Archiv 4 - zpravodajství


FBI: Soukromý server Clintonové byl hacknutý nejméně pětkrát. Vyšetřování nadace Billa a Hillary skončí zřejmě obviněním z korupce!

Lidé z týmu Clintonové ničili na ministerstvu zahraničí její telefony kladivy, aby se k nim nedostali vyšetřovatelé z FBI! Pokud by FBI zjistila, že se jedná o ad-hoc akci s cílem zahladit stopy, pak Clintnové hrozí obvinění ze zločinu spiknutí, za který v USA hrozí doživotí.

Americký konzervativec a bývalý spolupracovník prezidenta Reagana Patrick J. Buchanan: Prezidentka z pekla: Korupce, lži a skandály možnou budoucí americkou prezidentku vyřídí lépe, než protivník. "Vejvar" pro Clintonovu nadaci a strašidlo v Bílém domě. Kde se bere ten "kouř bez ohně"?

"Dnes 12. 10. 2016 Wikileaks zveřejnily naprosto zničující email Hillary Clintonové. Ukázalo se, že když Trump Hillary označuje jako „zakladatelku Islámského státu“, že mluví 100% pravdu. Ve svém mailu Hillary Clintonová píše jasně: “Katar a Saúdské Arábie poskytují tajnou finanční a logistickou podporu Islámskému státu.“ Hillary musí být postavena před soud a nést odpovědnost za zločiny proti lidskosti a zradu Spojených států amerických."

Americký konzervativec a bývalý spolupracovník prezidenta Reagana Patrick J. Buchanan: Trump žije!

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Hillary je jasně kandidátem toho Jednoho procenta a Trump je kandidátem toho zbytku z nás.

Donald Trump rozstřílel Hillary ve druhé debatě na maděru natolik, až obecenstvo v sále začalo aplaudovat a moderátoři začali ztrácet nervy!

Americká média přiznala, že jejich hlavní funkcí je placená propaganda. Skutečným protivníkem Trumpa není Clintonová (protože ta je nevolitelná), nýbrž média.

První prezidentskou debatu vyhrál s přehledem Donald Trump. Přesto západní mainstream cituje „prefabrikovaný“ průzkum CNN o vítězství Hillary! Důkazy jsou zdrcující! Americká média napříč zemí hlásí výhru Trumpa, svět ale cituje CNN

Donald Trump v televizním táboře nepřátel: Nabuzená Clintonová a její soudruh moderátor. Tajemství vadného mikrofonu a probuzený Frankenstein. Vyhrál, kdo se udržel na nohou, nebo prohráli všichni?

Donald Trump odhalil v New Yorku svoji vizi „New America“ a potvrdil, že je nepřítelem globalistů. Jeho projev před americkými národními elitami vstoupí do dějin!

Skandál Reuters – Režisér naléhal na kameramana, aby přestal natáčet Donalda Trumpa, když mu černoši tleskali. Reuters nakonec přenos odstřihl! Na scéně je Tallit bible!
"Velká trojka (Reuters (London), AP Associated Press (New York) a AFP Agence France-Presse (Paris)) utvářejí 99% veškerého mainstreamového (dez)informačního pole západní civilizace. Cokoliv, co nevzejde z některé těchto 3 agentur, není mainstreamem považované za autentické, ověřené a pravdivé. Tím byl vytvořen do značné míry monopol na veškeré zpravodajství v západní civilizaci, a ten narušují právě jenom servery alternativy. Zprávy z Velké trojky jsou totiž kopírovány do národních agentur (jako je ČTK) a odtamtud níže, na servery jako iDnes, Novinky, SME anebo do České televize."

Americký konzervativec a bývalý spolupracovník prezidenta Reagana Patrick J. Buchanan: Trumpova triumfální jízda do Mexika: Donald ve stopách conquistadorů jednal jako prezident. "Šprtka" Clintonová v průzkumech ztrácí. Co je blaho Ameriky - aneb Jak je důležité míti proti migrantům zeď

HuffPost Post: Hlas pro Clintonovou je hlas pro válku s Ruskem a Čínou!
"Militantní a šovinistické názory Clintonové na zahraniční politiku jsou primitivní, plné víry v božské poslání USA ukládat svobodu a civilizaci národům světa silou zbraní, a zaměřeny na konflikt s Čínou a Ruskem v jejich tradiční sféry vlivu, píše Huffington Post. Paní Clintonová zjevně nemůže uvěřit, že svět existuje již tisíce let. Clintonová podporuje americké války - to jest legitimizuje masové vraždění nejvyššího stupně."

Americký konzervativec a bývalý spolupracovník prezidenta Reagana Patrick J. Buchanan: V USA bude ještě veselo: Clintonovic kasička pěkně chrastí. Spoluprací s ukrajinským oligarchou to zdaleka nekončí. Bomba teprve vybuchne

New York Post: Asistentka Clintonové je radikální islamistka!

New York Times odhalily „dvojí“ tvář Hillary Clintonové

Temný odkaz mrtvého velvyslance: Hillary bude zase lhát. Vstoupí soud do volební kampaně? Donald Trump žádá pro Clintonovu ženu tvrdý trest. Tohle tu ještě nebylo. Zmasakrovaná Libye vrací úder

Nebezpečná Hillary Clintonová se těší na válčení s Ruskem, až bude prezidentkou. Tedy, jestli bude!
Válčit s Ruskem, které do 20 minut je schopno kdykoliv zcela zlikvidovat USA, tak to znamená vyhubit celé lidstvo planety Země, což může chtít opravdu jen psychopatka (charakterizovaná dravostí, bezohledností, arogancí a cynizmem bez soucitu, svědomí a odpovědnosti) aneb "tisíc Hitlerů v sukni", šesti násobný federální zločinec a válečný zločinec Hillary Clintonová, která jako neschopná nezvladatelná loutka nadělala prezidentu Obamovi spoustu problémů, za které se pak prezident Obama statečně světu omlouval. Věřím, že skvělý obyčejní američané nezvolí světovou apokalypsu Clintonovou a konec života na planetě Zemi ji neumožní uskutečnit.

VIDEO: Grázl a bývalý ředitel CIA vyzval k zabíjení Rusů v Sýrii! Podporuje Hillary Clinton a ta podporuje jeho. Válka s Ruskem po zvolení Hillary bude! [CZ Titulky]

Dvě nové položky na Seznamu smrti Hillary Clintonové: Již 83 mrtvol. Krev na rukou monstra, které chce vládnout světu? Sex, drogy a vraždy jako nástroje moci. Feministické spiknutí? Kdo bude další?

Hillary Clinton hrozí obžaloba z křivé přísahy. Ukrajina se snaží očernit šéfa Trumpovy volební kampaně!

Julian Assange: „1700 emailů ve sbírce Hillary Clintonové“ dokazuje, že prodávala zbraně ISIS v Sýrii (ISIS = DAEŠ = Islámský stát)

Šéf FBI: Hillary lže, jako když tiskne. Malý přehled velkých lží před prezidentskou volbou. Bude mít "horolezkyně" za viceprezidentku falešnou indiánku? Prezidenta nemá vybírat policie, ale voliči

FBI sice dospěla k závěru, že paní Hillary porušila hned šest federálních zákonů, ale že ji kvůli tomu trestat nebude? Jinými slovy, zatímco obyčejný americký občan už by směřoval do jedné z přeplněných věznic, z paní Hillary je usvědčený zločinec, který dostal zelenou stanout v čele světové supervelmoci.Poté, co uniklé emaily H. Clintonové odhalily její válečné zločiny, předvídá státní zástupce USA její obžalobu do 60 dní.

Kandidát na prezidenta USA za Republikánskou stranu Donald Trump: Hillary Clintonová vytvořila IS (Islámský stát) spolu s Obamou. Byla to jedna z nejhorších, ne-li nejhorší, ministryně zahraničí v dějinách země. Její hloupost zabila stovky tisíc lidí.

Nesnesitelná lehkost opětovného nastolení totality: Svoboda myšlení, názoru a shromažďování? Jen pro některé. Stejné metody likvidace politické opozice v Evropě i zámoří. Braňme se!

Václav Klaus: Nové bojiště Evropy je už jen pár kilometrů za Rozvadovem. Merkelovci před volbami ukázali, co je demokracie v dnešní době. Boj statečných mužů a žen z AfD proti nové totalitě. Brzy i u nás?

Přelomové volby na Slovensku: Vzpoura občanů proti bruselské totalitě. Trpělivost podváděných národů naráží do zdi. Jakou šanci má protektorátní Kiskova vláda? I u nás strany lidového odporu rostou
"Fenomén „cinknutých“ volebních průzkumů: Zatímco Kotlebovi nepřisuzovali ani jedno procento tak výsledek byl 8%. Radoslav Průcházka se svou „Sítí“ volební průzkumy mu předpovídaly 16 procent avšak jen s obtížemi prolezl a skončil mezi parlamentními stranami na posledním místě se ziskem 5,5%. Dokonce i preferované KDH skončilo těsně pod pětiprocentní hranicí. Poraženým těchto voleb jsou i průzkumné agentury. Politologové považují tato čísla za naprosto skandální a za důkaz, že agentury určují průzkumy zásadním způsobem ve prospěch politického zadání."

Vše je otevřené: Bratislavská kavárna a "americký" prezident Kiska na jedné bruselské lodi. Podaří se jim sesadit vzpurného premiéra Fica "duhovou koalicí"? Jak velkou moc má mediální mafie? Slováci dají v sobotu odpověď

Donald Trump začíná vyvolávat paniku mezi globalisty v USA. Jeho názory se nebezpečně shodují s Putinovým náhledem na bipolární rovnováhu světa!

Poslankyně za Moravskoslezský kraj Olga Havlová: Chci aby premiér s Bakalou a s jeho kumpány nesli odpovědnost za OKD.


Jak zamknout hranice před ilegálními imigranty?
" Jediná země, která je schopna své hranice bránit – a již dva roky to dělá - je Švýcarko. Tam je ovšem v každé domácnosti nejméně jedna útočná puška a kompletní výstroj. Již druhým rokem se více než 1,36 milionu Švýcarů střídá ve třídenních až týdenních intervalech v hlídkách na hranicích. A nezvané odhánějí pryč. "
Problémy v Česku: " Vojáci jsou rekrutování na smlouvy na dobu určitou. Bez jistoty prodloužení, pokud voják bude své povinnosti plnit řádně. K čemu je potenciálními zájemci vidina, že po deseti a více letech bude mít nárok na výsluhu. Když všichni vědí, že těsně před třetím kontraktem nejsou smlouvy vojákům obnovovány. Proto, aby stát ušetřil tisíce na výsluhách, zahodí statisíce až miliony investované do výcviku každého zkušeného vojáka, kterému neprodlouží smlouvu. "
" Armáda je po všech těch Baudyších, Tvrdících, Parkanových a Bartácích fakticky rozkradená a vytunelovaná. Dnes už není schopna ani mobilizace. Z dřívějších kasáren jsou hotely nebo nákupní centra. Pro případně povolávané vojáky nemá armáda ani uniformy ani zbraně a munici.. Samopaly vz. 58 byly rozprodány po 3 tisících Kč za kus. "
" Opačným příkladem je Švýcarsko. Země se sedmimilionovou populací má armádu o síle 1.365.220 vojáků (údaj z roku 2010). Profesionálních je z nich pouze 3,600 příslušníků letectva, speciálních jednotek a výcvikových instruktorů. Ostatní jsou příslušníci milice. Každý dospělý muž při dosažení věku 19 let „vyfasuje“ od státu erární automatickou útočnou pušku SiG 550 nebo SiG 751 a pistoli Glock 21a k ním tisíc kusů nábojů. K tomu kompletní výstroj. Od uniforem, bot, stanu, lopaty až po kolo. Tuto základní výzbroj a výstroj má doma každý voják, který absolvuje základní výcvik v délce 18 až 21 týdnů (podle druhu zbraně). Více než milion tři sta tisíc vojáků jsou Švýcaři schopni mobilizovat do plné bojové pohotovosti během 12 hodin. Což je světový unikát. Každého, kdo by chtěl nelegálně proniknout do Švýcarska „po zuby ozbrojená“ skupina vojáků vykáže. A v případě střelby by za vojákem stál celý národ. "
" Na vlnu migrantů se Švýcaři jako jediní v Evropě začali připravovat již v roce 2012. Jejich zpravodajské služby vyhodnotily toto riziko jako akutní. Což ostatně služby dalších zemí taky. Na rozdíl od nás a celé EU, však Švýcaři jako jediní adekvátně zareagovali. "
" Švýcaři se nespoléhají ani na EU ani na NATO, ale pouze sami na sebe. A svoji zemi si brání. Švýcaři dávají na obranu 1% svého HDP, které je ale šestkrát vyšší než to naše. Ale dávají do toho hlavně sebe a svůj čas. Asi jako jediní v Evropě totiž chápou, že nikdo jiný to za ně neudělá. Každý Švýcar se zapojuje. Je ale pravda, že tam nemají žádného Sobotku, Prouzu, Dienstbiera, Stropnického, Pelikána nebo Merkelovou. Nebo možná právě proto je tam nemají. A mají doma klid. "

Terminologie pro paní Romancovovou a její partu na ministerstvu vnitra.

Stropnického chorý mozek. Vítač islámu Pelikán vystrčil zadek. Babišovi ministři odporují tomu, abyste měli ústavní právo se bránit teroristům. Je lepší zásah civilisty proti teroristovi než Stropnický a Pelikán na pohřbu obětí.
Andrej Babiš už musí být velmi nešťastný z neuvěřitelně nekompetentního Stropnického, který až tak moc špatně hraje roli ministra obrany, že ANO ztrácí kvůli Stropnickému další minimálně třetinu hlasů nespokojených voličů. Tady má ČSSD šanci podpořit správnou věc podpory boje proti teroristům a získat další voliče (jen na místě útoku mají občané voliči šanci se bránit).

Berg (SZ): Ve Zlínském kraji je smog horší než v Pekingu.

Manželství s Tunisanem - typický varovný příběh přímo od pramene.

Je to prostě k smíchu. Flek pro skupinu aktivistů? Docent z Masarykovy univerzity rozmetal Chovancův „úřad pro pravdu“ a sdělil, o co ve skutečnosti jde.
" Činnost Centra proti terorismu a hybridním hrozbám Ministerstva vnitra a jeho označení nějaké zprávy za dezinformaci může mít opačný než zamýšlený efekt a fungovat jako poutač na takové médium. Upozorňuje na to sociální antropolog Giuseppe Maiello, který na Masarykově univerzitě přednáší teorii komunikace a etiku a zároveň je expertem Pirátské strany na média. Této podivné instituci půjde prý nejspíš o to zavést nějakou formu autocenzury uživatelů internetu, aby si jako dobří občané západní civilizace takové médium sami zakázali. "

Sobotkovi a Hermanovi hrozí dle Svazu českých právníků doživotí

Otazníky nad (ne)vyplácením válečných reparací Německem, aneb něco se nám tají! Co zavinil Havel a odnesl si s sebou do hrobu?

Exministr Jaroslav Bašta: Centrum podpory terorismu a hybridních hrozeb?

2016: Rok, kdy pravda odešla do exilu

Nebezpečná protiamerická propaganda v ČT

DOKUMENT: O spojitosti teroru a migrace už nikdo nepochybuje, řekl prezident Miloš Zeman.

Jakýsi pornoherec bude sestavovat seznamy zakázaných serverů? Prezident Zeman s plnou vážností varoval před ohrožením demokracie.

To jsou ale paradoxy! Dřív se tolik do soukromí nelezlo, nebylo tolik zákazů a příkazů jako dnes. I Vašek by přiznal, že pravá totalita je teprve ted.

Děsivá obžaloba privatizační kapitulace, vypadlá přímo z vlády. Míra odlivu výnosů v české ekonomice je dlouhodobě zhruba dvakrát až dvaapůlkrát vyšší.
Diskusní dokument Úřadu vlády ČR, nazvaný Analýza odlivu zisků: Důsledky pro českou ekonomiku a návrhy opatření. Zahraniční firmy jsou navíc krajně vybíravé. Okupují hlavně »přirozené monopoly« i jiné zdroje renty bez tržního rizika. Objem výnosů, které míří do zahraničí, překračuje objem nových zahraničních investic i reinvestic. Příjmy českých domácností se ne a ne přiblížit (konvergovat) těm ve zbytku EU. A naše ekonomika se – místo slibovaného »návratu do vyspělé Evropy« - víc a víc přibližuje úrovni okolních bývalých zemí RVHP, před nimiž měla na startu nemalý náskok.

Po platbě kartou v Liberci v Albertu mu banka v důsledku poruchy terminálu banky strhla částku sedmkrát. Při platbě kartou vždy potřebujete účtenku, jinak se řešení možného problému zkomplikuje. Problém je nutno vždy řešit nejdříve v prodejně.
" Důkazem o platbě v hotovosti nebo platební kartou je účtenka. To je povinnou podmínkou reklamačního řízení, které se řídí reklamačními procesy kartových společností. V případě, že zákazník zjistí, že platba za nákup v našem obchodě mu byla stržena vícekrát, naším doporučením je obrátit se na danou prodejnu, kde by měl zákazník platbu reklamovat. "

Nejobávanější viry, které se šíří i na českém internetu.

Velký OBRAT: Naši lékaři a sestry, se vracejí z Německa zpátky do České Republiky, jelikož nezvládají situaci v nemocnicích v Německu, kde většina utečenců má AIDS, syfilis, žloutenku typu C a otevřenou tuberkulózu.

Exministr Jaroslav Bašta: Masová migrace je dílem organizovaného zločinu a EU mu pomáhá. Trump se s Putinem pokusí zastavit rozpínavost Číny. Neziskovky zastrašují lidi.


Ministr obrany Martin Stropnický ze sebe udělal totálního blbce. Podle něj je Česko "plácek o velikosti menší než 2x2 km", tedy ani netuší jaké mají vlastnosti stihačky Saab JAS-39 Gripen, kterým "velí". Podívejte se.
Od herce na postu ministra obrany a jeho poradce režiséra nelze očekávat zázraky. Ty již konali v době, kdy jako protekční soudruzi jeden režíroval a druhý konferoval v armádním uměleckém souboru Víta Nejedlého častušky zvyšující uvědomělost obránců socialistické vlasti.


Děti v hledáčku ideo-policie: Vymývání mozků se stupňuje. Ziskovky řádí na základních školách. Speciální návodné dotazníky. Třídní důtky za "nesprávné názory". Kdo má v rukou karty?
" Skuteční uprchlíci se v zemi, kam přijdou, chovají vděčně, pokorně a respektují tamní zákony a kulturu. Naproti tomu současní připrchlíci vnášejí svoje vlastní kulturní principy, nerespektují zákony a v zemích západní Evropy často vytvářejí no-go zóny s právem šaría. Skutečný uprchlík podle mezinárodní legislativy (i podle zdravého rozumu, který je s touto legislativou výjimečně v souladu) má požádat o azyl v první bezpečné zemi. "

Poslanec PČR, bývalý senátor PČR (SPD), podnikatel, viceprezident AČCK Tomio Okamura: Další vládní šílenost – Sobotkova vláda pokračuje v další zvýšené podpoře nepřizpůsobivých občanů na úkor těch řádných a pracujících.


Před zavedením EET zavírá v Česku přes tisíc hospod. Končí především menší a venkovské restaurace. Dá se ale předpokládat, že hlavní vlna dopadu EET ještě přijde v prosinci a lednu.

Jak vyhubit venkov s pomocí EET aneb likvidace tradiční české vesnice a její transformace na pouhou příměstskou noclehárnu.

Z České republiky se má stát totalitní stát, který bude špehovat soukromí svých občanů. Vláda potají pracuje na drakonickém systému masivního sběru dat. Inspiraci hledala u americké NSA!

Češi dusí sami sebe, nejvíce jedů pouští do vzduchu domácnosti. Půlka Čechů "dýchá rakovinu"

Zestárnout v Česku často znamená třít bídu. Seniory ničí dluhy i podvýživa
" Za daleko reprezentativnější ale považujeme spotřební koš důchodců, který byl loni 8135 korun, které zkrátka potřebujete, abyste jako senior přežil. To je reprezentativní celostátní průměr spočítaný ze statistiky rodinných účtů. Spravedlivěji by podle něj také měl být nastaven systém valorizace penzí (pozn: nízké důchody se zvednou jen o malou část valorizační částky, kdežto nadprůměrné o mnohem větší až dvojnásobnou částku, proto by měla být valorizace vždy pevnou částkou pro všechny, tedy aby to byla kompenzace poklesu platební síly důchodu). "

Pro Západ jsme se stali kolonií, vysávají od nás kapitál. Když jsem byl ministrem zahraničí, každý týden na mě nastoupil americký velvyslanec. Kavan, Bašta a Kmoníček debatovali o našem místě ve světě

Není co slavit, je pouze nejvyšší čas začít se změnami ve společnosti. Výročí 17. listopadu jako memento zrady, podrazu a zločinného vývoje v naší zemi! Zinscenovaný Majdan z listopadu 1989 jen tak nezapomeneme!

Přestože Soros disponuje jměním ve výši 25 miliard dolarů, tvořily většinu přijatých finančních prostředků Nadace Open Society Fund Praha za rok 2015 státní dotace ve výši 111 z celkových 135 milionů korun.
" Všechny peníze byly utraceny na přednášky, workshopy, kulaté stoly, tiskové konference, tisknutí letáku a aktivistické kampaně. Neziskovky jsou nátlakovou silou.
Problém je, když se neziskové společnost začnou plést do politiky a využívají ke svým cílům dotované umělce. Problém je, když je český vzdělávací systém zahlcen obory, jež studenty od začátku směrují k práci, při které nic sami nevytvoří a budou závislí na penězích druhých. "

Vedení ostravských černouhelných dolů se v žalobě domáhá vrácení 24,55 miliardy korun. Celková pohledávka OKD za majiteli je až 65,27 miliardy korun.
" Firma si za tu dobu ani tolik nevydělala. Její celkové zisky dosáhly jen 33,5 miliardy a vyplatila na dividendách z OKD do NWR až 65,27 miliardy korun. Žaloba poukazuje na paragraf, že akcionáři mají právo na podíl na zisku společnosti. Ne ale do té míry, že vlastní kapitál klesne pod ten základní. A to se za působení NWR stalo. Přestože firma mezi lety 2006 až 2013 vydělávala, za tu dobu její vlastní kapitál klesl o 98 procent na necelou miliardu. Přesto se ale vybírání zisků z firmy nezastavilo. Podle firmy to tedy bylo protiprávní - došlo k nesprávnému vedení účetnictví, neoprávněnému obohacení a také k jednání v rozporu s dobrými mravy. "


Bez práce nejsou koláče“ už neplatí. Stačí napsat „Výroba koláčů zdarma“ a peníze se jen hrnou.
" „Sdružení pro integraci a migraci“ (v jejím čele je profláknutý Jan Ruml) za rok 2014 má příjmy z veřejných zdrojů něco přes osm milionů korun a z těch osmi milionů jich celých šest a čtvrt jde na osobní náklady, na mzdy plus sociální a zdravotní pojištění. Tomu se říká byznys, alias nezisková organizace. „Neziskovky“, to je dokonalý podvodný byznys, kterému není rovno. Nejen že za „málo muziky mají hodně peněz“, ale oni mají „hromadu koláčů naprosto, ale opravdu naprosto bez jakékoli práce!“ "

Jiří Paroubek (premiér ČR 2006-2010): Herman je stoupencem zcela parazitního přístupu k politice

Tereza Spencerová se velmi nasmála nad kauzou Brady. A pak pojednala o světovém dění, které tento týden „zaplácl“ Hermanův příbuzný
Otevřený dopis kard. Vlkovi a jeho bajky o „strýčkovi z Kanady“
Podtrhnul ministr Herman premiéru Sobotkovi židli?
Kdo je Daniel Herman?
VIDEO (titulky skvěle čitelné): Odborník z Tramtarie vnáší svůj neotřelý a svěží pohled na kauzu Bradyho medajle
Kauza Brady má dohru. Padlo první trestní oznámení pro pomluvu prezidenta republiky. Bude se muset ministr kultury zodpovídat za své výroky? Hrozí Bradymu popotahovačky v Kanadě pro porušení tamního zákona o přijímání vyznamenání od zahraničních vlád?
Ministr Herman ve vládě premiéra Sobotky už dávno jen škodí a preference této vlády shazuje k nule, tedy nejenom likviduje KDU-ČSL, ale i ČSSD tím, že jej ve vládě toleruje. Nyní dokonce lže a podvádí, tedy člověk s morálkou na nule, který nikdy ve vládě neměl být i jen proto jak škodí České republice ve světě.


Ministr vnitra Chovanec zřízením dvacetičlenného výboru pro potírání ruské propagandy by byl za tento čin skvěle oceňovaným ministrem ve vládě Protektorátu Čechy a Morava.
Po cca 75ti letech v dnešní době a v 21.století, kdy jen 6% američanů věří oficiálnímu zpravodajství, tak tímto činem jen likviduje jakékoliv preference ČSSD. Takový úlet ministra je na okamžité odstoupení z funkce než ČSSD zcela zničí šanci na jakýkoliv volební úspěch v příštím roce. Navíc dalších 20 zbytečných státních zaměstnanců, kteří zaměstnají další zbytečné státní úředníky atd. Za domácí úkol by si měla celá vláda přečíst Parkinsonovy zákony (Parkinson and his 'law') a přestat nabublávat počty státních zaměstnanců, které už dávno přesahují možnosti ekonomiky České republiky.

Vstali noví „teroristé“ aneb státní sektor svým objemem a regulacemi dusí sektor soukromý, zabíjí jeho investiční aktivitu a v důsledku tedy podrývá růst produktivity a zavádění inovativních postupů.
Počty státních zaměstnanců rostou a rostou. Od roku 2012 se jejich počet zvýšil o přibližně 23 tisíc na letošních 437 tisíc osob. To však ani náhodou není celkový počet zaměstnanců tuzemského veřejného sektoru. Ten studie CERGE z roku 2014 vyčísluje na sumu 935 tisíc osob, tedy téměř pětinu pracovní síly země.

Svět podle EU: Chudým brát a bohatým dávat - dotovat bohaté a zdaňovat chudé je ten nejnespravedlivější a nejamorálnější systém, jaký kdy kdo mohl vymyslet.
Zatímco se všichni občané Česka skládají na to, aby mohl náš stát zaplatit svůj příspěvek Evropské unii, z jejích fondů čerpají ti nejbohatší a nejvlivnější, ti, kteří mají konexe. Dotace z Evropské unie nepomáhají České republice. Pomáhají oligarchizaci českého státu a české politiky, jak vidíme na příkladu Agrofertu Andreje Babiše a na dalších firmách.

OSVČ hlavních ubývá po tisících navzdory ekonomickému růstu. Jak zapůsobí #EET?
Už je to tady aneb likvidace malý a nejmenších živnostníků Babišem, který nasazením "turbo" EET tuto likvidaci jen urychluje. A tuto jeho "žízeň po datech" zaplatíme my všichni. "Zatímco počet OSVČ vedlejších roste, množství OSVČ hlavních klesá již 7 let po sobě." Začal s tím Kalousek a Babiš jede v jeho stopách, což je pro mě opravdu hluboké zklamání se v člověku, o kterém jsem si myslel, že bude malé živnostníky jako úspěšný podnikatel podporovat a ne je posílat na úřad práce.

Kam zmizelo české zlato? Budete v šoku a zvedne se vám žaludek.

Prof. PhDr. Stanislava Kučerová, CSc: O odsunu Němců rovně a jasně.


Vnučka Ferdinanda Peroutky Terezie Kaslová, která vede spor s prezidentem republiky Milošem Zemanem, je současně i vnučkou protektorátního ministerského předsedy Richarda Bienerta odsouzeného za kolaboraci. Zásluhou Káslové se zveřejnily daleko závažnější výroky Peroutky proti okupovanému národu, tedy Peroutkově pověsti svou arogancí zbytečně a hodně uškodila.
Peroutka adresuje české veřejnosti 26. dubna 1939, v době, kdy už jsme byli okupováni: „Hitler přinesl německému národu ‚pronikavé úspěchy‘, a proto není větší hrdina v německé síni slávy než Hitler. Německý diktátor se stává vůdcem nejen Němců, ale i ostatních národů." Říšskoněmeckou státní loajalitu osvědčuje zdůrazněním, že "Adolf Hitler je také ‚český státní vůdce‘"...
A tyto výroky Ferdinanda Peroutky jsou tisíc krát více zavrženihodné než jednoduché konstatování, že "Hitler je génius", které si pan prezident náhodou přečetl v mimořádném vydání novin z oné doby.
Terezie Káslová by se měla hodně moc omluvit za zpochybňování slov pana prezidenta, neboť Peroutkův výrok o Hitlerově genialitě plně zapadá do názorů Peroutky v té době a patří spíš k těm jeho drobným a nedůležitým výrokům. Navíc může být hodně smutná z toho jak svou arogancí zbytečně ublížila pověsti Ferdinanda Peroutky.


Volby vyhrál prezident Zeman: Spoluvýherci jsou Andrej Babiš a Tomio Okamura. Drtivě prohráli ti, kdo na Zemana útočí. Boj o Peroutku a jeho "židovskou otravu" se vrací jako bumerang. Kaslová a její rod.


Český stát (prostřednictvím Norských fondů) daroval na podporu aktivit multikulturní Sorosovy organizace Nadace Open Society Fund, která např podporuje invazi muslimů do Evropy, za posledních 5 roků skoro pět miliard korun z veřejných peněz! Místo toho, aby peníze byly využity k prospěchu naších občanů, jsou využity proti nám!


„Euro je u konce,“ tvůrce měny říká, že brzy nastane její kolaps, který zničí i EU

Konec eura? Měna brzy zkolabuje, všechno je špatně, varuje její zakladatel
A přitom určitě dobře informovaný loupežník Rusnok z ČNB stále v neuvěřitelném chvatu nakupuje eura a znehodnocuje českou korunu ve prospěch bank na úkor občanů České republiky.

Česko je na špici v rychlosti tisknutí peněz. Kvůli intervencím ČNB.

Tištění peněz v Česku teď patří mezi nejrychlejší na světě. Rychleji přibývají jen v Číně.
Pro výpočet (bankovní) inflace se využívá ověřený vzorec: růst objemu peněz mínus hospodářský růst = inflace (=znehodnocení peněz). Inflace je jedna z nejzrádnějších forem vyvlastnění jmění drobných střadatelů. Inflace není nic jiného než loupež. Centrální banka navyšuje objem peněz tak nehorázným způsobem, že se tímto stává největší loupežnickou organizací v Česku v čele s loupežníkem Rusnokem.

Čistý zisk ČSOB ke konci září stoupl na 12 miliard. Komerční bance stoupl čistý zisk meziročně o 7,7 na 10,6 miliardy korun, České spořitelně o 7,1 procenta na 11,9 miliardy korun a UniCredit Bank v ČR a na Slovensku o 8,8 procenta na 4,9 miliardy korun.

Čistý zisk bank v Česku stoupl meziročně na téměř 45 miliard korun.
Banky nově dostanou z každého občana České republiky cca 4500 Kč ročně čistého zisku, tzn z rodiny o dvou dětech získají banky v průměru cca 18000 Kč ročně čistého zisku. A přesto stále zdražují. Neuvěřitelné jak jsou banky agresivní v tomto státě vůči občanům.


Nejvyšší kontrolní úřad: Programové financování sloužící k přidělení peněz ze státního rozpočtu na cíle, které si stát stanovil podle jejich priorit, v České republice selhává. Systém je jen formální
Programové financování má zajistit, aby byly výdaje plánované ze státního rozpočtu účelné a efektivní – a to jak v krátkodobém, tak střednědobém horizontu. V letech 2009 až 2015 jím prošlo 415 miliard korun. Místo aby programové financování sloužilo k vyhodnocení budoucích i proběhlých výdajů, je jejich pouhou evidencí. Přestože za informační systémy stát v letech 2009 až 2015 zaplatil přes 338 milionů korun, data v nich nejsou kompletní a spolehlivá, a systémy tak neplní účel, pro který vznikly.
Stát vybírá v daních vůči HDP mnohem více než je ve vyspělích ekonomikách obvyklé, avšak s vybranými penězi neumí hospodařit, proto nezůstává ani na důchodce, kteří by měli dostat přidáno 5000 Kč měsíčně aby srovnali příjem vůči HDP jak Polska, tak i průměru států Evropy v poměru k HDP.


V rámci odvetného úderu se Česká republika dostala do I. kategorie (což znamená, že bude zaměřena ruskými balistickými raketami v plném rozsahu) ani ne tak svojí zásluhou, ale tím, že v Praze je centrála evropského navigačního systému Galileo, který v případě války by byl využíván pro komunikaci a koordinaci sil nepřítele. Druhým důvodem je umístění prostředků ideologického radiového boje nepřítele na území ČR. Jde o vysílací budovu amerických rádií Svobodná Evropa a Rádio Svoboda na pražském Hagiboru. A třetím důvodem zařazení ČR do I. kategorie je předpokládané využití české kotliny americkým velením pro týlové zabezpečení operací NATO v případě války s Ruskem.
Docela šílená představa ukončení života na planetě Zemi, neboť NATO jsou američané s trpaslíky z Evropy, tzn útok NATO je jednoznačně útok USA na Rusko a ve výsledku bude zároveň zničeno Rusko, Evropa a kompletně USA a vůbec celý severní americký kontinent nejenom jadernými hlavicemi, ale např i aktivovanou explozí "Yellowstone Supervolcano" apod. Takové šílenosti jako je útok NATO na Rusko mohou vymýšlet jen elitní psychopaté, kteří by měli ve vymýšlení obdobných šíleností pokračovat již jen v polstrovaných celách kam jednoznačně patří.

Předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková: Energetický regulační úřad (ERÚ) vypíše podporu pro obnovitelné zdroje energie pro příští rok, jen pokud budou mít schválení Evropské komise, takzvanou notifikaci. Nedoporučuje zásadně měnit tarify elektřiny.
"Za letošek byla podpora celkem 45 miliard korun z veřejných financí, s platnou notifikací jsou přitom rozdělovány pouze tři miliardy korun. Zbývajících 42 miliard se vyplácí nezákonně. Nedoporučuje zásadní změny tarifů elektřiny do doby, než 30 procent odběratelů s nízkým napětím bude mít vlastní zdroj, třeba solární panely na střeše domu. Zatím ho má jen 0,5 odběratelů. Systém se měl měnit z důvodu, že na nízkém napětí si bude 60 procent spotřebitelů vyrábět elektřinu samo. Dnes je to 0,5 procenta (tzn 120 krát méně), takže vidíte, že ten úprk, který byl připravován, a dokonce i schválen vládou, byl zcela zbytečný a došlo by k podstatné redistribuci nákladů směrem k běžným domácnostem, hrozila by energetická chudoba."Inflace: Plán na přerozdělování bohatství

Zbyněk Fiala: Inflační cílení ČNB do vlastního kolena
" Součástí levné koruny je i kultura laciné práce. A kde nejsou peníze, musí být ceny nízko. Inflaci (samozřejmě malou, kontrolovatelnou) potřebují jen banky a rentiéři, ale nejčastěji jde zároveň o bič na lidi, protože mzdy zaostávají za inflací. Centrální banka zároveň udržuje korunu v souchotinářské slabosti, která umocňuje naše postavení žebráků Evropy. Začínám stále víc věřit názorům některých radikálních ekonomů, jako byl nositel Nobelovy ceny a guru ekonomického liberalismu Milton Friedman, že centrální banky je potřeba zrušit a nahradit je levným, třeba i starším počítačem. "

Zbyněk Fiala: Proč máme hladové mzdy
" Podhodnocená exportovaná produkce přináší pouze nízkou míru nezaměstnanosti, nic víc. Všechny exportní firmy přitom realizují vedle řádných zisků i mimořádnou přidanou hodnotu, která spočívá v rozdílu vyplacených mezd u nás a v mateřské zemi. Místo toho se Babiš pouští s tou svou EET do hospodských a drobných živnostníků, kteří pak mají zachraňovat český státní rozpočet. Skutečný výsledek intervencí ČNB je dar zahraničnímu kapitálu, a ten tomu také hlasitě tleská (viz ocenění Singera jako nejlepšího bankéře). Utopický blábol o naplnění jakéhosi inflačního cíle. Každý rozumný ekonom ví, že import surovin hraje v této době prim. Východní část Německa, bývalá NDR, také nemohla mít věčně západoněmecké ceny a východoněmecké platy, a tak musel nastoupit model postupného vyrovnávání. Vzala by se tedy jak evropská, tak česká hodnota, a jejich rozdíl vynásobený počtem zaměstnanců by se stal předmětem zmíněného vyrovnávacího příspěvku v podobě adresného odvodu do důchodového fondu. Velikost odvodu by tedy byla daná, ale samotná firma by se mohla svobodně rozhodnout, zda zvedne mzdy, nebo to doplatí do zmíněného fondu. Vyšší příjmy podnítí zájem našich občanů o vlastní podnikání. A mnoho se ji vrátí domů, např. lékaři, zdravotní sestry, prostě lidé, kteří něco znají. Vrátí se, až se jim vyplatí zůstat doma. Levnější koruna nám usnadňuje pokračovat hlouběji v tomto závodu ke dnu a sáhnout i po tom, co nikdo jiný nebere. Vyžaduje to modernizaci ekonomiky. Jenže jak se na to vybavit, když máme ruce v okovech uměle oslabené koruny? A ke všemu za naše peníze! "


Exekutoři jsou v podstatě teroristé s kulatými razítky. Jak se Česko dopracovalo k téměř 5 milionům exekucí na 10 milionů obyvatel? Marx měl pravdu, Havel se mýlil. A už se začalo i střílet!
" I proto se Rusko nechce účastnit konceptů globalizace podle tezí NWO, protože právě ruské zdroje a uzavřenost ruského trhu udržuje národ ve stavu sociální stability. To nestačí na blahobyt, stejně jako to nestačilo za komunismu v ČR před rokem 1989, ale blahobyt na úvěr, na jehož konci je zbídačelý národ v podobě Řecka, anebo islamizované Německo či Francie, to není dobrá budoucnost pro žádný národ. Zdá se, že cinkání klíči v roce 1989 bylo podivně osudové. Necinkali jsme vlastně komunistům, ale sami sobě. Náš vlastní globalizační umíráček a konec národní suverenity. Past kapitalismu sklapla. Nemáme zdroje, o které by stát mohl opřít vlastní národní politiku. "


Poslanec Českého parlamentu Tomio Okamura: Česká republika podle USA porušuje lidská práva. Myslím, že ani jeden český cikán by se nechtěl zítra probudit na ulici někde v Bronxu bez zdravotního či sociálního pojištění...
" Svět se zbláznil, když brutální islámská diktatura jako Saúdská Arábie může vést Radu OSN pro lidská práva, takže proč by současný největší světový agresor – USA - nemohl kritizovat romskou otázku v ČR? "

Černá mračna české ekonomiky. Pojmenování hlavních příčin destruktivního chování bankéřů a politiků, mezi kterými bychom poctivého, znalostmi a moudrostí obohaceného ekonoma těžko hledali.
" Během prvních tří kvartálů loňského roku z Česka do ciziny odplynulo 449 miliard korun a ze zahraničí do ČR přiteklo pouze 164 miliard korun. "Konečné řešení „české otázky“: Tradičně přichází mráz z německého kancléřství. Český podvodníček v křesle premiéra doufá, že jsme idioti. Plán, jak nám zavřít „maďarskou cestu“ a otevřít hranice migrantům. Mají z nás strach
"Premiér Sobotka představuje pro naši zemi momentálně největší nebezpečí. Ví, že to víme. Krvácející kancléřka na „bruselské úrovni“ zahájila pochod ke „konečnému řešení“ migrantské apokalypsy (a v rámci toho i „české otázky“). Jsme tak v akutním nebezpečí, protože není nejmenších pochyb, že se jí to podaří: Diktát povinného „přerozdělování“ muslimských i nemuslimských hord se stane skutečností – a pomůže jí prodloužit politickou kariéru. Sobotkův výrok o „soudním procesu“ je totiž ve skutečnosti „přísahou věrnosti vůdci“ – což v protektorátu Böhmen und Mähren není nic nového. Sobotka si samozřejmě nemyslí nic o ničem. Pouze uvěřil svým rádcům, že jeho poddaní jsou hlupáci – a podle toho jedná. Bojuje – právě tak jako Merkelová – už výhradně o sebe."
Dienstbier by chtěl „pomoci“ dlužníkům delšími osobními bankroty. Odtržení od reality dosahuje u politiků nevídaných rozměrů!
Systém oddlužení v ČR je vtip a neřeší hlavní problém, nízké výdělky obyvatel a vysoké ceny vzhledem ke mzdám. Zatímco ceny zboží a služeb jsou v ČR srovnatelné s Německem, nejbohatší zemí EU, mzdy dosahují v ČR jen 30% průměrné německý mzdy, u mediánové mzdy je to dokonce jen 21%. Tento systém vychová armádu lidí, která si zvykne žít na sociálních dávkách kvůli permanentním exekucím a dluhům. Každodenní masáž v televizi, tisku a rozhlasu, která provokuje lidí k tomu, aby si brali půjčky a zoufale nízká cena práce v ČR jsou hlavními viníky exekucí v ČR. Dříve bylo zvykem si nejprve peníze našetřit a teprve potom se věc šla koupit. Možná by bylo načase lidi opět naučit šetření a trpělivosti. Ubylo by exekucí. Ale realita NWO je neúprosná, protože mnoho lidí oprávněně namítne, není z čeho spořit! Ale to už není o exekucích, to je o politickém směřování ČR v rámci procesů NWO. Od vyspělé průmyslové země k rozvojovému státu s chudým a zadluženým obyvatelstvem v rámci globálního chudnutí. A toto nelze vyřešit sebelepším zákonem o osobních bankrotech.

Zbyněk Fiala: České mizerné mzdy. Ukažte nám východ z nouze. V ČR je nízký podíl mezd na celkovém HDP ve srovnání se zbytkem Evropy. Devalvace koruny toto podhodnocení mezd ještě zesiluje. Žádná konvergence se nekoná, životní úroveň ČR se vzdaluje od Německa a Rakouska.
Proto bude třeba alespoň částečně dorovnat rozdíl mezi produktivitou (ta je oficiálně asi 45 procentní) a mzdami (kolem 30 procent) ještě před vstupem do eurozóny. Česká ekonomika nabízí nízké mzdy za nízkou přidanou hodnotu, zatímco ve světě zuří vědecko-technická revoluce.
Tento růst bude těžký, protože ekonomika v držení zahraničních vlastníků se nás moc netýká, vyšší přidanou hodnotu dovezou, my ji zamontujeme za nízkou mzdu, a zase ji odvezou. Zisk pak odpluje v dividendách. Je to vizitka i našich liberálních ekonomů. Závody ke dnu skončí na dně, skokem do vypuštěného bazénu. Jenže velké podniky nám nepatří – a moc malých a středních nemáme.

Exministr Jaroslav Bašta: Činorodí maniaci byli dříve v blázinci, nyní jsou v politice
"Problém je, že v dnešní politice se normální chování nazývá extremismem, a naopak. Evropská civilizace prochází jednou ze svých nejnebezpečnější existenčních krizí vedena internacionálním syndikátem psychopatů zvaným evropské politické elity. To nemůže dobře dopadnout."

Senátor Doubrava udeřil: Nedivil bych se, kdyby lidi po migrantech začali střílet. Odložme soucit, oni ho s námi mít také nebudou. Teror. Sobotka se zbláznil
"Podobně jako v roce 1938 i dnes vládnou Evropě idioti. Neschopní a prolezlí korupčníky nadnárodních společností – führerem těchto lidí je, jak víme, Merkelová. Saúdská Arábie cíleně nepřijímá migranty, aby směřovali na Evropu, přestože má stanový tábor dokonale vybavený prý pro miliony lidí. Turecko sice může tvrdit, že bude brzdit migrační vlnu, ale zároveň víme, že je cílem Turecka opak. Navíc je pro něj náramně výhodné vydírat Evropu. Turecko v převážně muslimském Kosovu postavilo dvacet mešit, ale žádnou továrnu. Z mladé generace z Kosova se někteří stávají džihádisty, aby odešli do Sýrie a zabíjeli Američany. V zemích západní Evropy druhá a třetí generace muslimů není těm „evropským psům“ za nic vděčná. Turecko je nepřátelská země a je ironií, že fašizující se islámský stát je v NATO."

Vojenský analytik Martin Koller: Přesný popis stavu naší armády
Naše armáda je miniaturní, takže každý její příslušník, především voják, by měl být špičkový a bojově nasaditelný. Opak je pravdou. Máme ministry, kteří nikdy nebyli na vojně, nanejvýš v armádním uměleckém (politickém) souboru, generály posluhující cizím zájmům, kteří by nezvládli ani velení malé jednotce, dokonce i nějaké vyšší důstojníky, kteří rovněž nebyli na vojně, někteří měli i modrou knížku. Resort obrany složený z ministerstva a generálního štábu dlouhodobě trpěl a stále trpí diletantstvím, nekoncepčností, ideologickými a politickými experimenty a odchodem odborníků. Armáda jako firma. Jak známo, cílem firmy je vytváření zisku. Jenže armáda, stejně jako stát (!) není firma a takto ji řídit nelze.


Tereza Spencerová: Sílí Havlův kult osobnosti. Myslela jsem, že to skončilo Stalinem. Média žvaní, všude nový Kojzar. A takto to je skutečně mezi USA a Ruskem

Vláda se bojí svých občanů: Brány do EU jsou migrantům otevřeny. Únikový východ nám však právě zavřeli. Zákon o referendu je podvod na druhou. Ústavní expert: Věčné je jen Království, které není z tohoto světa
"Dienstbierův (vládní) návrh je absurdní, že neumožňuje lidové hlasování o předlohách zákonů ani o mezinárodních závazcích České republiky. Mimo jiné tedy také o tom momentálně nejdiskutovanějším tématu, tedy referendu o vystoupení (či setrvání) naší země v „čekárně na smrt národů“ zvané eufemisticky Evropská unie."


Ukrajinské vraždící a mučící monstrum před soudem: "TOPák" Sobotka s kartou Savčenková v Bruselu pohořel. Nové kolo protiruské hysterie? Krvavá Naděžda potřebuje spíše exorcistu než právníky
A zmatený Sobotka obdobně jako Zaorálek, tak i on mohutně válcuje preference ČSSD. V České republice neutají jakou krutou psychopatickou zrůdu (Savčenko) obhajuje a vždy se to obrátí i proti historické politické ikoně ČSSD, kterou likviduje. Nestačím se divit.

Dětem za trest zalepovala pusu, pouštěla studenou sprchu. Soud učitelce potvrdil výpověď.
Neuvěřitelné, vždyť je to minimálně trestný čin týrání svěřené osoby (malých bezbranných dětí v mateřské školce). Je nepochopitelné proč v rámci probíhajícího soudního líčení, kde se probíraly důkazy proti "učitelce", tak trestním oznámením nezareagoval soudce nebo prokuratura anebo rodiče dětí? V Norsku by už tato tzv "učitelka" byla dávno v kriminále, vždyť podle tohoto článku se dopustila zločinu na bezbranných nejmenších dětech, kteří si ponesou následky po celý život. Buď je tento článek zavádějící a manipuluje realitou anebo naše soudnictví a prokuratura neplní svou funkci v ochraně malých dětí a má hodně co napravovat.

Český politik a podnikatel, novinář a publicista, VŠ pedagog, politolog Josef Skála: Finanční giganti vymýšlí nové podfuky. „Kavárna“ chystá randál v cizím zájmu. Z čínských investic mají vítr jen lháři a „tuneláři“. A k tomu mnoho dalšího o české a světové ekonomice i geopolitice.

Rasistická propaganda v České televizi: Být bělochem je velká vada! Co budou vysílat naším dětem příště? Že je normální mít sex s devítiletou dívkou, protože tak to hlásá islám?

Otevřený dopis ministru zahraničních věci ČR L. Zaorálkovi.
Ministr zahraničí Zaorálek válcuje preference ČSSD tak, že začínám pochybovat o jeho zdravém rozumu. Tak zmateně lhát na nejvyšší úrovni ministrů zahraničí, to je prostě neuvěřitelné.
Navíc obhajuje ukrajinskou „majdanovskou“ hrdinku Naděždu Savčenko, leteckou navigátorku fašistického batalionu „AJDAR“. Tato krutá psychopatická zrůda osobně nelidsky mučila vězně tak, že si neodpustím citaci přímo z článku:
"„Osobně jsem mluvil s učitelem a farářem, kteří zcela náhodou přežili fyzické mučení a zvěrstva, které vedla nová „hrdinka Majdanu“ Naděžda Savčenko. Říkali, že N. Savčenko normálně zajatce svázané na rukou i na nohou mučila, týrala, bila železnou tyčí po genitáliích, zhasínala nedopalky cigaret o živé oči zajatců apod. Stále křičela a vybízela další, aby je bili, tělesné orgány že prodají jako těch před nimi, nebo ať je rozstřílejí na „sračku“! "

Bezdomovců je v Česku asi 68500, tedy víc jak dvakrát víc, než se dosud uvádělo.
Česká vláda nejenom okrádá důchodce cca o 5000 Kč měsíčně abychom srovnaly krok v poměru k HDP s Polskem a průměrem Evropy, přestože na daních vybírá v poměru k HDP podstaně více peněz než vyspělé ekonomiky, ale nejhorčí je, že si dokonce ani svých bezdomovců nevšímá a místo toho podporuje invazi imigrantů a teroristů z islámských zemí.
Ani se není čemu divit, že na rozdíl od Polské vlády, tak Česká vláda letos okrádá důchodce měsíčně cca o 5000 Kč, když potřebuje udržet veletok veřejných financí k tunelování a rozkrádání (např v Praze  [2]  [3] ) a ne dávat peníze důchodcům, kteří je ihned utratí a tím posílí ekonomiku země...

Dotace poškozují ekonomiku, říká ekonom Kohout. Podle něj už nenávratně. Problém navíc je, že často jsou tyhle dotace získány nějakým podvodem.
Škodlivé jsou dotace do podnikání. Ty by se měly zcela eliminovat. Podpora podnikání má vypadat tak, že se vytvoří dobré podmínky, vhodné instituce, srozumitelné zákony a rozumné daně. Ekonomická úroveň regionů ani zemí se nedá vyrovnávat tím, že se tam pošlou peníze. Klasický příklad je Sicílie. Pouze ve Švýcarskou jsou daně na úrovni federace, kantonu i měst. Když má nějaký kanton či město pocit, že potřebuje přilákat investory a rezidenty, nasadí nízkou daň.


Prezident Miloš Zeman vystoupil v Bratislavě na mezinárodní konferenci zaměřené na téma sociální demokracie v 21. století. Ve svém projevu, který následoval po úvodní řeči slovenského premiéra Roberta Fica, se zaměřil i na téma migrační krize.

Český vláda zahnala své důchodce do náruče exekutorům. Exekucí na důchod přibylo, týká se už 80 tisíc penzí. U poloviny ale není možné peníze zabavit, neboť Česká vláda okrádá své důchodce způsobem, který v civilizované Evropě nemá obdoby a ministr Babiš by si měl uvědomit, že z jeho "firmy Český stát" se důchodci propustit nedají, i když důchodce s ohledem na průběžné zdražování překvapivě ekonomicky ničí více než jeho předchůdce Kalousek.
Částka, kterou není možné zabavit a z níž se nedá strhávat, letos činí asi 6179 korun. Na každou vyživovanou osobu se zvedá o 1545 korun. Bez omezení se může srážet ze sumy nad 9268 korun.

Americké bankovní drápy FATCA už mají první české oběti. Protektorátní banky v ČR oznamují klientům, že spadají pod jurisdikci americké IRS! Máme kopii dopisu klientovi!
FATCA: Máte dolarový účet v ČR? Americké úřady o vás od 1. července vědí více než Policie ČR, Ministerstvo vnitra nebo organizovaný zločin!

Pan Fajád není český občan, pan Fajád je libanonský občan. Nevydali jsme ho teroristické skupině, ale řádným libanonským úřadům. Pokud budou Spojené státy chtít žádat o jeho vydání, ať požádají libanonské úřady. Naopak Spojené státy uskutečnily výměnu svého vojáka za pět zajatých členů Tálibánu, přičemž Tálibán je nepochybně teroristickou organizací.
Monopol USA "na jednání s teroristy a výměnu vojáka za teroristy" v žádném případě nebyl porušen a velvyslanec Andrew H. Schapiro by se měl ale opravdu hodně poctivě omluvit České vládě, která v žádném případě "monopol USA pro spolupráci s teroristy" neporušila, ale naopak jednala naprosto diplomaticky správně tak, že vyměnila 5 civilistů (ne 1 vojáka jako USA) za 1 podezřelého Libanonce legální Libanonské vládě (ne za 5 teroristů teroristické organizaci Talibán jako USA).

Rasistická propaganda v České televizi: Být bělochem je velká vada! Co budou vysílat naším dětem příště? Že je normální mít sex s devitiletou dívkou, protože tak to hlásá islám?

Europoslanec Petr Mach vyzval premiéra Bohuslava Sobotku, aby s britskými požadavky souhlasil, výměnou za dvě drobné výjimky pro Českou republiku. Těmi by byla výjimka z migrační politiky (aby nám EU nemohla nařizovat kvóty na přerozdělování migrantů) a výjimka z eura (aby u nás nemohlo být zavedeno euro proti naší vůli).
"Jsou to dvě výjimky, které koneckonců Velká Británie už dávno má, tak proč bychom je nemohli mít také my? My dosud žádnou výjimku z pravidel EU nemáme!"

Exministr zdravotnictví Ivan David: Chtějí integrovat muslimy, neumějí integrovat vlastní občany.
"Po ulicích se toulá desetitisíce bezdomovců, další desetitisíce se tísní v předražených ubytovnách. Nezaměstnaných je oficiálně 450 000, ve skutečnosti mnohem víc. Přibývá „vyloučených lokalit“, které současně bývají „no go“ zónami a semeništěm další sociální patologie. Návyky, které tam děti získají, nelze nazvat „pracovními“. Dnes se nezkoumají ani ilegální příjmy, natož vysoce nemravné legální. Rozklad má být urychlen „zaintegrováním“ žáků s výrazně podprůměrnou inteligencí do standardních škol. Paní ministryně zřejmě touží vytvořit více prostoru pro soukromé školy, protože absolventi standardních škol se nikde neuplatní. Státníci nabízejí občany ČR „investorům“ jako levnou pracovní sílu. Levné pracovní síle je marné nabízet služby. Nakoupí jen ty nejnutnější. Mnozí politici volají po příchodu cizinců, včetně těch, jejichž integrace je vyloučena. Předseda vlády dokonce pokládá tuto zhoubnou ideologii za předvoj budoucí levice."

10 000 "zmizelých" dětí: Obchod s bílým masem a neomezené "menu" pro pedofily? Pozdní probuzení v Německu: Jen 2 % migrantů mají prý nárok na azyl. Sobotka jako Merkelová: Klid, my to zvládneme!

Exministr Jaroslav Bašta: Čas lhaní a čas odhalování lží
"...naši politici vidí jedinou cestu, jak čelit nesnázím – ignorovat realitu! Proto nám zatajují pravdu či rovnou nestydatě lžou. Nikdo totiž neví, kdo a proč rozhoduje o tom, co politicky korektní je, a co nikoli. Kdybych byl stoupencem spikleneckých teorií, myslel bych si, že tvůrci pravidel politické korektnosti ve vztahu k muslimským migrantům jsou fanatičtí džihádisté a že jim jde o zrušení základních evropských hodnot..."
Jen bych doplnil trefnou "spikleneckou teorii J.Bašty" o pár detailů, tedy centrum "korektnosti" jsou zmínění fanatičtí džihádisté, epicentrum pro financování akce Saúdská Arábie, ochotní splupracující zkorumpovatelní vládci Clinton a oba Bushové, kteří vše zařídili i ve všech státech světa (Kerryho náměstkyně Nulandová počítá jako podřízené úplně všechny státy světa jak neúmyslně, ale jednoznačně na sebe prozradila). Tedy gratuluji J.Baštovi ke skvělé spiklenecké "diagnóze".


Kauza Vitásková - Radost, žal a hněv. Historický, právu odporující prohlášení soudce Aleše Novotného se obsahově překrývá s odůvodněním zprošťujícího výroku odvolacího soudu. (18.01.2018)
" Proto tento případ zasluhuje pozornost veřejnosti odborné i laické jako odstrašující příklad zneužití soudní moci a měl by posloužit jako impulz k přijetí opatření, jež by opakování podobných zrůdností do budoucna zabránily. Stačilo by, kdyby soudce a státní zástupce se musel obávat regresního řízení k zajištění účasti na vyplaceném odškodnění zproštěného obžalovaného. Žalobcům se přiznává právo, žalovat v nejistotě. Je ale sporné, zda absolutní nedostatek důkazů lze uznat za nejistotu, ospravedlňující podání nespravedlivé obžaloby. Soud za těchto okolností měl možnost vrátit nepodloženou obžalobu státnímu zastupitelství k doplnění. Ale státní zástupci jsou nedotknutelní a soudci jsou nezávislí a přiznává se jim právo na beztrestnost omylu. Proto se nikomu nic nestane a žalobce Radek Mezlík a soudce Aleš Novotný budou v pohodě ničit lidské životy až do odchodu do zaslouženého důchodu. "


Bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková uspěla u Vrchního soudu (VS) v Olomouci s odvoláním proti rozsudku Krajského soudu (KS) v Brně, který ji 22. února 2016 poslal na 8,5 roku za mříže v kauze dvou podvodně zapojených solárních elektráren na Chomutovsku. Vitásková se u VS domáhala zproštění obžaloby a ten jí ve středu vyhověl. (17.01.2018)
Konečně Vrchní soud napravil pochybení nižších soudů a Alenu Vitáskovou osvobodil. Jen je škoda, že veřejnost mezitím kvůli tomuto případu zase ztratila důvěru v nestrannost a nezávislost soudů, i když je chválihodné, že k nápravě pochybení soudů přece jenom nakonec došlo.


Předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková: Energetický regulační úřad (ERÚ) vypíše podporu pro obnovitelné zdroje energie pro příští rok, jen pokud budou mít schválení Evropské komise, takzvanou notifikaci. Nedoporučuje zásadně měnit tarify elektřiny. (17.08.2016)
"Za letošek byla podpora celkem 45 miliard korun z veřejných financí, s platnou notifikací jsou přitom rozdělovány pouze tři miliardy korun. Zbývajících 42 miliard se vyplácí nezákonně. Nedoporučuje zásadní změny tarifů elektřiny do doby, než 30 procent odběratelů s nízkým napětím bude mít vlastní zdroj, třeba solární panely na střeše domu. Zatím ho má jen 0,5 odběratelů. Systém se měl měnit z důvodu, že na nízkém napětí si bude 60 procent spotřebitelů vyrábět elektřinu samo. Dnes je to 0,5 procenta (tzn 120 krát méně), takže vidíte, že ten úprk, který byl připravován, a dokonce i schválen vládou, byl zcela zbytečný a došlo by k podstatné redistribuci nákladů směrem k běžným domácnostem, hrozila by energetická chudoba."

Předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková bojuje proti solární mafii, dostala trest jako za vraždu, míní prezident Miloš Zeman. (7.03.2016)

Nová tarifní struktura elektřiny od roku 2017 platit nebude. V pondělí to potvrdila šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková. Úřad podle ní strukturu přepracuje.

Kauza Alena Vitásková: Osm a půl natvrdo. Solární baroni spokojeně mlaskají. Zeman se postavil proti. Vláda, policie a justice se zbaví každého, kdo se postaví velkému byznysu. Občane, třes se!

Analýza: Nové tarify by zdražily elektřinu víc než třetině domácností. Podle Sobotky je návrh špatný.

V televizním pořadu moderátorky Michaely Jílkové Máte slovo vystoupila i předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková.
Záznam Máte slovo s M. Jílkovou v TV 18. 2. 2016 21:15 na ČT1 na téma "Nový výpočet cen za elektřinu".

Elektřina a jističe: Další vládní masivní podvod na domácnostech. Oba pachatelé tohoto podvodu na domácnostech jsou z ČSSD:
Jan Mládek   a   Milan Urban


Šetřit se už nevyplatí. I když nespotřebujete „ani Watt“, zaplatíte víc.
Je to velký úspěch "lobistů", kteří chtějí výrazným způsobem zvednout spotřebu elektrické energie v Česku. Jediný efekt, který dosáhli je v tom, že šetřílci přestanou šetřit a "důchodci se půjdou pást". I když budou např elektrický sporák využívat minimálně nebo jen nárazově, tak potřebují jistič s větším proudovým zatížením např 3x20 A, což bude nově neuvěřitelně drahé. Obdobná je situace i u jiných elektrospotřebičů občasného využití, které jističe s větším proudovým zatížením vyžadují, přestože jej využijí jen "několik hodin" v roce.
Navíc mnohem dražší úsporná elektrická zařízení (než je cena běžných elektrospotřebičů) se budou významně hůře prodávat, neboť podle nového způsobu vyúčtování elektrické energie nepovedou k úspoře peněz. Jakýmkoliv úsporám "zabrání" nový způsob platby za elektrickou energii, který navazuje v minimální platbě na velikost jističů (platba distributorům elektrické energie) bez ohledu na spotřebu elektrické energie, která se zase platí výrobcům elektrické energie.
Dosud byly rezervované kapacity rozvodu elektrické energie vždy podle oblasti spotřeby elektrické energie, nikdy ne na úroveň jističů a vždy to tak spolehlivě a spravedlivě fungovalo, na velkých sídlištích s velkou koncentrací obyvatel dokonce bez výjimky.
Nyní mají být od ledna 2017 na velkých sídlištích postiženi velkým zdražením elektrické energie hlavně důchodci, neboť obrovské okrádání důchodců touto a předchozími vládami donutily důchodce šetřit na všem.
Předsedkyni Energetického regulačního úřadu Aleně Vitáskové budeme držet palce ať v boji s "lobisty" nepodlehne a splní svůj slib, že nedovolí aby nové tarify poškodily domácnosti. Věřím, že jí v tomto pomohou všichni slušní lidé a slušní politici v našem tolik zkoušeném státě. Platit distribuci elektrické energie "ne podle spotřeby, ale za velikost jističe", tak nejlepší by bylo tento asociální nápad do domácností (minimálně na sídlištích nezdůvodnitelný) vůbec pro domácnosti nezavádět. Podle návrhu by důchodci (a obecně kterýkoliv další "šetřílek") na sídlištích a obdobných velkých koncentrací odběratelů, tedy kde není žádný prokazatelný vliv na distribuci elektrické energie korelující s velikostí jističe, tak zde by tento "paušál" za jistič vedl například u důchodců bez jakéhokoliv zdůvodnění ke zvednutí platby o 200 až 300 Kč měsíčně "za jistič" navíc, neboť důchodci bydlí na sídlišti typicky v malém bytě s elektrickým sporákem, kde je dopad na zvýšení platby "za jistič" nejvyšší. K tomu pak přistupuje neuvěřitelně obrovská cena za výměnu jističe i za jistič menší, tedy věřím, že takový přímý útok na důchodce a "šetřílky" neprojde.


Energetický regulační úřad - Často kladené dotazy.
ERÚ - Změny pro konečné zákazníky.
Kalkulátor nové tarifní struktury v elektroenergetice.
Obávané nové tarify elektřiny v otázkách a odpovědích.

Předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková: Nedovolím, aby nové tarify poškodily domácnosti.

Změna tarifů souvisí s klesající spotřebou elektřiny, připouští ERÚ. Cílem je, že při poklesu spotřeby v rozporu s principem trhu roste cena za jednotku a celková platba.

Analýza kompletního procesu destrukce českého školství. Určeno především učitelům a profesorům zodpovědným za výchovu našich dětí!

Ivan David, exministr zdravotnictví: Neodvolatelnost úřednice Šabatové? Ještě toho bylo málo? Že je paní Šabatová vysoce nestandardní osobnost se zvláštními až bizarními názory, bylo nejen odborné veřejnosti předem známo.

Deutsche Welle: Euro půjde ke dnu následně po Schengenské zóně, jejiž rozpad se čeká nejpozději letos na jaře.
O to hroznější jsou nákupy Miroslava Singera z ČNB, který "utratil za Euro" stovky miliard Kč nakupováním Eur kvůli udržení kurzu 27 Kč za Euro. ČNB např od července do září 2015 utratila na měnovém trhu s českou měnou kolem 190 miliard korun. Za ty nakoupila do rezerv zhruba 7 miliard eur. Hodnota devizových rezerv v listopadu 2015 činila 34 procent českého hrubého domácího produktu, což představuje částku přesahující 1,5 bilionu korun. Ztráta z těchto transakcí Miroslava Singera bude pro Českou republiku obrovská a bude v desítkách miliard Kč. Tzn Miroslav Singer nám nejenom zdražil veškerý dovoz a znehodnotil veškeré úspory občanů a firem přibližně o 10%, ale dokonce vytvořil ztrátu v desítkách miliard Kč. Jediní kdo z toho mají prospěch, tak jsou banky a bankéři.

Prezident České republiky Miloš Zeman: Hranice ať hlídá NATO. Pohraniční stráž je karikatura. Do ochrany českých hranic se brzy bude muset zapojit armáda.

Záškodníci z národní banky - - Jsme chudí, máme nízké mzdy, mladí lidé nemohou najít vhodnou práci. Může za to Singer a jeho parta, kteří již čtvrtým rokem oslabují korunu.

Co se děje, když premiér země používá freemail u veřejného poskytovatele? Vektory útoku z pohledu plausability provedení a možnosti jeho opakování. Je iluze silného hesla jen „placebo efekt“? Jsou White Media jenom whistleblowery? Inside job, Vendor Attack, Compromised environment.
Vendor Attack použili nedávno hackeři na útok proti mobilnímu telefonu Lenovo Vibe P1m, kdy se útočníkům podařilo nabourat servery Lenova s aktualizacemi českých firmwarů a injektovat do aktualizací škodlivý payload, který uživatelům načítal (a dosud načítá) v telefonu porno aplikace, provádí snímky obličeje uživatele z přední kamery a odesílá je na cizí servery.

Petr Štěpánek (1994 až 2003 člen a místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání): Polská inspirace: Političtí aktivisté převlečení za novináře. Propaganda jedné skupiny za peníze všech. ČT zrušit, nebo ji platit ze státního rozpočtu - a otevřít všem? Zázrak před Silvestrem. Česká televize je zralá na podobné vymetení. Veřejnoprávní televize sice konzumuje povinné poplatky ode všech, za tyto peníze ovšem vyrábí propagandu pouze jedné názorové skupiny.

Petr Štěpánek (1994 až 2003 člen a místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání): Všeho do času: Novináři z médií, která nedobrovolně platíme, porušují zákon. Zpravodajství versus propaganda. Kde jsou mediální rady? Presstituti mají občana za hlupáka.

V obklíčení úřady a podezřením: Doktor Jekyll za nic nemůže. Vyšetřovat bude ohavný pan Hyde. Pouhá buzerace, nebo spiknutí proti konkurenci? Zaniknou malí, sežerou je Babišovi obři.

Nejsme tak bohatí, abychom uživili všechny chudé tohoto světa, ale nejsme tak chudí, abychom důstojně neuživili své rodiče a prarodiče. Stát v podpoře rodin s dětmi dlouhodobě zcela selhává. Přitom to, co stát přidá potřebným, pracovitým, slušným a bezúhonným rodinám, může bez ostychu sebrat všem, kdo na státu parazitují.

Další ostuda pro Českou republiku: Země nemá peníze na obědy pro školáky z chudých rodin. Víčka od PET lahví na nemocné děti byly jen začátek. Miliardář Tykač dělá sbírku na obědy pro děti ve státních školách! Dokonce i v USA jsou pro chudé děti školní obědy zdarma automaticky.
Toto je vizitka vlády ANO, ČSSD a KDU-ČSL, která nemá peníze ani na obědy pro školáky z chudých rodin. Navíc okrádá své důchodce způsobem, který v civilizované Evropě nemá obdoby a dokonce likviduje Klokánky, které zachraňují nejvíc postižené malé děti. Místo aby napravovali Kalouskovi zločiny proti důchodcům a dětem v předchozích vládách, tak naopak Kalouskovi zločiny proti důchodcům a dětem ještě prohlubují. Boj proti důchodcům a malým dětem, tak to je opravdu velmi špatné vysvědčení pro tuto vládu.

Jiří Paroubek (premiér ČR 2006-2010): Heslo „Bohouš“ prolomeno, jistě ne poprvé.

Zveřejněné e-maily Bohuslava Sobotky potvrzují, že vláda ČR je ovládána neziskovkami, lobbisty, poradci, ambasádami, Bruselem, charitami a šíbry, o které byste si ani kolo neopřeli!

VIDEO: Multikulti Sněhurka pro děti na ČT podle notiček poradce premiéra Sobotky. Uniklé emaily opravdu dokazují, že ČT točí pohádky pro děti podle tezí poradců premiéra a zájmů NWO!

Premiér Sobotka nikdy v reálném životě nebyl a lidem se raději vyhýbá.


VIDEO: Konec bezpečnosti Vašich platebních karet? Hackeři objevili brutální chybu v bezdrátovém protokolu platebních terminálů! [CZ Titulky]

Analytik Štěpán Kotrba: Čechy už Čechů nikdy nebudou, naposledy byly v roce 89. Umírající kobyla USA kope, ale smrt je neúprosná. Zeman je velikán mezi trpaslíky. Evropské elity během emigrantské krize neselhaly, jejich cílem není silná Evropa, ale poddajná Evropa. O multikulturaslismu už nikdo nemluví. Imigranti zjistí, že Německo není ráj. Požadavkem bude úplná bezpodmínečná asimilace nebo odchod. Migrační zbraně jsou – stejně jako bakteriologický útok i terorismus – nástrojem asymetrické války. Státy EU se musí sjednotit na nepřijatelnosti obchodu a odlivu kapitálu do daňových rájů, musí začít s jejich ekonomickou i politickou blokádou. Musí začít zdaňovat kapitál v místě působení firem. Největším nepřítelem tohoto procesu jsou dohody TTIP a CETA.

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění? Exkluzivní výpověď zaměstnance o praktikách, spin doctoringu, plánování výsledků průzkumů, prefabrikace volebních preferencí, ovlivňování nerozhodnutých voličů, opakování průzkumu, pokud výsledek nedopadl podle představ a další machinace!

Kolik štamgastů českých hospod čte iDNES? Analýza manipulace veřejného mínění pomocí prefabrikovaného spinu.