Archiv 5 - nejnovější zpravodajství

Pět dnů do inaugurace: Chystá se na Trumpa atentát? Obviní z něj Rusko? Tanky se valí k ruským hranicím. Protesty v Německu. Polsko v roli užitečného idiota. Raketová obrana nebe nad Moskvou má pohotovost.
" Agónie establishmentu USA tak čím dál více připomíná muslimského atentátníka, který se zvoláním "Alláhu Akbar" vyhodí do vzduchu sebe - a celý svět. "

Trumpova Amerika na první místo… A Evropa?

Migrační politika Angely Merkel byla chybou, vytřel si zadek německou čarodějnicí D. J. Trump.

Putin vyhlašuje bojový poplach, když se dozvěděl o spiknutí CIA, která chce zavraždit Donalda Trumpa a obvinit z této vraždy Rusko.

Třetí světová válka? Pro USA brnkačka; stačí ji vyprovokovat lhaním jako ve Vietnamu či Iráku; Polsko kdysi podepsalo s Hitlerem smlouvu o míru a začala válka, teď má na hranicích s Ruskem znovu cizí vojáky - US Army...

Ondřej Kosina: Švédsko se pod náporem migrantů radikalizuje
Švédsko selhalo jako stát, přestalo totiž plnit základní role státu a tou je ochrana hranic a garance bezpečnosti vlastních občanů. Ve velkých městech po celé zemi existuje až 55 „no-go“ zón, kam se policisté bojí vkročit, protože jim hrozí útoky kamením a zcizení nebo zapálení auta. Kriminální živly jsou pouštěny na svobodu kvůli malé kapacitě věznic.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Puč proti pravdě – o stavu médií v USA

Mike Adams: "Falešné zprávy" o konci světa: Boj proti svobodě je ve vrcholné fázi. Přijdeme o peníze, internet, knihy i volný pohyb? Zakážou Marka Twaina (i Josefa Ladu)? Poslušnost, ticho a potom na jatka

Mrazivé varování vlivného italského arcibiskupa Carla Liberati: Jsme hloupí. Do deseti let budeme všichni muslimové!

William Binney z NSA: V případě e-mailů šéfa volebního štábu Clintonové šlo o únik zevnitř, nikoli o vpád hackerů. „V takovém případě by totiž o tom NSA věděla a znala by odesílatele i příjemce“

Lži, falešná vlajka a videa, to je pravá tvář americké politiky.

Turecké hospodářství – I. část: Od loupeží k vyvražďování a bídě.

Bůh svořil svět za sedm dní, Obama má ke dni 9.01.2017 o dva dny více na to ho zničit!

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Neexistuje jediný důkaz o účasti ruských hackerů v prezidentské volbě USA

Teroristé jsou v šoku - Ministr zahraničí USA Kerry prohlásil, že Rusko zachránilo Sýrii a že opozice je úzce spjata s DAEŠ a Al-Káidou (video)

Americký Jelcin: Zničující bilance zločince, džihádisty a nájemného vraha naší civilizace. Vyvraťte rodiny i národy a bijte tu bílou svoloč! Války, migrace, dluhy, úpadek a deviace. Černá můra odchází.

Turecko v propasti svých teroristů - 1.díl       2.díl       3.díl

Evropa jen hledá výmluvy, říká architekt australské imigrační politiky
" Dnes námořnictvo odchytává lodě s migranty na moři a vrací je do zemí, odkud připluly - většinou do Indonésie. Běženci, kteří se do Austrálie dostali na lodích, se nemohou v zemi trvale usadit. Jsou zadržováni v táborech na ostrově Nauru nebo v Papuji-Nové Guineji. Mohou se pak buď vrátit do vlasti, nebo si zažádat o azyl. Pokud ho dostanou, nečeká je život v Austrálii, ale například v Kambodži, s níž má Austrálie příslušnou dohodu. Austrálie to má v tomto ohledu snazší. Není totiž vázaná Evropskou úmluvou o ochraně lidských práv. Podle Molana by australský model vyřešil nejen příliv migrantů, ale i problémy s terorismem. Molan míní, že Evropa nemá Canbeře z etického hlediska co vytýkat. Podle něj se díky jeho modelu od roku 2013 u břehů Austrálie neutopil jediný uprchlík. "

Migrace je zdrojem teroristických útoků v EU, řekl exprezident Klaus

Zvolený americký prezident Donald Trump: Rozvědka USA nemá důkaz o vlivu útoků na volební výsledek!

Americký ministr zahraničí John Kerry přiznává: Putin vstoupil do války, aby extrémisté nedobyli Sýrii!

Zpráva americké rozvědky vypadá jako novinářský kompilát za pár dní!

Juncker jako lucemburský premiér hatil daňové reformy EU. Ve prospěch korporací

Co prý napsal kanadský ministr obrany starostlivé lidskoprávní aktivistce

Exministr Jaroslav Bašta: Vyrábějí evropské teroristy přes kopírák?

USA považovaly za známku „ruského útoku" v amerických volbách zastaralý škodlivý program Web Kit PAS Tool PHP, který byl vytvořen na Ukrajině a je volně k dispozici na internetu. Zpravodajské komunity USA vystavují samy sebe zesměšnění pod politickým tlakem

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Co má v plánu Henry Kissinger?
" Kissinger, můj letitý kolega z Centra pro strategická a mezinárodní studia, si je vědom proamerických elit uvnitř Ruska a vypracovává pro ně „čínskou hrozbu“, kterou mohou použít v jejich úsilí přivést Rusko pod křídla Západu. Jedinou zemí v rámci západní aliance, která má svou vlastní nezávislou zahraniční a ekonomickou politiku, jsou USA. Ačkoliv byl Trump zvolen prezidentem, neokonzervativci budou nadále dominovat americké zahraniční politice. Prezident Clinton porušil slib vlády George H.W.Bushe (v roce 1990 při sjednocení Německa), že se NATO nerozšíří směrem na východ ani o píď. Reagan nikdy nemluvil o vítězství ve studené válce. Reagan chtěl se studenou válkou skoncovat, ne ji vyhrát. Sovětský svaz se nerozpadl následkem Reaganova úsilí o ukončení studené války. Byl způsoben aktivitami tvrdého jádra komunistů, kteří se domnívali, že Gorbačov uvolňoval komunistický režim příliš rychle a ohrožoval tím samotnou existenci Sovětského svazu. Americký vojensko-bezpečnostní komplex nechtěl, aby Reagan ukončil studenou válku, jelikož ta pro něj byla zdrojem moci a peněz. CIA sdělila Reaganovi, že pokud by obnovil závody ve zbrojení, Sověti by vyhráli, jelikož mohli vyčlenit daleko větší část ekonomiky pro vojenské účely, než si mohl dovolit Reagan. Problém s opravdovým závodem ve zbrojení, v porovnání s hrozbami, tkví v tom, že americké zbrojovky by musely začít vyrábět skutečně funkční zbraně, namísto předražených zakázek za účelem zisku. Washington, vzhledem ke zkorumpované povaze vojensko-bezpečnostního komplexu, může zbrojit, jak chce, aniž by tím jakkoliv ohrozil Rusko nebo Čínu. Neokonzervativci jsou zdiskreditováni, ale pořád mají značný vliv na americkou zahraniční politiku. Dokud je Trump neodsune do ideologického propadliště dějin, Rusko a Čína udělají nejlépe, když budou nadále udržovat strategickou alianci. Kdokoliv, kdo by se pokusil tuto alianci narušit, by ohrozil nejen Rusko a Čínu, ale i USA a veškerý život na planetě Zemi. "

Němci se bojí. Bude muset zahynout ještě hodně Evropanů! Režisér Václav Dvořák popisuje vlastní zážitky z Německa. A nejen to


Sbohem Obamo! Bylo to špatné a bylo toho moc... Tři rekordy zla ke dni 3.01.2017
" Za prvé: Ještě nikdy v historii USA se nestalo, aby ti, co používají rozum a sledují dění, měli takové obavy z toho, co americký prezident v posledních dnech svého účinkování ještě napáchá za škody a zda to vůbec přežijeme. "
" Za druhé: Ještě nikdy se v USA nestalo, aby se americký prezident stal tak snadno ovladatelnou figurkou v rukou těch nejtemnější struktur moci. "
" Za třetí: Ještě nikdy nestalo, aby americký prezident před očima světové veřejnosti tak potupil americký národ. Říci Američanům, že zvolili špatně, protože se nechali zmanipulovat nějakými hackery, prý z Ruska, no to je trochu moc. "

Příměří v Sýrii: Západ prohrává další špinavou válku. Kam zmizely slavné Bílé přilby? Pozdní doznání šéfa CIA. Nastane soumrak "zpravodajských" neziskovek? Důkazy z masových hrobů v Aleppu
" tzv. Bílé přilby nebyly ničím jiným, než dezinformačním oddělením islamistické Fronty al-Nusrá, podporované mimo jiné "peněženkou barevných revolucí" Georgem Sorosem a dalšími obdobnými subjekty. Odhaduje se, že na jejich financování bylo vyčleněno až 100 miliónů dolarů. Celá propagandistická operace byla spuštěna agenturou Purpose Inc. v roce 2014. "

NATO zesiluje válku na Ukrajině po porážce v Sýrii

Exministr Jaroslav Bašta: Centrum podpory terorismu a hybridních hrozeb?
" Naše euroatlantická civilizace prosazuje svobodu, rovnost, nenásilnost, neustálý růst a blahobyt. V praxi to začíná vypadat úplně jinak. Svobodu a demokracii začíná nahrazovat zvůle samozvaných elit, které neuznávají jiný výsledek voleb než své vítězství, lidská práva jsou redukována na práva menšin a tím zachází na úbytě i rovnost. Tento proces velmi urychluje prosazování politické korektnosti. V jejím důsledku jsou určitým sociálním či etnickým skupinám tolerovány činy jinak trestné. "


Plnocenný kolaps Ukrajiny: Hluboce zakořeněná ekonomická, sociální i ekologická krize - jejich 5 fází.

The Week: Kvůli migrační politice německé kancléřky Angely Merkelové se Evropa stala nebezpečným místem, kde volné hranice hrají do rukou teroristů.
" Nejhorší ze všeho je snaha Merkelové chránit „evropské hodnoty", kdy pravděpodobně navždy změnila život Evropy. Svět bez hranic, který symbolizoval prosperitu a veřejný pořádek, se stal zdrojem nebezpečí. Je to katastrofa nejen pro Německo. "


Ředitel CIA poprvé přiznává přímé zapojení CIA do bojů v Sýrii


Západní Evropa je ztracená. Vrací se doba temna, kdy bohaté elity manipulovaly s lidmi. Spisovatel Olšer přináší ohromující výčet jejich zvrhlostí jen za posledních pět let


Ruské letadlo Tu-154 se zřítilo do Černého moře, letadlo letělo do Sýrie, na palubě byli Alexandrovci


Vojenský analytik Martin Koller: I opice by se bránily víc než my! 19 neuvěřitelných selhání, která vedla k islámské masové vraždě v Berlíně.
" Po islámském teroristickém útoku v Berlíně si pravděpodobně už ani Merkelová, jejíž drzost a nepřátelství k německému národu překročily veškeré meze civilizovaného jednání, netroufne hýkat Ódu na radost – hymnu Evropské unie. Radost mají v EU nanejvýš islámští teroristé. "
Neuvěřitelná přehlídka absolutní neschopnosti a lumpáren. I opice by se pravděpodobně dokázaly lépe a efektivněji zbavit ohrožení než multikulturalistická reprezentace EU:
1. Bezproblémový vstup mladého islámského teroristy na území EU
2. Zapálení školy v Itálii
3. Italská věznice jako škola islámského terorismu
4. Nerealizovaná deportace
5. Následný volný pohyb po Evropě
6. Nejasná evidence migrantů, nejasný původ a minulost
7. Beztrestné krádeže v Německu
8. Volný pohyb a dávky v Německu
9. Ilegální střelná zbraň
10. Krádež nákladního auta a jízda s ním po Berlíně
11. Nedostatečné jsou: ochrana obyvatel, zkušenost, předvídavost a prevence
12. Ubohý zásah policie
13. Směšná následná opatření
14. Trapné vyšetřování
15. Bagatelizace a zastírání příčin
16. Pokračování v podpoře islámské invaze
17. Neochota zasáhnout proti Turecku a severoafrickým zemím
18. Neochota a neschopnost zasáhnout proti pašerákům lidí
19. Zesilující teror vůči evropskému obyvatelstvu

Časopis The Nation - americký profesor a expert na Rusko Stephen Cohen: Lidé vidí v USA ničitele tradičních hodnot a „bankéře“ válek!

S příchodem Trumpa čeká svět pokus o „repolarizaci“ moci mezi Ruskem a USA. Multipolární svět je čirá iluze, skutečnou moc drží vrchol nedokončené pyramidy, který nikdo v podstatě nevidí!

Není důležité, odkud byli hackeři, kteří napadli americkou Demokratickou stranu. Podstatné je, co odhalili. Hillary by se měla naučit důstojně prohrávat. Hackeři ukázali světu pravdu o manipulacích v Americe.

Magazin Time: Útok v Berlíně prokázal, že Merkelová selhala a svou vstřícnou politikou do Německa importovala terorismus. V Německu - pokud jde o kontrolu a zvládání migrace - přitom selhávají všechny složky státního aparátu.

VIDEO: To musíte vidět! Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují v přímém přenosu loděmi do Evropy tisíce migrantů z Afriky, aby mohly čerpat od EU granty na jejich integraci!

Globalistické zrůdy (Eurobyrokrati a Merkelová) nás poslaly na cestu do pravěku. Vojenský analytik Martin Koller rozebírá na konkrétních příkladech, jak to bude v Evropě pokračovat
" Multikulturní Evropa všemožně prosazovaná globalistickými bruselskými komisaři a německou kancléřkou Merkelovou se stává stále méně bezpečným místem pro život civilizovaného občana. Německá policie evidentně nezvládá ochranu vlastních obyvatel. Ve Francii a Švédsku je situace podobná. Úspěšné útoky islámských teroristů jsou dokladem mizerné práce tajných služeb i policejních sil. Mezi uprchlíky z Islámského státu a jejich kolegy z takzvané umírněné opozice, vyškolenými britskými a americkými instruktory, se již vyskytují opravdoví odborníci. Na ty evropské vystrašené bezpečnostní složky stačit nebudou. S islámskými teroristy si umějí poradit pouze Izraelci. Akce německé policie proti teroristovi připomíná frašku. Kde jsou kamerové systémy a drony, které bych nad takovým lákavým cílem teroristického útoku čekal? Kde byli a co dělali hlídkující policisté, jestliže chytali nepřehlédnutelného teroristu až s pomocí nějakého občana s mobilem? Národ si multikulturní globalistické zrůdy zvolil. U nás vidíme podobný trend. Policisté by si z obav před vlastními nadřízenými netroufli ani perlustrovat či prohledat na tržišti babu v černém pytli s burkou na hlavě, přestože by to mohl být převlečený terorista opásaný trhavinou. "
" „Cesta do pravěku“: Kmen, případně kmenové společenství, které tvoří základ muslimské komunity, je totiž typickým sociálně-společenským systémem pravěku. Neplatí v něm spravedlivé zákony, nýbrž primitivní zvykové právo založené na fyzické síle a izoluje se od okolí. Dokladem je postavení většiny žen v muslimské komunitě. Podobným způsobem žili v Evropě pouze kočovní cikáni. Již ve starověku existovaly státy s jasně danými zákony, které kmen překonávaly. Nejvýraznějším produktem kmenového islámu je „právo“ šaría, které je v zásadním rozporu se zákony EU i Listinou základních lidských práv a svobod. Turecko odvrhlo civilizační odkaz Kemala Attatürka a směřuje zpět ke kmenovému primitivismu wahhábistické Saúdské Arábie. Pokud Evropané nerozbijí EU multikulturních globalistických komisařů a nezvolí si v krátké době vlastenecké vlády podporující národ, rodinu a odkaz předků, převládne v Evropě islámské kmenové společenství, tedy pravěk. "
" V Berlíně je v posledních letech kolem 80 % mladistvých pachatelů násilné trestné činnosti tureckého nebo arabského původu. Pachatelé většinou nejsou trestáni, takže jejich drzost roste. Druhá a třetí generace muslimských migrantů je horší a nebezpečnější než jejich rodiče. V roce 2010 uvedla kancléřka Merkelová, že integrace Turků zcela selhala. Realitou Německa jsou dvě stále více nepřátelské paralelní komunity, přičemž jedna je civilizovaná a živí prací tu druhou, která ji za odměnu uráží a napadá. Jak dlouho to ještě Němce bude bavit? "


Ruského velvyslance v Turecku zastřelil člen turecké tajné služby! Erdogan je na telefonické lince s Putinem a snaží se uhasit hrozbu ruské vojenské odvety!

Eurounijní papaláši jsou banda hulvátů. Neuvěříte, jak se chovali k premiérce Velké Británie Mayové na posledním bruselském summitu. Už aby se ten nemravný spolek rozpadl.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Může americkou demokracii zachránit protipuč?
CIA využívá presstitutek k vyvolání puče proti prezidentovi, a v tomto tažení hraje svoji vlastní separátní hru. A odvaha ředitele CIA si takto počínat, naznačuje, že on sám věří, že puč uspěje. Jedině protipuč proti CIA a silám Hillary Clintonové může americkou demokracii zachránit.

Justin Raimondo: To, čeho jsme nyní svědky, je společná operace CIA a Saudů s cílem svrhnout řádně zvoleného prezidenta Spojených států. Zastavte státní převrat CIA. CIA má v úmyslu použít své staré triky: svržení demokraticky zvolené vlády. Pouze tentokrát to bude naše vláda (vláda USA).

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Před našima očima se rozvíjí CIA vedený puč proti demokracii v naší zemi.
Nepředstavitelné lži, páchané médií a členy americké vlády, směřují k jedinému: zabránit Donaldu Trumpovi převzít prezidentský úřad. Pro vládnoucí zájmy není žádný problém podplatit volitele, aby při konečné volbě volili jinak, než volily jejich státy. A tak falešné zprávy o spikleneckém spřažení Trumpa s Putinem, které údajně americké volby ukradlo, šířené CIA, prezidentem Obamou a presstitutkami, směřují k jedinému: poskytnout volitelům potřebné krytí.

Exministr Jaroslav Bašta: Závody ve lhaní.
Když totalitní režim o něčem usilovně lhal, případně zamlčoval všechny důležité informace, bylo zřejmé, že se odehrál průšvih monumentálních rozměrů. Od samého počátku se vyhýbají tomu, aby nám sdělili pravdu o bezpečnostních rizicích s masovou ilegální migrací spojených. Ilegální migrace probíhající se svolením evropských politiků nejprve popřela suverenitu EU jako celku a následné rozhodnutí o distribuci „běženců“ i státní suverenitu členských zemí, které nesmějí rozhodovat o tom, kdo má právo vstoupit na jejich území. Sovětský svaz se rozpadl na počátku cesty od totality k demokracii. EU nejspíš skončí podobně, jen to bude na cestě od demokracie k totalitě.

Budoucí pracovní elita ze „Sýrie“ aneb pohovor s čerstvými „uprchlíky“.


Člověk v tísni doplatil v Doněcku na politické výroky Jaromíra Štětiny v EU proti Rusku a separatistům na Ukrajině. Neziskovka přišla o akreditaci a čelí obvinění ze špionáže.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Seznam s falešnými zprávami je umíráčkem pro mainstreamová média

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Sněmovna reprezentatů USA vydává zákon zakazující pravdu

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Srovnejme Putina s válečnicko-kriminálními režimy Obamy, Bushe ml. či Clintona

40 % britských muslimů přeje, aby ve Velké Británii aspoň částečně fungovalo jejich středověké právo šaría.

Země, která se staví za vzor demokraciím celého světa, ukazuje tváří v tvář realitě vítězství Donalda Trumpa, jak prohnilý její volební systém ve skutečnosti je.
" Když to nešlo přes podplacená média, zmanipulované průzkumy, urážky, hysterický křik o údajném rasistovi, xenofobovi a nepříteli žen, přichází na řadu druhé kolo, a tím je Sbor volitelů. A brzy následuje třetí, pokud do hry vstoupí Kongres. Tlak na volitele, aby nerespektovali vůli voličů, je obrovský. První zlomový moment přijde až 19. prosince, kdy volitelé odesílají hlasy do Kongresu.
Nyní vstupuje do hry kandidátka na prezidentku, o jejíž existenci neměla většina voličů možná ani tušení: Jill Steinová ze strany Zelených. Požaduje ruční přepočítání hlasů, konkrétně ve státě Wisconsin a pak ještě v Pensylvánii a Michiganu.
Když se přepočítávání hlasů do 19.prosince nestihne, nebudou moci volitelé z Wisconsinu, Pensylvánie a Michiganu poslat své hlasy do Kongresu. A bez nich Trump už nemá ani 270 hlasů, nutných pro automatické zvolení prezidentem, ale jen 260. Což znamená, že o tom, kdo se stane prezidentem USA, by pak nerozhodovali ani voliči, ani volitelé, ale Kongres. A přesně o tohle jde.
Letošní volby v USA naplno ukázaly, že volič je to poslední, co washingtonské papaláše zajímá - a když selže mediální manipulace a další sofistikované volební podvody, i tak mají nepřeberně možností, jak voliče obejít. "

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Válka Západu proti pravdě
" V západních demokraciích je „v současné době pravda považována vládami za nepřátelský čin.“ Západní vlády a jejich presstitutky se staly jak k pravdě, tak k odlišným názorům zcela netolerantní, a jsou pevně rozhodnuty přinutit lidi k tomu, aby jejich vládní lži přijímali coby pravdu. Od Clintonova režimu seznam válečných zločinů, spáchaných západními vládami, překonává seznam válečných zločinů nacistického Německa. Miliony muslimů v sedmi zemích byly vyvražděny či vyhnány ze svých domovů. Ale ani jediný západní zločinec nebyl za tyto válečné zločiny ještě povolán k zodpovědnosti. "

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Teď je to na nás!
" Volební přístroje ovládali oligarchové, kterým se volby nepodařilo ukrást, protože je voliči přechytračili. George Soros, s využitím peněz, nahrabaných svým útokem na britskou měnu, platí dnes tisícům lidí za pokus Trumpovu prezidentskou inauguraci narušit, či vůbec znemožnit. Oligrachie činí zkrátka všechny pokusy zdiskreditovat Trumpovo prezidenství ještě předtím, než začalo. "

Současný svět skončí velkou válkou, obává se světaznalý ekonom Campbell. A nevylučuje ani nepřirozenou smrt prezidenta Trumpa
" USA vyvezly od roku 1945 tisíce tun bomb a vojenského materiálu pro přibližně 150 válek, ale žádné poválečné scénáře nebo demokracii. Politická svoboda a suverenita jsou pro současnou EU cizí. Ukrajina byla poražena svými elitami a vlastizradou. Porazila se sama za pomoci tandemu USA–EU. Problém Ukrajina se tak stává problémem EU. Rusko již dohodám s USA a s EU nevěří. Malé národy to mají spočítané. ČR se dnes nemůže chlubit suverénní elitou a osobnostmi. "


Jaký bude „svět s Trumpem“? Hrozí dál válka s Ruskem? A poznáme vůbec, že již začala? (26.11.2016)
Aktuální scénář konce života na planetě Zemi:
" Nyní Američané a Britové (ostatní jsou jen do počtu pro média) již obsadili ruské západní hranice od severu k jihu. Nic a nikdo není této války ušetřen již dnes, kdy se kola jejího těžkého setrvačníku teprve rozbíhají – a skoro nikdo si toho nevšímá. O tom, že válka začala explicitně, se s největší pravděpodobností ani nedozvíme. Ve chvíli kdy Západ zaútočí na Rusko – opak je při poměru sil prakticky vyloučen (pouze v případě, že Moskva bude chtít o pár minut předejít agresi) – nejprve se odehraje bitva v blízkém vesmíru. Na orbitě. Obě strany si vzájemně „sundají“ všechny satelity, přes které dnes probíhají prakticky veškeré komunikace. GPS počínaje a naváděcími systémy pro letadla a rakety konče. Nastane komunikační tma. Destrukce satelitů a následný chaos odpojí rovněž většinu elektráren, respektive transformačních stanic a dominový efekt povede ke zhroucení přenosových soustav. Na absolutní většině planety zavládne ticho a tma. Nepoteče voda, ustane jakékoli zásobování i veškerá výroba potravin. Zavládne chaos a rabování. Obě strany pokusí nasadit jaderné zbraně masivně. "
Na závěr nic nepřežije, pokud ano, pak někde hluboko v krytech možná i pár měsíců, těžko pár roků (ale určitě budou závidět mrtvým). I v případě, že se kdekoliv na Zemi využije jen pouhá desetina (10%) jaderných hlavic útočících USA nebo bránícího se Ruska, tak zbytek populace lidí dostane celoplanetární jaderná zima a radioaktivní spad, který kompletně celý povrch planety učiní víc jak 1000 let neobyvatelný. Tzn útočící USA vždy prohrají, i když se napadené Rusko nebude nijak bránit. Rusko se však vždy bude bránit "všemi dostupnými prostředky", tzn jakékoliv napadení Ruska se automaticky změní v jadernou válku, což psychopatické elity vědí a protože to jsou psychopaté, tak je jim to jedno o to víc, že žijí v bublině naprosto odtržené od reality. Hloupé prefabrikované rozbory, že jadernou válku "přežije až 40% američanů" jsou tak daleko pravdě, že těmto lžím mohou věřit vskutku jen velmi naivní psychopatické elity, které si již "statečně" lžou i navzájem mezi sebou. Na povrchu v důsledku celoplanetární jaderné zimy a radioaktivního spadu nikdo nepřežije déle než několik dní až týdnů, kdy v krutých bolestech z radiace zemřou. Přežije max jedno procento v bunkrech, a to zase jen několik roků, ale určitě ne 1000 let kdy nebude možné bez ochrany proti radiaci vstoupit na povrch radiačním spadem zamořeného povrchu Země (smrt z radiace je velmi bolestivá a krutá). Tento smutný konec civilizace na planetě Zemi však může zastavit nový prezident USA Donald Trump a napravit to, co stávající prezident Barack Hussein Obama tak nešťastně připravil k zániku civilizace. Tedy pokud prezidenta Trumpa psychopatické elity nezastaví. Ano, nový prezident USA Donald Trump je nadějí na přežití lidstva na planetě Zemi a všichni slušní lidé mu drží palce ať se mu to podaří.


Vláda chce prostřednictvím sítí Facebook a Google zničit alternativní média

Všude nepořádek, chaos, ale hlavně žádní bílí Francouzi. Vyrazili jsme s manželkou do Paříže. Tuto chybu už nikdy neuděláme! No, podívejte se sami...

Kdyby Američani vynalezli v roce 1965 místo e-mailu facebookový chat, světu by dnes vládl Sovětský svaz.

Syrský paradox - v současné době můžeme téměř s jistotou říci, že uprchlíci mužského pohlaví, kteří k nám v roce 2016 a 2017 přišli nebo přijdou, jsou vycvičení teroristé. Jsou to lidé, kteří posledních několik let jen zabíjeli. Jsou to fanatici, kteří nebyli schopni v Sýrii akceptovat sekulární režim. Jsou to teroristé, kteří nedokáží dlouhodobě žít v míru.


Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Oponenti Trumpa mají normální Američany za lůzu

Svět je na počátku konce globalizace, projekt jednotného řízení světa selhal. Čeká nás návrat ke kolonialismu? V čem se Pjakin mýlil a proč je Trump zachráncem západního světa?
" Lidé v Británii a v USA jsou největšími obětmi globalizace. Britové pracují na pozicích za mzdu, za kterou se dříve pracovalo na nekvalifikovaných pozicích. V průmyslové oblasti v USA na severozápadě zmizely fabriky úplně. Ty firmy ale nezkrachovaly. Pouze přesunuly své továrny do zemí, kde je lacinější dělnická síla. Lidská práce lidí ve vyspělých západních zemích je nepotřebná. Ukazuje se, že samotný koncept globalizace je chybný. Není totiž životaschopný. V praxi se ukázalo, že globalizace je jako virus, který pomalu zabíjí svého hostitele, na kterém je ale paraziticky závislý. A přesně k tomu dochází ve Velké Británii a v USA. Brexit a Trumpexit lze popsat jako autoimunitní alergickou reakci společnosti v daných zemích na důsledky globalizace. Globalizace má pozitivní rysy, ale jen do té míry, dokud globalizace nezačne likvidovat kulturu, ekonomiku a národ země. Globalizace v primárním pojetí je přínosná po ekonomické stránce jen do chvíle, dokud se nepromění v zabijáka pracovních míst. ... Proto v české ekonomice jsou i po 27 letech mzdy hluboko pod průměrem vyspělé západní Evropy. A to je proces neofeudalismu, novodobého nevolnictví. V rámci globalizace je člověk vazalem svých dluhů. ... Donald Trump bude tedy v USA po globalistech uklízet ten bordel, který tam napáchali. ... Odpor Evropy proti procesu globlálního chudnutí skrze islamizaci EU a tím pádem přežití konceptu globalizace je ohromný. ... Dnes ve světle migrace už nikdo nepochybuje, že viníkem problémů je právě globalizace sama, nikoliv její procesy řízení. Evropa je zatím pod kontrolou globalistů. "

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Dohody TTIP a CETA mezi EU a USA+Kanada. Tyto smlouvy ustanovují suverenitu nadnárodních korporací nad národními státy. Jejich přijetím by páchali politici vlastizradu.


George Soros financuje protesty proti Trumpovi stejně, jako financoval pouliční boje ve Fergusonu
" O Sorosovi hovoří DC Leaks jako o „architektu a sponsorovi téměř všech revolucí a převratů ve světě v posledních 25 letech. Dokumenty odhalují pracovní plány, strategie, priority a jiné aktivity Sorose, a obsahují i zprávy o evropských volbách, migraci a azylu v Evropě. Soros poskytl obrovskou sumu 33 miliónů dolarů aktivistům ve Fergusonu, Missouri, kde se protest eskaloval až k obležení. Toto je běžná činnost Open Society.
Soros se v roce 2012 pokusil destabilizovat Rusko a svrhnout Putina. Putin na to reagoval tím, že zakázal Sorose a všechny jeho organizace v Rusku. V roce 2014 Putin vydal mezinárodní zatykač na Sorose. "
Jak si s "případem Soros" poradí nový prezident USA Donald Trump?

Seznam Sórošovo neziskovek je venku! Rozvracejí zevnitř i Česko a Slovensko. Magnát si „zaplatil“ i Transparency International!

Sóroš zaplatil 500,000 USD novinářům v Evropě, aby hledali důkazy o tzv. Ruské stopě v Evropě! Uniklé emaily dokazují, že vliv jeho fondu je ještě horší, než se myslelo!

Skupina lodí Severní flotily může rozhodnout válku v Sýrii.
Tento humanitární konvoj (jak by řekl Václav Havel) v Sýrii výrazně posílí možnosti humanitárního sestřelování teroristů z nebe Sýrie a tím ochrání civilisty před jejich zabitím.

Rod Liddle na stránkách Spectatoru: Přestaňte stupidně řinčet zbraněmi před Ruskem!
" Útoky vojáků a politiků ze Západu na Moskvu je nejenom pokrytecké, ale také nebezpečné. A dnes, když nějaký šílený konzervativec v parlamentu naléhá sestřelovat ruské letouny, je zřejmé, že nežertuje - je to vlastně nebezpečný idiot. Na Rusko nedávno vypustili všechny psy. "

Špinavá hra, 11. září, Usáma a CIA. Odborník odkryl pozadí nejbližších spolupracovníků Hillary Clintonové a odhalené vazby a fakta

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 17.10.2016 - v textu skvělý přehled "Pozorovatelky"      [2]   - titulky SRT - text TXT
Viceprezident USA Joe Biden před celým světem prohlásil: „Nám jsou nějaké mezinárodní vztahy a mezinárodní právo úplně ukradené. My budeme dělat to, co je pro nás výhodné. A ten, kdo pro nás skáče, jak my pískáme, je nám ukradený úplně stejně.“
"Obamovi je ale třeba udělit řád Hrdiny Ruské federace a Hrdiny Čínské lidové republiky".

Dalajláma opět v Praze zaperlil, když vzkázal Čechům, že se jim islamizace Evropy nemusí líbit, ale musí se naučit s islámem žít a ne se proti němu bránit. Ve stejném duchu odpověď Dalajlámovi, že i když se mu počiňšťování Tibetu nemusí také líbit, ale musí se s tím naučit žít a ne ji klást odpor.
Navíc je počiňšťování relativně příjemná záležitost vůči islámizaci.

Dalajláma = otrokář a tyran. Aneb pravda o Tibetu.

Zatímco německá vláda v čele s kancléřkou Angelou Merkelovou vítá uprchlíky s otevřenou náručí, nově příchozí uprchlíky v Německu nechtějí ani samotní přistěhovalci, kteří v zemi žijí desítky let.
Zatímco Angela Merkelová apeluje na solidaritu a humánnost, samotní přistěhovalci, kteří žijí v Německu dlouhá léta, se v souvislosti s uprchlickou vlnou obávají o svoji vlastní existenci.

Pochod k propasti se zrychluje: Invaze pokračuje. Tlak na V4 a Sobotkova Pátá kolona. Uprchlická taxislužba sype. Francouzští policisté se bouří, na hranicích Řecka se válčí. Média mlčí. Jednoho rána se probudíme v zemi, která už nebude naše.

Belgická obrana lže světu o neúčasti na zabití civilistů v Sýrii!
Chybička se vloudila: teroristé na stíhačkách měli být nekompromistně humanitárně sestřeleni (jak by řekl Václav Havel) a trosky letadel teroristů by už potvrtily, kde je pravda. Humanitární akce S400 tentokrát selhala aby ochránila další civilisty před zabitím.

Belgické stíhačky provedly krutý teroristický útok v provincii Aleppo v Sýrii, kde zničily obytné domy a zabíjely civilisty!
Navíc jsou stíhačky z Belgie v Sýrii automaticky v pozici teroristů, neboť je nepozvala ani legální vláda Sýrie a ani nemají mandát OSN. Proto humanitární sestřelení (jak by řekl Václav Havel) těchto teroristů z Belgie by ochránilo další civilisty před zabitím.

Pentagon připravuje "akci pod cizí vlajkou", tzn letadly F18 v ruských barvách připravuje provést krutý teroristický útok na civilní cíle a chce z toho obvinit Rusko.
Asi jedinná obrana proti tomuto typu útoku "pod cizí vlajkou" je nekompromisně a rázně zničit jakákoliv letadla na neznámé akci v prostoru, kde běžně ruská letadla operují. K tomu jsou systémy S300 a S400 určeny a tady je jejich humanitární akce (jak by řekl Václav Havel), zničit nejpozději při návratu z teroristického úkolu jakékoliv neznáme letadlo a tím pro civilní oběti nejenom najít kousek spravedlnosti, ale i předejít obvinění z této teroristické akce. Američané běžně bombardují nemocnice i s lékaři bez hranic, tzn teroristické útoky tohoto typu jsou pro ně typické o to víc, že by z nich rádi obvinili ruskou armádu.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Humanitární krize v Jemenu, kde USA a její vazal Saúdská Arábie zabíjely jemenské ženy a děti. Humanitární krize v Libyi, kde Washington rozvrátil zemi a spustil chaos. Humanitární krize v Iráku, probíhající už 13 let, nebo humanitární krize v Afghánistánu, která trvá už 15 let. Krize v Aleppu je krizí Washingtonu, který ztrácí své ISIL žoldáky kvůli útokům syrské armády a ruského letectva.
" Džihádisté vyslaní Obamou a Hillary Clintonovou zničili Sýrii a sami budou zničeni. Obamův režim a jeho západní „presstituti“ se snaží zachránit džihádisty pojmem "humanitární krize." Takové pokrytectví je standardní postup Washingtonu. Obamův režim vytvořil humanitární krizi v Sýrii, Iráku, Afghánistánu, Libyi a Jemenu. Na Středním východě nebyl terorismus, dokud ho tam Washington neimplementoval invazemi, bombovými útoky a mučením. 9/11 byl pro neokonzervativce "nový Pearl Harbor", psali, že potřebují, aby byla zahájena válka na Středním Východě. Washingtonské války na Středním Východě byly naplánovány před 9/11. Neokonzervativci jsou sionisté. Sražením Středního východu do chaosu dosahují oba svých cílů. Takže Irák stabilní, progresivní země, skončil v troskách. Libye byla další na řadě. Asad byl obviněn na základě zfalšovaných důkazů, že použil chemické zbraně. Že vládu Spojených států vedou a mohou vést duševně choří zločinci, to by mělo vyděsit každého člověka na zemi. Killary-Hillary se zavazuje ke konfliktu s Ruskem. Život na planetě je v rukou duševně chorých zločinců. To je skutečná humanitární krize. "

Jak George Soros vlastnoručně vytvořil evropskou uprchlickou krizi. Proč se Soros tolik snaží zaplavit Evropu hordami muslimů z třetího světa?
Azylový průmysl ztrojnásobil Rothschildům obrat


Globální analytik V.V.Pjakin - video z 10.10.2016 - v textu skvělý přehled "Pozorovatelky"      [2]   - titulky SRT - text TXT

"Máme tu existenciální problémy, kam se člověk podívá, ale někteří západní politici a některá média se tváří, že budoucnost „našeho světa“ a snad i přilehlých galaxií závisí na přežití několika tisíc teroristů z Al-Káidy ve východním Aleppu. Moskva už hledání inteligentního života ve Washingtonu vzdala."
"Máme tu migrační krizi v Evropě, máme tu vyhlídku na rozpad EU, máme první klimatické uprchlíky, další finanční krizi a související kolaps Západ čeká snad každým dnem, máme tu prezidentské volby, které budou pro USA (a tím nejspíš i pro svět) svým způsobem tragédií, ať už dopadnou jakkoli, máme tu čerstvě půldruhého milionu zoufalých lidí na uragánem zničeném Haiti, máme tu vyhlídku na americkou válku s Ruskem na evropském území, máme tu vyhlídky na americkou válku s Čínou... USA – pod vedením Billa Clintona a tehdejší velvyslankyně při OSN Madeleine Albrightové – tehdy na půdě OSN takřka bez další pomoci zablokovaly ve Rwandě jakoukoli mezinárodní akci" a jejich vinou "během sto dní v roce 1994 byl ve Rwandě zmasakrován až milion lidí."

Za zkázou Samsungu Galaxy Note 7 stojí baterie vyrobené divizí Samsung SDI větší, než jaký pro ně byl v telefonu prostor. Při instalaci tak došlo k nepatrnému stlačení, což mělo za následek zkrácení obvodu a vedlo k častému přehřívání telefonu.
Pokud je to pravda, pak se jedná o neuvěřitelné selhání konstruktérů mobilu proč navrhli tak malý prostor pro baterii a technologů, kteří nikdy neměli připustit silové umístění baterie do nevhodného malého prostoru pro baterii. Naštěstí to není raketoplán, kde v NASA měli tak velké komunikační problémy mezi vedením a vývojáři, že jim raketoplán explodoval. Tady se z toho Samsung poučí bez ztráty na životech.


Zděšení v NATO! Odvetná vojenská opatření Moskvy, proti kterým neexistuje žádná účinná obrana.


Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Hillary je jasně kandidátem toho Jednoho procenta a Trump je kandidátem toho zbytku z nás.

Další skandál Clintonové! Uniklé emaily odhalily, že její kampaň si zaplatila moderátory a novináře, aby manipulovali veřejným míněním!

Americká média přiznala, že jejich hlavní funkcí je placená propaganda. Skutečným protivníkem Trumpa není Clintonová (protože ta je nevolitelná), nýbrž média.


Český ekonom a autor ekonomické literatury Lukáš Kovanda: Nobelova cena, ČEZ a Martin Roman
Dílo laureátů letošní Nobelovy ceny předčí práce mnohých jejich oceněných předchůdců bezprostředností svého praktického přesahu. Zatímco z Holmströma si před lety měli vzít ponaučení v ČEZ, z Harta se stále ještě lze včas poučit jinde – třeba v OKD. Anebo též z Harta v Řecku, kde ozdravný proces bankrotu už mohli mít pár let za sebou.


Překlad článku z roku 2005 na téma „Rozpad SSSR, rozpad USA a rozpad Ruska“ se skvělým komentářem "Pozorovatelky"

Globální analytik V.V.Pjakin - video z 3.10.2016 - v textu skvělý přehled "Pozorovatelky"      [2]   - titulky SRT - text DOC


A je to tady! Náčelník generálního štábu amerických ozbrojených sil v děsivém projevu začal vyhrožovat Rusku, Číně a globalistům zničující válkou!
Náčelník generálního štábu amerických vojsk generál Mark Milley chce pro ochranu současného amerického stylu života riskovat kompletní spálení USA v jaderném ohni včetně likvidace života na planetě Zemi nejméně na dalších 1000 let, tzn aby jej uchoval, tak úplně vše totálně a nevratně zničí a civilizace zanikne jeho vinou.

Americký holokaust: Pojem „konečné riešenie" nebol vymyslený nacistami, ale bol to Duncan Campbell Scott, ktorý sa v apríli 1910 staral „o indiánsky problém".

"Americký Führer" Anglela Merkelová, která tvrdě a nekompromisně prosazuje zájmy USA proti zájmům Německa, obvinila německé podnikatele z antiamerikanismu!

Salzburský pomocný Biskup: Korán teror dokonce doporučuje. Islám podporuje terorismus.

Británie chce snížit počet cizinců v zemi. Firmy mají zveřejňovat, kolik jich zaměstnávají.
Zatím občané národních států v EU fandí VB s BRexitem, pokud však vláda VB zavede v článku uvedené tlaky na snížení počtu cizinců v zemi, pak musí očekávat změnu postoje (ne názorů) i občanů EU a následné tlaky na eliminaci dovozů z VB do svých států obdobným nařízením i v národních státech EU.
Akce vyvolává protiakce a jde na ruku nikým nevolených byrokratů EU do té míry, že se ptám nakolik je vláda VB stále v područí byrokratů EU, neboť touto volbou jim jde na ruku v neprospěch občanů VB.
Podobně je otázkou, který člen vlády VB se nechal zkorumpovat byrokraty EU, kteří mají strach aby se jim EU nerozpadlo na nezávislé národní státy jako VB, neboť by přišli o svůj větší plat než má premiér VB. Deset tisíc eurokratů bere vyšší plat než britský premiér a takto placené slíbené místečko mezi byrokraty EU může nalomit morální zábrany i více členů vlády VB.

Co je to záhadný „Plán B“ pro Sýrii? Náměstek ministra zahraničí v americkém kongresu mlžil, ale o to děsivější jsou obrysy variant války s Ruskem v Sýrii!

Uprchlíci vidí Evropu jako území děvek a ubohých kastrátů, kteří se neumí postarat ani o svoje ženy a pracují na to, aby se muslimové měli dobře a mohli šířit svoji víru, i násilím.

Už to začíná: Iráčané budou žádat po Washington náhradu za invazi!

Američanům prý dochází trpělivost s Ruskem – Je načase, aby světu konečně došla trpělivost s USA

Absurdní fraška v syrských barvách: Vojáci Spojených států sabotují vlastní práci. Americké poslání na Blízkém Východě? Pít čaj a dívat se, jak Turci cvičí teroristy. Zelený baret říká: stejně to všichni vědí. I Bílý dům.
" Murphy detailně popisuje, jak se Amerika skrze CIA dostala do “války v zastoupení” se Sýrií. Všímá si přitom, že rozlišit mezi Syrskou osvobozeneckou armádou (FSA) a al-Nusrá je nemožné, protože jde v podstatě o tutéž organizaci. Už v roce 2013 celé jednotky FSA zběhly k al-Nusře. FSA rovnou předává americkou výzbroj al-Nusře. CIA naprosto nezajímá jaýkoli program boje proti terorismu. Namísto toho všechny své zdroje pumpuje do Syrské pracovní skupiny (Syrian Task Force). Prostě sedíte v kanclu vzadu, pijete kořeněný čaj a koukáte, jak Turci cvičí budoucí teroristy. "

Vojenský analytik Martin Koller ukazuje, co všechno "pro Evropu" z Washingtonu dělají:
" ...legalizují islámské pedofily, takže mohou čekat ve školách těhotné čtrnáctileté manželky jako výsledek islámského multikulturalismu. ...zachránit planetu před ekologickou katastrofou, je to radikální snížení počtu lidí. Globalisté a trockisté (takzvaní neomarxisté posluhující v současnosti globalistům) v EU dělají pravý opak... "
" Obrana: Ilegál by měl mít automaticky zakázáno doživotně žádat o azyl, pracovní pobyt nebo občanství v EU, protože vědomě porušil zákony EU ilegálním vstupem na území EU! Minimalizovat peníze směřující do EU na různé multikulturní a ekologické projekty, počínaje solární a řepkovou zlodějinou. Zastavit penězotoky do korupčních černých děr – Kosova a Ukrajiny, kde je podpora z EU stejně rozkradena bez jakéhokoli pozitivního efektu. "
" Názor pana prezidenta je správný, ale co s migranty dováženými potajmu letadly Lufthansy přímo do Německa? Je evidentní, že globalistka a trockistka Merkelová se snaží ze všech sil. USA spolu se Saúdskou Arábií navíc podporují islámskou invazi do Evropy, která je v souladu s dlouhodobou strategií Turecka. USA, Turecko a Saúdská Arábie se budou snažit protahovat válku v Sýrii do nekonečna... "

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts:
" Studená válka byla obdobím, v němž se vůdci Světa snažili omezovat napětí mezi nukleárními velmocemi. Dnes je to bezohledná a nezodpovědná agrese Washingtonu proti dvěma velkým nukleárním mocnostem – Rusku a Číně. Od doby kriminálního režimu Clintona každý americký prezident dřel i v přesčasech na tom, aby napětí s Ruskem zvýšil. Holandská zpráva o letu MH-17 je tak absurdní, že vzbuzuje nejvážnější pochybnosti o tom, že by na kdesi západě přece jen ještě doutnala aspoň jiskřička zdravého rozumu. Bezohledný a šílený tah za světovládou, prosazovaný ďábelskými kriminálníky Washingtonu, žene Svět do Armageddonu. "

The Nation - Patrick Lawrence: USA udělaly vše, aby rozbily dohodu s Ruskem o Sýrii.

Nizozemská policie, ukrajinská tajná služba a vláda USA zfalšovala důkaz o sestřelení letadla MH17.

Západ až hystericky brání oddíly džihádu ve východní části města, kde je značná část obyvatel fakticky držena jako živé štíty, a zcela přehlíží rakety a dělostřelecké útoky džihádu, které zabíjejí ve „zbytku“ města, v němž žije přes milion lidí včetně normálních sunnitů, alávitů nebo třeba křesťanů a Kurdů. Rozum zůstává stát jak se západním politikům tak dlouho daří podporovat teroristy a přitom mít média na své straně a vytvářet virtuální realitu. Pentagon otevřeně vypověděl poslušnost Bílému domu.


Perla internetu: Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 19.09.2016 - skvělý přehled "Pozorovatelky".   [2]   SRT   TXT


Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Ten, kdo váhá, je ztracen. A Rusko zaváhalo.
" Sýrie tak byla rozparcelována a domnělí nebo falešní „umírnění“ rebelové mohou být dál produkováni v oblastech Sýrie pod americko/tureckou okupací a válka se Sýrií tak může pokračovat, jak dlouho jen budou USA chtít. Po celou tu dobu bylo Rusko několikrát na hraně vítězství, ale vždy souhlasilo s příměřími, takže Washington měl čas znovu zásobit bojůvky ISIS a mohl připravit jednotky USA a NATO na účast v bojích. Američané byli svými médii, která slouží vojensko-bezpečnostnímu komplexu, indoktrinováni, že jaderná válka se vlastně od té konvenční příliš neliší. Jedna ruská SS-18 by mohla totálně zničit tři čtvrtiny státu New York na tisíce let. Pět nebo šest těchto 'Satanů', jak je přezdívá americká armáda, a východní pobřeží USA zmizí ze zemského povrchu. Rusko mělo vítězství a demokracii pro Sýrii na dosah ruky, ale Putin postrádal rozhodnost, jakou měl Napoleon, či Stalin a nechal toto vítězství proklouznout mezi prsty, když slepě důvěřoval Washingtonu. Teď budou Rusové a Syřané k vítězství potřebovat vyhnání Turků a Američanů ze Sýrie. Pokud by Rusko rozhodně a tvrdě zasáhlo, mohlo využít lži Washingtonu ve svůj prospěch a tvrdit, že považovalo americko/turecké síly za jednotky ISIS, tak jak to udělal Washington, když napadl známé pozice syrské armády. "
Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Rusko se nechalo podvést spoluprací s USA v Sýrii!


Rusko zničilo velitelské centrum Islámského státu (IS, Daeš) a odnože Al-Káida teroristů Fronty Al-Nusrá včetně ve velitelském centru Daeš přítomných teroristů z USA, VB a Israele.

Kölner Stadt-Anzeiger: Syrští teroristé přiznávají pomoc USA!

Studie Harvardské univerzity: USA jdou do kytek - grafy, tabulky, přehledy.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Vzdá se Rusko?
"Upřímné a téměř až úpěnlivé úsilí Ruska skončilo úmyslným americkým zbombardováním známých pozic syrské armády. Washington dokáže lhát až mu z hrdla páchne. Washington, a jen on sám, je odpovědný za válku v Sýrii. Za 40 let své diplomatické činnosti tak ostudné, lživé a cynické vystoupení, jaké Powersová předvedla, neslyšel. Je možné, že lidské zlo a nekompetence, které už zničily životní prostředí země, zničí i její lidské sociální systémy. Globalizmus není totiž systémem pro spolupráci, je to washingtonský systém pro americkou nadvládu."

Ministr zahraničních věcí Ruské federace Sergej Lavrov: Syrské letectvo nemohlo zaútočit na konvoj OSN
"Ruská armáda při studii záznamů z místa incidentu nenašla důkaz o bombách, které měly zasáhnout konvoj. Na videu jsou jen stopy po požáru, a doba se shodovala se začátkem útoku militantní teroristické skupiny Džebhat en-Nusra na Aleppo."
Tzn požár a zničení humanitárního konvoje způsobila američany chráněná teroristická skupina Džebhat en-Nusra minometnými granáty apod. Žádné letecké útoky na konvoj neproběhly, tzn i američané jsou v tom namočení jen prostřednictvým Džebhat en-Nusra.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Rusko na Západě žádné partnery nemá!

Pentagon dobře věděl, kde v Sýrii útočí.

Vražedný "omyl": Americké letectvo v Sýrii otevřeně podporuje ISIL. Proč osleply satelity? Zbraně pro Tel Aviv a izraelský nálet na Kunajtru. Kdo se bojí Rady bezpečnosti OSN?

Český prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor britskému serveru The Guardian.
"Ve třicátých letech byla většina Němců slušná, byl to národ Goetha a Schillera. Během několika let se z nich stali nacisté, dokonce fanatičtí nacisté. Radikalizace až dosud umírněných muslimů může být podobná jako v případě německé populace. Možná to bude i jednodušší, protože tady máme radikální ideologii založenou na náboženství."
Islámský stát zakázal burky, zahalené ženy zabíjely velitele
Burka je na veřejnosti dokonalé maskování kohokoliv k jakémukoliv teroristickému útoku, proto by měla být zakázána naprostu všude, nejenom v Islámském státu (Daeš, ISIL).


Třetí světová skončí do třiceti minut.
"Časy se ale změnily. Pokud by měl Hitler napadnout Rusko dnes, byl by mrtev o 20 až 30 minut později. Nové ruské zbraně umožňují, aby odplata byla instantní, nezjistitelná, nezastavitelná a naprosto smrtící. Pokud by tedy měla zítra vypuknout válka mezi USA a Ruskem, je zaručeně jisté, že by USA byly zničeny. Vedení USA učinilo vše co mohlo, aby eskalovalo situaci na pokraj katastrofy. Na rozdíl od mnoha Američanů, kteří vidí válku jako vzrušující zahraniční dobrodružství, Rusové válku nenávidí a obávají se jí. Vedení USA se stalo hysterickým; a od hysterického je jen malý krok k sebevražednému. Američtí političtí představitelé by měli být umístěni pod kontrolu psychiatrů. Podle verdiktu Norimberského tribunálu (v roce 1946) „Zahájení útočné války … je nejen zločinem podle mezinárodního práva; je to největší zločin lišící se od jiných válečných zločinů v tom, že obsahuje v sobě nahromaděné zlo celku“. Od Norimberku (v roce 1946) už „plnil jsem jen rozkazy“ není platnou obhajobou. Prosíme nestaňte se válečnými zločinci. Současná konfrontace je zcela výsledkem extremistických názorů „neokonzervativců“, kteří infiltrovali americkou federální vládu, a kteří se domnívají, že každá země, která se odmítá podřídit jejich diktátu má být, jako nepřátelská, rozdrcena. Díky jejich neúnavnému úsilí, již zemřelo více než milion nevinných lidí v bývalé Jugoslávii, v Afghánistánu, v Iráku, v Libyi, v Sýrii, Pákistánu, na Ukrajině, v Jemenu, Somálsku a v mnoha dalších zemích. „Ruka mrtvého muže“ (systém „Perimetr“) automaticky dodatečně odpálí (po zničení Ruska) dostatek střel, aby smazala USA z politické mapy."
Již americký prezident Ronald Reagan viděl v neokonzervativcích nebezpečí pro existenci USA a tak neokonzervativce vyhodil z jejich úřadů a některé vydal i soudu. Nyní však jsou neokonzervativci ve vládě a ohrožují existenci života na planetě Zemi.
Docela šílená představa ukončení života na planetě Zemi, neboť NATO jsou američané s trpaslíky z Evropy, tzn útok NATO je jednoznačně útok USA na Rusko a ve výsledku bude zároveň zničeno Rusko, Evropa a kompletně USA a vůbec celý severní americký kontinent nejenom jadernými hlavicemi, ale např i aktivovanou explozí "Yellowstone Supervolcano" apod. Takové šílenosti jako je útok NATO na Rusko mohou vymýšlet jen elitní psychopaté, kteří by měli ve vymýšlení obdobných šíleností pokračovat již jen v polstrovaných celách kam jednoznačně patří.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Gestapo Amerika
"Bohužel, většina dnešních Američanů, na rozdíl od jejich předků, je příliš ignorantská a nevzdělaná, aby znala hodnotu práva na soukromí, kterou naši otcové zakladatelé dali do americké ústavy. Imbecilové žvaní nesmysly, jako: „Neudělal jsem nic špatného. Nemám se čeho bát.“ Bůh debilům pomoz."

VIDEO: Donald Trump předpovídá konec NATO a varuje před použitím jaderných zbraní jednotlivci a soukromými organizacemi. Disponuje vyhrazenými informacemi? [CZ Titulky]
"Trump uvedl, že otázku jaderných zbraní považuje za největší problém lidstva a že vůbec nejde o nějaké země nebo státy, ale o jednotlivce a tzv. odštěpenecké skupiny. A právě narážkou na odštěpenecké skupiny jasně ukázal na americké elity okolo Johna McCaina a části odštěpeného velení amerického Pentagonu, která mimochodem zorganizovala převrat v Turecku. Trump tak naznačil, že tyto skupiny disponují zřejmě i jadernými zbraněmi. Spolu s obrovskými dluhy USA tak existuje reálná hrozba privatizace amerických ozbrojených sil a vznik odštěpeneckých organizací (splinter groups), které budou v USA prosazovat svoji moc skrze soukromě vlastněnou armádu. Je úplně jedno, kdo je věřitel, protože na konci bude dluh, který stát nebude schopen splatit a věřitelům tak bude nabídnuta privatizace, předání americké národní infrastruktury státu do rukou soukromých organizací. Nejde jenom o privatizaci silnic, dálnic, železnic a dalších obligátních assetů v majetku státu, ale jde především o armádu, policii, justici a vězeňství. Pokud dluží stát, dluží občané. A soukromí kreditoři potom mohou občany státu považovat za své dlužníky a vůči nim uplatňovat své nároky. Provoz NATO je zajišťován americkými silami a ostatní země aliance fungují pouze jako fíkové listí."

Nebezpečná Hillary Clintonová se těší na válčení s Ruskem, až bude prezidentkou. Tedy, jestli bude!
Válčit s Ruskem, které do 20 minut je schopno kdykoliv zcela zlikvidovat USA, tak to znamená vyhubit celé lidstvo planety Země, což může chtít opravdu jen psychopatka (charakterizovaná dravostí, bezohledností, arogancí a cynizmem bez soucitu, svědomí a odpovědnosti) aneb "tisíc Hitlerů v sukni", šesti násobný federální zločinec a válečný zločinec Hillary Clintonová, která jako neschopná nezvladatelná loutka nadělala prezidentu Obamovi spoustu problémů, za které se pak prezident Obama statečně světu omlouval. Věřím, že skvělý obyčejní američané nezvolí světovou apokalypsu Clintonovou a konec života na planetě Zemi ji neumožní uskutečnit.

VIDEO: Grázl a bývalý ředitel CIA vyzval k zabíjení Rusů v Sýrii! Podporuje Hillary Clinton a ta podporuje jeho. Válka s Ruskem po zvolení Hillary bude! [CZ Titulky]

Profesor Stanfordovy University politolog Fracis Fukuyama: „Politici podřadné úrovně“ jako Angela Merkel a její „velice nebezpečná“ migrační politika jsou pro evropskou demokracii větší hrozbou než Islamistický stát
Odsoudil i další evropské vůdce za jejich „absenci vůdcovství“ včetně francouzského presidenta Froncoise Hollanda a bývalého britského ministerského předsedy Davida Camerona, které profesor nazval „katastrofou“. „To jsou všechno politici podřadné úrovně, kteří pro Evropu těžko něčeho pozitivního dosáhnou.“

Až 60% muslimů žijících v Evropě schvaluje islámský terorismus

Arabská televize Al-džazíra odhaduje momentálně počet „bojovníků“ ISIS v Evropě na 450 000 (!), ze kterých je většina, cca 80% plně organizováno a připraveno ve svých úderných jednotkách pod svými veliteli.
Vzácní hosté Angely Merkelové jsou připraveni v Evropě k útoku a přitom "matka teroristů" stále jen zmateně tvrdí "zvládneme to"...

Americký konzervativec a bývalý spolupracovník prezidenta Reagana Patrick J. Buchanan: "Aféra s e-maily: Dostane Pulitzerovu cenu Vladimír Putin? Závody mechanických králíků a demokracie made in USA. Od kdy věděla Hillary o podrazu na svého konkurenta? Kdo seje vítr, sklízí bouři..."
"Šaškárna amerických Demokratů. Pomluvit vlastního kandidáta? Amen. WikiLeaks zveřejnila e-maily v pátek v noci. Už v neděli Clintonové klika vypustila mechanického králíka pro mediální chrty, kteří za ním poslušně vyrazili. Králík se jmenuje: Udělali to Rusáci!"

Clinton Cash, aneb jak a proč zahraniční vlády a korporace pomohly Billovi a Hillary Clintonovým od roku 2001 z nuly k obrovskému majetku (VIDEO)
"Poplatky, které požadoval Bill za hostování a projevy, pořádaných korporacemi, se vyšplhaly do astronomické výšky. Bill byl prezident a Hillary ministryní zahraničí. Ti kteří zaplatili vysoké částky dostali, co chtěli, zvláštní povolení, kontakty, doporučení a lukrativní zakázky. Dokonce Bill v poslední den svého prezidentství omilostnil daňové podvodníky za "dar" 100 milionů dolarů!"

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Washington znovu politizuje olympijské hry
"Washingtonu ani v nejmenším nejde ve sportu o férovost či o stejné podmínky pro všechny. Vždyť je to on, který férovost či stejné podmínky pro všechny zlikvidoval jak ve vztahu ke svým vlastním občanům, tak k cizině. Vždyť je to on, který neuznává suverenitu jiných zemí a mezinárodní právo, je to on, který prosazuje agresi, a rukama i nohama je v současnosti zaměstnán zabíjením milionů lidí v zájmu své nové světovlády."


Rozhovor Jana van Helsinga s Michaelem Morrisem (autorem bestselleru "Co neSmíte VĚDĚT"): „Ty lži již déle nesnesu!“
"Je pro mě důležité napsat pravdu o TTIP (=Transatlantické obchodní a investiční partnerství), TISA (=Dohoda o obchodu v oblastí služeb) a CETA (=Komplexní hospodářská a obchodní dohoda). Evropská unie a Euro nejsou původními evropskými myšlenkami. Je to koncept USA, které se již od roku 1955 pod pláštíkem „Akčního výboru pro Spojené státy evropské“ snažily o ovládnutí Evropy. Američané jsou přesvědčeni o tom, že jsou vyvoleným národem. Ovšem americké impérium se začíná rozpadat, a proto jeho vládci divoce bijí kolem sebe. TTIP a CETA nejsou „dohody o volném obchodu“, nýbrž smlouvy sloužící ke zrušení demokracie, svobody slova a lidských práv. Nevytvoří nová pracovní místa, ale namísto toho pracovní příležitosti ve velkém stylu zruší."


Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Putin je jediným vůdcem, kterého Západ má. - [2] - [3]
Už od režimu prezidenta Clintona je ovšem NATO aliancí pro vedení ofenzívní války, která byla norimberským soudem v roce 1946 vyhlášena válečným zločinem. Pod vlajkou NATO byla zbombardovaná a napadena dlouhá řada míst na celé zeměkouli, a dlouhá řada vlád byla aliancí NATO svržena. Tyto napadené a poté i zničené země nepředstavovaly pro země NATO žádnou hrozbu, a nedopouštěly se též proti zemím NATO žádných agresívních akcí.

Filozof Jiří Hejlek: Neexistuje nic protievropštějšího, než je Evropská unie. Opravdoví Evropané chtějí spolupráci svobodných národů. Elity EU před rozpadem Unie zostří represi.
Dělají z nás blbce. Úplný konec. Totální válka a nepřátelská migrace. Arogantní pseudoelity cítí blížící se katastrofu a propadají panice. Již sám začátek fungování EU byl poznamenán arogancí a nedemokratičností. Prosazování takzvané expertní vlády je naopak typické pro totalitní koncepce, zejména neofašismus. Ty rovněž nepřipouštějí referendum.

Jsme na prahu jaderné války s Ruskem. Vojenský analytik Martin Koller po summitu NATO bije na poplach. A tajné služby už prý nejspíš chystají velký zátah na nepohodlné občany
Jak daleko je americký voják od nejbližšího ruského města a jak daleko je ruský voják od nejbližšího amerického města? Rusko nemá potenciál k útočné válce proti NATO.
Současnou EU můžeme označit za karikaturu spravedlnosti a zákonnosti. Maďarsko se statečně postavilo islamizaci východní Evropy a musíme mu za to být opravdu vděční. Multikulturní islámská invaze potichu pokračuje s neztenčenou intenzitou za podpory NATO a vedení EU.
USA se navíc snaží stále intenzivněji zatáhnout do své války proti Rusku evropské země, včetně neutrálních. Evropské země jsou v této hře jen sluhy amerických zájmů. Podobně se americký prezident Obama nedávno omlouval Libyjcům. Dnes je podobnou záminkou vymyšlené ohrožení zemí NATO Ruskem. Po jaderné válce s Ruskem se už možná nebude mít kdo a komu v Evropě omlouvat.
Země EU potácející se dlouhodobě v chronické hospodářské krizi a zadluženosti s desítkami milionů nezaměstnaných mají místo oživení ekonomiky a investic do svých občanů živit akcionáře amerického zbrojního průmyslu.
Namísto abychom potraviny vyráběli, případně se ziskem vyváželi (s výjimkou piva), musíme je nakupovat v zahraničí; a budeme tak na zahraničí stále více závislí, což je bezpečnostní katastrofa. Kde vezmeme peníze na stále rozsáhlejší nákup potravin, energetických surovin, zvýšení ubohých platů většiny pracujících občanů, důchody na úrovni odpovídající životním nákladům, podporování mračna umělců, parazitů v politických neziskovkách a jejich migrantů?


William Engdahl: Ruská centrální banka je "Achillova pata Ruska". Následky jsou ničivé.
V Rusku existují "dvě vlády", z nichž každá je protipólem té druhé.
V první z nich tzv "Gajdarově škole" spolu s ekonomem podporovaným Sorosem a absolventem Harvardu Jeffrey Sachsem byl Jegor Gajdar tvůrcem radikální „šokové terapie“, která byla důvodem ekonomických problémů, kterými země trpěla v 90. letech a které vedly k masovému zbídačení a hyperinflaci. To je základní skupina lidí v okruhu premiéra Dmitrije Medveděva, která dnes dusí skutečnou obnovu ruské ekonomiky. Drží se západního scénáře, napsaného MMF a americkým ministerstvem financí. Tato skupina loutek MMF důsledně likviduje Rusko.
Ve druhé z nich tzv "Stolypinský klub", vytvořený skupinou ruských státních ekonomů v r. 2012 s cílem vypracovat komplexní alternativní strategie pro snížení závislosti Ruska na dolaru a stimulaci růstu reálného sektoru ekonomiky. Např Sergej Glazjev, poradce prezidenta Ruské federace, a Andrej Klepač, místopředseda Vněšekonombank. Tato skupina vlastenců zachraňuje Rusko.


Novinář Daily Telegraph Ambrose Evans-Pritchard: Evropská unie byla vždy projekt CIA!
Zastánce odchodu z EU by neměla udivovat aktivní americká opozice k tomuto procesu, vždyť právě americké zvláštní služby stály u zrodu evropského projektu. Odtajněné dokumenty ministerstva zahraničí ukazují, že americké zpravodajské služby tajně financovaly evropskou integraci po celá desetiletí.

Nová fáze migrantské invaze: S gangy prohrává i sicilská mafie. "Mírumilovní uprchlíci" málem pozabíjeli delegaci z Bruselu. Trasa přes Ukrajinu a Slovensko na Prahu před otevřením. Sobotka se tváří, že se ho to netýká
Invazní armády migrantů valící se na Evropu otevírají spolu s jejich "trojskými koni" (tzv. neziskovými organizacemi) další a další fronty, na kterých se snaží prorazit. Atmosféra nejen v Rakousku, ale v celé Evropě připomíná spíše krajinu před válkou. Přípravy na otevření "východní trasy" přes Černé moře, Ukrajinu, Slovensko a Českou republiku jsou podle některých pozorovatelů v plném proudu. V Polsku se v této souvislosti rozhodli uzákonit domobranu, která se od minulého týdne připravuje na obranu země proti invazi z východu. Stejná situace je i v Maďarsku. Domobrana působí nově od minulého týdne také v Dánsku. Sobotkova vláda se rozhodla diktát Bruselu v podstatě přijmout.

Americký patriot a vlastenec, druhý muž Reaganova fiskálu a šéfkonstruktér „reaganomiky“ Paul Craig Roberts: Washington tlačí Evropu k přijetí další vlny migrantů.
Obamův režim už přinutil Evropu přijmout miliony uprchlíků z washingtonských válek na Středním východě a v Africe, a nyní ji nutí, aby přijala jejich další miliony z jeho zkrachovalé politiky na Ukrajině. Evropa, jak jsme ji dříve znali, už přestává existovat, Washington ji mění v popelnici světa.

Takto Saúdové a Erdogan ovládají celý Západ. Kurdský předák Uzunoglu přináší neuvěřitelné historky o jejich praktikách
Za migrační krizí stojí výlučně Turecko, Saúdská Arábie a Katar. Bylo to Turecko, které se vměšovalo do vnitřních záležitostí Sýrie a vyzbrojovalo před očima celého světa kdejakou zločineckou bandu včetně Islámského státu (IS). Tím vyprovokovalo válečný konflikt, jehož důsledkem je migrace občanů Sýrie i do Turecka. A teď najednou Turecko, které zná nefunkčnost EU, proti ní má v ruce smrtící zbraň.
Turecko před pěti lety tvrdilo, že podporuje takzvanou syrskou opozici, jelikož v Sýrii není demokracie. Ale copak v Turecku nějaká demokracie je? Vždyť Turecko za posledních pět měsíců se svou armádou a zbraněmi, které částečně pocházejí ze zemí NATO, bombarduje vlastní města a zabíjí vlastní občany. Dohnalo tři sta tisíc lidí k opuštění bombardovaných měst jen proto, že jsou kurdského původu. Proč Turecko neposílá arabské migranty ze Sýrie do ultrabohatých arabských zemí, jako je Saúdská Arábie, Katar, Kuvajt či Spojené arabské emiráty (SAE)? Copak je Česko bohatší než SAE? Copak je Čech muslim, aby přijal za svého souseda Araba věřícího v islám? To platí pro občany všech osmadvaceti států EU.


VIDEO: Mobilní telefony a sítě operátorů nikdy nebyly bezpečné pro jakýkoliv typ hovoru ani textu! Brutální chyba v globální mobilní síti, které se tajné služby nehodlají vzdát!
"Mobilní telefon nelze považovat za soukromý komunikační prostředek, ale za nástroj veřejného sledování a sběru hlasu a dat."

The Industry of Lies: Západní mainstream už lže natolik, že jenom 6% Američanů věří zpravodajství. Průzkum si nechala udělat sama AP, člen Velké trojky! (Reuters, AP, AFP)
"Průmysl lží. Tak by se dalo nazvat západní mainstreamové zpravodajství, které v rámci prosazování konceptu NWO už produkuje takové nesmysly, že ztratilo veškerou kredibilitu a občané už zkrátka mainstreamu nevěří. Nově pouze 6% Američanů věří tomu, co hlásá mainstream [1]."
Velká trojka - Reuters (London), AP Associated Press (New York) a AFP Agence France-Presse (Paris) utvářejí 99% veškerého mainstreamového (dez)informačního pole západní civilizace. Cokoliv, co nevzejde z některé těchto 3 agentur, není mainstreamem považované za autentické, ověřené a pravdivé. Tím byl vytvořen do značné míry monopol na veškeré zpravodajství v západní civilizaci, a ten narušují právě jenom servery alternativy. Zprávy z Velké trojky jsou totiž kopírovány do národních agentur (jako je ČTK) a odtamtud níže, na servery jako iDnes, Novinky, SME anebo do České televize.


Exšéf Powellova štábu Lawrence Wilkerson: USA nehrozí Rusko, ale vlastní imperiální ambice
„Jsme impériem a jednáme imperialisticky. Snažíme se za každou cenu zachovat americkou hegemonii. Tyto pokusy jsou nákladné a vedou k obrovským dluhům.“ Podle něj současná politika americké administrativy vede k omezování občanských práv a "těžce vydobytých svobod".
A je to venku: Obří americké korporace ulévají peníze. Padesát největších společností podnikajících ve Spojených státech má v daňových rájích uloženo 1,4 bilionu dolarů. Žebříčku vévodí Apple se 181 miliardami dolarů, dále následuje General Electric se 119 miliardami dolarů a na třetím místě je se 108 miliardami dolarů společnost Microsoft.
"Není možné dál pokračovat v situaci, kdy nejbohatší a nejmocnější nesdílí spravedlivou daňovou zátěž a účet za ně platíme my ostatní. Vlády z celého světa by měly éru daňových rájů okamžitě ukončit. Využívání daňových rájů podle zprávy Oxfam přispívá k vytváření nebezpečné nerovnosti, podkopává sociální struktury a brání hospodářskému růstu. „Americká vláda by měla přijmout zákony, které by zabránily využívání daňových rájů. Společnosti by také měly odvádět daně v zemích, kde podnikají. Předešlo by se tím přesouvání příjmů z nejchudších zemí světa,“ poukazuje Oxfam."
Thierry Meyssan: Pozadí teroru v Paříži a Bruselu, Turecké stopy a přepočty „evropské elity“
Chování evropských elit, zaslepených obsesí proti Sýrii, opakuje chybu, jíž se dopustily v roce 1938. Tehdy, posedlé antikomunismem, podpořily kancléře Hitlera. „Turecký tisk se z trestu, jenž stihl Belgii, radoval“. A „občanská válka, restartovaná prezidentem Erdoganem, má v Turecku na svědomí dalších 3.500 životů“.


Útočníci si ženy testují. Před napadením je můžete odradit.
"Když se nebudete chovat jako oběť, máte větší šanci, že se obětí nestanete. Hlasitá scéna jim přitom může, bez přehánění, zachránit zdraví či život. Nejhorším řešením je zkusit ho ignorovat nebo sklopit zrak. Vaše rázná reakce možná právě rozhodla o tom, že jste neznámého odradila od napadení. Největší chyba, kterou žena může udělat, je nedělat nic. To je přesně ta reakce, která útočníka vyprovokuje. Pomůže cizí auto i falešný hovor. Pokud míříte k rušné ulici, nedávejte najevo, že o útočníkovi tušíte. Jinak předstírat hovor, zastavit se a do telefonu nahlas říct: „Tak já už jsem tady. Zajdeš pro mě dolů?“. Snažte se neustále zachovávat dostatečnou vzdálenost, hledejte překážky, které mezi sebe a útočníka dostanete. Mluvte nahlas a rázně. Stejná pravidla i pro šéfa."