechod k Windows 10 stačí odinstalovat a skrýt aktualizace KB2990214, KB2952664, KB3021917, KB3035583 pro Win 7, pripadne KB3014460, KB2976978, KB3035583 pro Win 8. Tím o možnost instalace Windows 10 nepřijdete, jen získáte po ikonce volné místo vpravo dole na obrazovce.


Nebude vítězů, pokud politici nedostanou zdravý rozum aneb Atomové zbraně nikoliv jenom k zastrašování:
Neuvěřitelně mimo realitu se nyní pohybují i takové hvězdy světové politiky jako jsou Henry Kissinger, Zbigniew Brzezinski, James Schlesinger apod. Věří, že když bude "lokální" jaderný útok zahájen z americké základny v Německu, pak odvetný úder postihne jenom a pouze Německo anebo dokonce i jen tuto americkou základnu v Německu. Copak je vůbec možné uvažovat při zdravém rozumu, že pokud bude veden "lokální" jaderný útok z ponorky, pak bude zničena jenom a pouze tato ponorka? Copak je nějaký rozdíl mezi základnou na pevnině a ponorkou v oceánu? Vždy bude plnou a maximální silou zničen majitel této základny nebo ponorky a nikdy nikdo o tom nikdy nepochyboval, tedy až nyní s překvapením dokonce na "nejvyšší možné úrovni". Chtějí opravdu tyto "elity světové politiky" zničit tuto nádhernou planetu Zemi? Chápou vůbec, že pro postiženého není žádný rozdíl mezi základnou na pevnině a ponorkou v oceánu?

Historik a zahraničněpolitický expert KSČM Josef Skála: CIVILIZACE A MY - Jak je na tom dnešní svět, naše země, společnost a politika.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Európsko-ruská kríza vytvorená Washingtonom


Norsko: Všechna znásilnění v Oslu jsou spáchána muslimskými žadateli o azyl!

Velké varování od člověka, který má zkušenosti s francouzskými muslimy. V České republiky to prý může být brzy velmi drsné


Babišova ekonomická politika sdírání živnostníků z kůže a zavádění EET tak má tady své první ovoce, v březnu se rozpočet propadl o 40 miliard
" Deficit se tak po zavedení EET prohlubuje a ekonomové dávají mezi EET a propady výběrů daní rovnítko. EET zafungovalo jako granát hozený do rybníka. Exploze pozabíjela malé rybky, které vyplavaly na vodní hladinu břichy vzhůru, ale velkých ryb se EET nedotklo. Andrej Babiš si neudělal domácí úkoly a nespočítal si, že utažení výběru daní a špehování živnostníků přes EET zafunguje na velké investory doslova jako ta zmíněná letecká puma padající z nebe, kterou už velké ryby vidí, ale ještě nedopadla. Velké ryby vyvádějí z ČR stovky miliard ročně. Těch si ale Babiš nevšímá. Zahraniční subjekty za loňský rok vyvedly z ČR na dividendách kapitál ve výší přes čtvrt bilionu korun. "


Andrej Babiš oficiálně přiznal, že EET je ztrátová záležitost. Náklady jsou vyšší, než se podaří vybrat
To co bylo jasné před spuštěním EET (Elektronická Evidence Tržeb), že nepřítel Andreje Babiše dotlačil Babiše k realizaci tohoto dopředu ztraceného a neúspěšného projektu, tak se naplňuje jak správně předpověděl vynikající ekonom Lukáš Kovanda na základě faktů (statistiky, příklady, rozbory), tedy EET je nejenom neúspěšný projekt, ale i velmi nebezpečný projekt vůči malým podnikatelům...


Ministr Babiš by se měl zamyslet nad tím, který jeho skrytý nepřítel mu navrhl realizaci EET, která v České republice přináší jen problémy a žádný užitek. Podle rozboru skvělého ekonoma Lukáše Kovandy ani žádný užitek nepřinese. Naopak je zde velké nebezpečí zneužití dat v systému EET ze strany korporací vůči likvidaci malých konkurentů. Pokud by navíc byla přijata zločinná smlouva TTIP, kde se národní státy podřizují korporacím, které pomocí TTIP budou "ekonomicky vládnout národním státům" až do jejich ekonomického zničení, tak i informačně nebezpečná EET se v rukách korporací stane zdrojem informací k efektivnímu nátlaku na menší firmy. Naštěstí je nový prezident USA Donald Trump proti TTIP a tak zatím nehrozí, že by se premiér Sobotka podpisem TTIP dopustil vlastizrady. EET jako zdroj nebezpečných informací pro existenci firem by měla být nejlépe ihned zrušena než dojde k jejímu velkému zneužití.

Nechápu, proč si Andrej Babiš bere za vzor únor 1948, kdy byli zvoleni pro frontální útok za svobodu malí podnikatelé - živnostníci, soukromý zemědělci, řemeslníci, majitele dílen, atd. Babišova politika je pro malé a střední podnikání stejnou ničivou hrozbou. Proto si myslím, že EET navrhl Andreji Babišovi jeho skrytý nepřítel anebo se v ministru Babišovi velmi mýlím a on jen takto maskuje, že likviduje živnostníky kvůli 7% daňových úniků, ale obrovských 40% daňových úniků si nevšímá.

Obědy po zavedení EET zdražily o 4 koruny, ve středních Čechách o deset

Rodné číslo na každé účtence kvůli EET. Podnikatelé se bojí zneužití
" Jedním z povinných údajů na účtence je podle zákona o evidenci tržeb totiž také daňové identifikační číslo (DIČ), které je ale u podnikajících fyzických osob stejné jako jejich rodné číslo. U fyzické osoby je to rodné číslo, u právnické osoby identifikační číslo. "

Osm set obcí by mohlo přijít o hospodu či obchod z důvodu zavedení EET.

Ekonom Lukáš Kovanda: Babiš nejprve potřeboval zastřít skutečnost, že korporacím ani „velkým klukům“, oligarchům a podobným, život příliš stěžovat nebude navzdory tomu, že tam se ztrácí řádově více. Proto se s vehemencí sobě vlastní vrhnul na drobné živnostníky a malé firmy – proto máme EET. Jediným správným řešením proto za současných podmínek je EET vůbec nezavádět.

Jak vyhubit venkov s pomocí EET aneb likvidace tradiční české vesnice a její transformace na pouhou příměstskou noclehárnu.

OSVČ hlavních ubývá po tisících navzdory ekonomickému růstu. Jak zapůsobí #EET?
Už je to tady aneb likvidace malých a nejmenších živnostníků Babišem, který nasazením "turbo" EET tuto likvidaci jen urychluje. A tuto jeho "žízeň po datech" zaplatíme my všichni. "Zatímco počet OSVČ vedlejších roste, množství OSVČ hlavních klesá již 7 let po sobě." Začal s tím Kalousek a Babiš jede v jeho stopách, což je pro mě opravdu hluboké zklamání se v člověku, o kterém jsem si myslel, že bude malé živnostníky jako úspěšný podnikatel podporovat a ne je posílat na úřad práce.

EET Elektronická evidence tržeb podnikatelské prostředí nenarovná, jen ho nahne ve prospěch velkých firem.
Pokud Andrej Babiš nenajde odvahu se zaměřit na velké firmy v daňových rájích (např nekompromisně žádnou státní zakázku bez výjimky pro firmy, kde není známá přesná struktura firmy a její historie v oboru apod), ale vždy se bude "statečně" zaměřovat na malé živnostníky, pak není šance na žádné zlepšení financí České republiky, neboť aktuální výběr daní přes 41% HDP (vůči výběru daní 36% HDP v civilizované Evropě) jej co do výběru daní řadí za horizont "Leffer curve" (Lefferovy křivky), tzn jakýkoliv další tlak na výběr daní vždy povede k menší vybrané částce a navíc se malý živnostníci přesunou na úřad práce.

100 tisíc korun. Účetní vyčíslují kvůli kontrolnímu hlášení náklady a zdražují

Ekonom Lukáš Kovanda na základě faktů (statistiky, příklady, rozbory) komentuje fatální selhání politiků schválením elektronické evidence tržeb (EET)

Ekonom Lukáš Kovanda: 2.část rozboru elektronické evidence tržeb (EET)

Vláda likviduje živnostníky kvůli 7% daňových úniků, ale obrovských 40% daňových úniků si nevšímá

Největším nepřítelem USA nejsou Rusové, nebo Číňani, ale jejich vlastní američtí politici!


Leader UK Independence Party Nigel Farage otřásl Euro-parlamentem, řekl Tsiprasovi: ‚Odejděte z Eura, vezměte si zpět svou demokracii‘

V roce 2011 připadl podíl řeckého dluhu z 60% soukromým investorům, o čtyři roky později už je ve vlastnictví MMF, eurozóny a ECB 80% dluhu aneb Cílevědomé oddalování řeckého bankrotu z důvodu přesouvání pohledávek ze soukromé sféry do té centralizovaně nadnárodní...

Německo své dluhy nikdy nesplatilo, není v pozici, kdy může Řecko vydírat, aby své dluhy platilo.
Piketty a spol. píší Merkelové: pacient vykrvácel.

Uškrtili dlužníka a teď nevědí, co dělat s jeho mrtvolou. Věřitelské země možná už neuvidí od Řecka ani cent, za spekulaci se holt platí. Neukazujte na Řecko, ukazujte na ratingové agentury a nenasytné německé a francouzské penzijní fondy!

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Řecko může opět zachránit Západ

">Americký senátor Ron Paul a jeho poslední varování Američanům před krachem

Laureát Nobelovy ceny za ekonomii Paul Krugman a Legraine: Cílem je svrhnout řeckou vládu aneb Řekové by měli odmítnout další návrhy Evropské unie a odstoupit od Eura pro dobro své země

Bruselská a Sobotkova imigrantská „bouda“ na voliče:
O srovnání nestojí
Odtajněné dokumenty: Islámský stát instalovali Američané. Stejně tak al-Kajdu. „Elektrický Majdan“ v Arménii – rukopis tentýž. Hordy uprchlíků nejsou žádní azylanti. Máme žnout, co ONI zaseli

Sociolog Petr Hampl: Většina imigrantů jsou kolonisté. Nejsou spokojení doma, a tak chtějí svoji společnost a hodnoty přivézt k nám, Evropu kolonizovat k obrazu svému a nás zotročit.

Dokonce již i americký Kongres konstatoval: Na Ukrajině cvičíme neonacisty. Vůdci Donbasu nabídli Kyjevu změnu ústavy. Porošenko ohluchl. Na ukrajinském bojišti se objevily československé legie

Klíčová postava Bilderbergu Henry Kissinger přiznává, že ISIS dostává zbraně z USA

Čeští řidiči se moc „lepí“. Držte si odstup, dvě sekundy jsou málo - z článku cituji:
Najděte si patník nebo jiný pevný bod u vozovky, když ho mine předjedoucí auto, odpočítejte tři sekundy a teprve pak můžete dané místo minout vy.
Za nedodržení bezpečné vzdálenosti hrozí vysoké pokuty a v nejhorších případech i pozastavení platnosti řidičského oprávnění na jeden až tři měsíce.